0

@snupson No uczucie na pewno nie jest przyjemne jak się przejeżdża obok miejsca gdzie paliły się zwłoki trzech chłopców. Uczucie grozy tak podejrzewam.

0

@clyde Realizacja zamówień od 21.01.2021. Do tego czasu to może jakaś promka wskoczy.

3

@Wossi61FCB Nie napisałem dokładnie. W 2015 roku został skazany, ale do ZK w Płocku został przewieziony dopiero 18 września 2019 roku, wiec wtedy oficjalnie rozpoczął odsiadywanie tych 5,5 lat. Po upływie tej kary najprawdopodobniej znowu trafi do ośrodka w Gostyninie.

9

Czy wiesz kogo przedstawia to zdjęcie?
https://ocdn.eu/images/pulscms/ZGY7MDA_/0d65aaaa082226f250958b8bcce61b31.jpeg

Jest to Mariusz Trynkiewicz – pedofil oraz zabójca czterech chłopców. 4 lipca 1988 roku zwabił do swojego mieszkania 13-letniego chłopca, którego molestował, a następnie udusił; ciało zakopał w lesie. 29 lipca 1988 zwabił do swojego mieszkania trzech chłopców – jeden 11-latek oraz dwóch 12-latków, których zamordował zadając wielokrotnie uderzenia nożem; ciała dzieci wywiózł do lasu, a potem podpalił.
Śledztwo było całkiem „proste”, ponieważ policja już wcześniej znała osobę Mariusz Trynkiewicza, który w czasie służby wojskowej porwał i wykorzystał seksualnie chłopca ze szkoły podstawowej, za co otrzymał karę jednego roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Kilka tygodni później historia się powtórzyła i „szatan z Piotrkowa” molestował kolejnego chłopca, za co został skazany na 1,5 roku więzienia. Poprzednia kara została odwieszona, więc w sumie do odsiadki miał 2,5 roku. Podczas pobytu w więzieniu otrzymał przepustkę w związku z chorobą swojej matki. To właśnie w trakcie tej przepustki dokonał morderstw.
Początkowo Trynkiewicz za zabójstwa został skazany na karę śmierci, ale w wyniku amnestii z 1989 roku wyrok został zmieniony na 25 lat więzienia. Amnestia została wprowadzona, ponieważ wszyscy spodziewali się, że Trynkiewicz umrze podczas pobytu w więzieniu. Tak się jednak nie stało i 11 lutego 2014 roku Mariusz wyszedł na wolność. Mnóstwo ludzi starało się zatrzymać go za kratkami, np. funkcjonariusze więzienni przekazali do prokuratury szkice oraz zdjęcia z celi Trynkiewicza, które miały mieć charakter pedofilski. Sąd jednak odrzucił wszelkie zarzuty i Mariusz przez 3 tygodnie cieszył się wolnością, podczas której 25 funkcjonariuszy policyjnych dbało o jego życia i zdrowie. Czemu tylko 3 tygodnie? A no dzięki napisanej na kolanie ustawie „o postępowaniu wobec osób stwarzających zagrożenie”. Trynkiewicz został wysłany na przymusowe leczenie do ośrodka psychiatrycznego w Gostyninie na okres bezterminowy. Na początku dzienny koszt utrzymania Mariusza to było 2 tys. złotych.
Nie będę Wam opisywał całej sprawy, bo tego jest naprawdę ogrom i można książkę o tym napisać. Dodam jeszcze, że w trakcie pobytu w więzieniu oraz ośrodku Mariusz otrzymywał mnóstwo listów od swoich wielbicielek. Tak! Gość, który molestował małych chłopców był obiektem miłości dla kobiet. Z jedną z nich, po 5 lat korespondencji listownej oraz kilku spotkaniach, wziął ślub. Pani Anna, która jest bardzo dumny z bycia żoną Trynkiewicza, nie zmieniła nazwiska. Na co dzień pracuje w wielkiej korporacji, ale nikt nie wie kto jest jej mężem, ponieważ boi się, że straci pracę.
Anna czekała aż Mariusz zakończy swój pobyt w ośrodku i mówiła, że „planują podróż poślubną do lasu w Piotrkowie Trybunalskim, który Mariusz tak mocno kocha”. Dodała też, że w była ona ofiarą gwałtu, ale sama jest sobie winna, ponieważ niepotrzebnie wychodziła na miasto. Idąc tym samym tokiem myślenia, przyznała, że molestowani i zamordowani chłopcy są sami sobie winni i nie wiadomo co by wyrosło z nastolatków, którzy sami chodzili wykąpać się nad wodę. W dniu ślubu córka Pani Anny – 16- letnia Kasia, zapytała mamy „czy Ty na pewno wiesz, kto to jest Mariusz Trynkiewicz”. Para planuje dziecko, ale niestety nie mogą sobie podziałać, ponieważ na widzeniach zawsze ktoś z nimi jest.
Ostatnie co powiem to, że Mariusz ma ponadprzeciętne IQ – 121 i sam przyznał, że po wyjściu na wolność będzie dalej zabijał, ponieważ jest to silniejsze od niego. Żona natomiast zarzeka się, że tak się nie stanie, ponieważ teraz ma ją. Powiedziała nawet, że gdyby mogła podpisać dokument, na mocy którego otrzymałaby karę więzienia za nowe zbrodnie Mariusza to by to zrobiła.
31 lipca 2015 roku Mariusz został skazany na 5,5 roku więzienia za posiadanie dziecięcej pornografii. Obecnie odsiaduje wyrok w Zakładzie Karnym w Płocku.
Jak myślicie, co kieruje kobietami, które piszą do seryjnych morderców i chcą z nimi brać ślub? Syndrom Sztokholmski czy coś innego?

0

Sąd w Birmingham orzekł wobec Jacka Grealisha dziewięciomiesięczny zakaz prowadzenia pojazdów i grzywnę w wysokości ok. 90 tysięcy euro w związku z dwoma incydentami, do których doszło w 2020 roku. W pierwszym przypadku piłkarz Aston Villi i reprezentacji Anglii został zatrzymany przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu.

49

Ten tytuł artykułu "Drugi bardzo dobry występ Frenkiego de Jonga z rzędu" XD Jakby była mowa o jakimś 16-letnim wychowanku, który dopiero co wchodzi na poziom poważnej piłki.

0

@Joe_Pesci Jak płakał to mogłeś go pocieszyć jakoś, a nie bekę robić sobie

4

2

@Mathew16 tak

0

@messi564 Kupiłeś od razu czy systematycznie dokupowałeś?
Gra Japonią była ciekawa. W Europie spróbuj stworzyć Holandię, Włochy czy Prusy. Popatrz sobie na achievki i graj pod nie.

1

@messi564 Masz jakieś DLC? Bez DLC dla mnie gra traci sens, a przechodząc do Twojego pytania to zagraj sobie Hiszpanią, Francją czy Polską jeśli zaczynasz przygodę z EU IV.

3

@Barca1992 Dopiero teraz się obudziłeś? Tutaj ludzie od marca o tym mówią.

5

@KapiFCB Messiego boli wielki Martin

2

@DonMatteo901 Uwielbiam czarny humor, ale tutaj jakoś mnie nic nie rozbawiło :(

0

@daniel32778 No i prawidłowo, że został zjebany. Tutaj Griezmanna też nikt nie broni, ale odpowiedziałem na Twoje pytanie. Griezmann zagrał słabo, ale w przypadku gdy Mingueza prowokuje bramkę na 2:2 to jest jego wina, a nie Antonika.
Dembele został zjechany już nie raz, ale to nie jest jego wina, że zespół zagrał w drugim meczu jak paralitycy.

3

@pt9 Nie ma Andre Gomesa, nie ma Semedo, więc kolejny Portugalczyk musi być opierdzielany zgodnie z tradycją.

26

@DonMatteo901 Porównywanie Trincao do pedofila, który molestował chłopców, a trzech z nich zamordował i spalił ich ciała nie jest śmieszne.

5

@daniel32778 Gdyby świat cały obrósł w niebieskie migdały, gdyby Griezmann był doskonały

6

@FCB24 Mingueza

1

@Janas11224 Ale pięknie *.*

1

@lucca87 Passat rocznik 90, przebieg 90 tys. igła, że hej

2

@lucca87 Nowa Zelandia

16

2

@maatiixx Ja też byłbym wściekły.
Piszczek - 35 lat
Hummels - 32 lata
Witsel - 31 lat
Burki - 30 lat
Delaney - 29 lat
Meunier - 29 lat
Hazard - 27 lat
Schulz - 27 lat
Guerreiro - 26 lat
Can - 26 lat

Więc jak widać posiadają piłkarzy po to żeby jakieś wyniki uzyskiwać.

0

@maatiixx Biznes :) Niektórzy nieźle się dorobili na tych transferach.

2

@VenoM Do niebieskich dołączaj nie do czerwonych, bo teraz są te niecywilizowane składy

4

@jeyx77x Po prostu wykup premium jak normalny człowiek

1

@macio_944 Jesteś gorszy

1

@Comentateiro Smutne, że dla niektórych to w sumie jest ważna wiadomość :D

6

@MesQueUnClub96 Jest! Wyszedł! Wyszedł, tam! Wyszedł na banana!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?