0

@TheNekro94 no beka xDD tutaj same pewniaki, nie to co piłka nożna gdzie wszystko się może zdarzyć .. ohhh wait

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy tylko dla mnie PSG nie jest aż takim mocnym faworytem? Gra robiona przez duo Mbappe - Neymar, którzy jeśli będą mieli dzień to zrobią wiatrak z Lengleta, ale do lutego jeszcze mnóstwo czasu.

0

P$G

0

@Kacstiff No pierwsze miejsce w grupie mieli, wiec łatwiej będą mieli w 1/8

0

Będzie BvB

3

@BarcaInfo I te strzały Messiego z wolnego, które ja bym mocniej wykonał swoją słabsza nogą

1

@Ojciec5tkidzieci "Opowiem wam krótką historię. Pewnego dnia Carles Puyol zaprosił mnie do swojego domu. „Chodź Andres, obejrzymy mecz Ferencvarosu” - powiedział. Włączyliśmy mecz w 70 minucie i pierwszym obrazkiem, jaki zobaczyliśmy, był Demeble prowadzący zespół Barcelony. Nagle Carles wszedł na drzewo, strącił piłkę, a przy okazji kawałek liścia rozciął mu skórę. Chwilę później zeskoczył na dół ,a krew rozsmarował na twarzy, twierdząc, że jest wojownikiem. „Co się stało?” - zapytałem. „Nie mogę oglądać mojej drużyny, gdy jej kapitanem jest Dembele. Wyłączył telewizor i zaczęliśmy rozmawiać o wielu rzeczach. To dużo mówi, co myślą na jego temat legendy klubu".

2

https://static.polter.pl/sub/_bB5499.jpg

Myślicie, że w dzisiejszych czasach możliwe jest żeby białoskóry aktor został pomalowany na czarno i zagrał rolę jak Robert Downey Jr. w "Jajach w tropikach"?

0

@KrystianR Nie napisałem, że Messi się nie stara czy nie próbuje szarpać samemu drużynę tylko według mnie kompletnie mu to nie wychodzi. We wczorajszym spotkaniu nawet zbyt bardzo chciał wszystko sam szarpać, bo miał kilka sposobności by podać to wolał wchodzić w niepotrzebny drybling gdzie skutkowało to wieloma stratami. Może Messi przyzwyczaił mnie do swojego kosmicznego poziomu, a może po prostu, pomimo mojej wielkiej sympatii do Argentyńczyka, moja opinia jest subiektywna.
Co do sytuacji z golem to dla mnie to była sytuacja 100%, ponieważ otrzymał podanie, po którym był sam na sam z bramkarzem. A jeśli chodzi o Griezmanna czy Lengleta to nie pisałem, że zagrali oni dobry mecz, bo wczoraj byli gorsi od Leosia.

0

@sintesox Nie, po prostu Messi wczoraj zagrał złe spotkanie i to jest fakt. Gol tego nie zmienia. Ale już się przyzwyczaiłem, że na tej stronie nie można powiedzieć złego słowa o Leosiu.

0

@Kielakowy Nie ma co się z Tobą kłócić :) Fanboj i tyle

4

@Kielakowy Wygrał mecz, bo strzelił po podaniu de Jonga, który dostał piłkę odzyskaną przez Braithweita, więc jak sam?

0

@dv7wisnia B) Przyzwyczaiłem, tylko wcześniej Barcelona miała na to receptę. Teraz to jest typowe bicie głową w ścianę.

1

@Kielakowy To mamy oceniać Messiego za nazwisko? Jeśli we wczorajszym meczu Trincao czy Dembele mieliby tyle samo strat to pomimo tego gola kibice też by po nich jechali, bo był to po prostu słaby mecz Messiego. Mnóstwo strat, po których rywale stworzyli kilka sytuacji, marnowanie wolnych, gdzie mógłby choć raz dać spróbować Coutinho czy Pjanicowi. Messi jest najlepszym piłkarzem w historii, ale obecnie przechodzi największy kryzys sportowy w swojej karierze, nic mu nie wychodzi. Próbuje i to widać, ale w tym wszystkim, według mnie, da się zauważyć, że bardziej gra pod siebie w poszukiwaniu formy niż pod dobro zespołu. Mówisz o 2 patelniach, a teraz sobie zadaj pytanie ile mógł jeszcze takich setek dać? Wystarczyło zrobić najprostsze podanie do kolegi to Leoś wolał wchodzić w drybling żeby samemu akcję kończyć.

1

Nie wiem co mnie we wczorajszym meczu bardziej irytowało:
A) Alba i Griezmann grający na siłę do Messiego
B) Levante, które się zamurowało (mają do tego prawo)
C) Messi - uwielbiam go, ale w tym sezonie jest mocno irytujący

0

Opłaca się jeszcze kupić PS5 w sklepie, a potem sprzedać na olx/allegro?

6

@kaamil1910 Spokojnie Kamil, wygramy to! Tylko Barcelona! Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!!! Visca el Barca! Rozwalimy ich! ŁO ŁO ŁO !!! Lecimy tutaj! Ja wierzę, wygramy to!

0

@Guffi Ja nie odczułem żeby ktoś się tutaj umartwiał czy toksycznie umartwiał innych.

0

@Guffi Nie no, lepiej być optymistą i mówić, że za 2-3 miesiące sytuacja obróci się o 180 stopni i Barcelona nie będzie już grać kupy, a Bayern zapomni jak się gra w piłkę. Na ten moment Barcelona nie będzie faworytem niezależnie od tego na kogo trafi.

7

@Guffi Lepiej być mile zaskoczonym, niż niemile rozczarowanym.

0

@TheNekro94 No wytłumacz, bo Bayern i BvB mogą mieć identycznych przeciwników, ponieważ pochodzą z tego samego kraju.

14

@A_Gomesinho_21 Masz rację, zgadzam się z Tobą we wszystkim co napisałeś, ale dla mnie jest jedno "ale". Za Ernesto oglądanie Barcelony nie sprawiało mi frajdy, męczyłem się tak naprawdę oglądaniem tych meczów. Za Koemana, pomimo słabych wyników, czekam na każdy mecz.

0

@TheNekro94 Patrzyłem tylko z perspektywy Barcelony, a kompletnie pominąłem fakt, że inne kluby mają inne ograniczenia co do losowania. Nie rozumiem nadal dlaczego szanse na trafienie Bayernu czy BvB różnią się.

45

Jak on to wyliczył? Jakie zmienne tam wchodzą w grę? Myślałem, że szanse na trafienie Bayernu, BvB, PSG, Chelsea, Liverpoolu czy City są takie same.

0

@Progressive Czyli nie zamierzasz w przyszłości sobie pograć?

16

@daver Ale oni mogą, bo są pokrzywdzeni przez historię

4

@betonito Przypadkiem 8:2 było :/ Gdyby nie te przypadkowe 6 goli Bayernu to byłby remis i karne.

0

@natanvip Do lutego Barca będzie liderem LL ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@YeastMoss A ja jestem dumny z cech, które podzielam z milionami ludzi, a także jestem dumny z moich INDYWIDUALNYCH cech oraz dokonań. Czemu musimy wszystko rozdzielać?
@Hasszz tak samo jak możesz być dumny z bycia Polakiem lub jesteś dumny, że należysz do swojej rodziny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?