Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghostface No niestety mi jest to przykro pisać, ale to Ty jesteś upośledzony, bo jako jedyny chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Nie chcę tutaj się zwierzać, ale jak już zacząłem to Ci wytłumaczę, bo jesteś zbyt mało inteligentny żeby zrozumieć oczywistość.
Chodziło o to, że nie myślałem żeby uprawiać seks w tym wieku, bo oczywistym, że same sprawy intymne mnie interesowały, intrygowały (jak każdego zresztą). Jakbym miał w wieku 15 lat wybór czy uprawiać seks czy nie to na bank bym tego nie zrobił. Teraz mam narzeczoną, a alkohol pijam sobie okazjonalnie ze znajomymi/rodziną, więc normalnym człowiekiem jestem, który przeczyta xcoś dwa razy zanim napisze głupotę.
2
@Bykunn Nie nudziliśmy się, więc nie szukaliśmy też zabawy w alkoholu
32
Ja w wieku 13-stu czy tam 15-stu lat to wracałem ze szkoły i szedłem z chłopakami pograć w piłkę, a potem się jakieś bajki w domu oglądało, ewentualnie pograło na kompie w NFS czy cs 1.6, a tutaj dzieci zachodzą w ciążę, a drugie dzieci je mordują. O wypiciu alkoholu czy seksie to mi nawet przez głowę taka myśl nie przeszła. Masakra.
0
@koksik2700 Toć ja widzę w mediach polskich i zagranicznych informacje o tym, że Puig jest bohaterem Barcelony, bo zgłosił się na ochotnika do strzelania ostatniego karnego. Ansu w wieku 18 lat już dużo bardziej medialny czy Puć, więc nic dziwnego, że media trochę bardziej by o tym pisały. Natomiast, tak jak już wspomniałem, na większości sportowych portalach jest informacja o karnym Pucia.
6
@matimocny1 Różnica jest taka, że Varane potrzebował doświadczonego partnera, przy którym czuł się pewnie i był mega stoperem. Jeśli Ramos pauzował to Rafałek już tak dobrze nie grał. Araujo na razie czy to gra z Lengletem, czy z Minguezą to pokazuje swój duży potencjał. Może zbyt optymistycznie do tego podchodzę, ale naprawdę widzę przyszłość w tym zawodniku.
1
@bixmix Według mnie jak wygramy bez Messiego w składzie to niech sobie odpocznie, a jak przegramy bez niego to niech zagra.
9
@sebasek99 A w pierwszej połowie to jakby go nie było na boisku. Gole z drugiej połowy rzeczywiście tuszują słaby występ.
0
Gdyby nie karne to dla mnie wczorajsze spotkanie byłoby najnudniejszym meczem Barcelony pod wodzą Koemana, pod koniec już usypiałem.
3
@Adamski69 Good morning, why are you gea?
4
@Barcza223 Na fcbarca też niektóre komentarze z dupy, które są mocno subiektywne mają mnóstwo herbów. Nie doszukiwałbym się w tym niczego nadzwyczajnego.
7
@itmustbejoke Już niedługo Neymar podjedzie pod budynek klubowy Marsylii i będzie krzyczał "Alvaro! Ludzie, tu nikogo nie ma"
Normalnie Najman vs Stanowski v2
5
@pt9 Największą wadą Trincao jest to, że ma tylko lewą nogę i wielokrotnie mając okazję by strzelić czy też dograć z prawej to próbował przekładać piłkę na swoją lewą nogę. Dla piłkarza, który gra po prawej stronie jest to udręka.
Dembele jak dla mnie wczorajszy mecz na plus. Widać, że był głodny gry i szarpał prawą stronę, a co do umiejętności technicznych to się z Tobą nie zgodzę, po prostu bazuje na szybkości i sobie mocno piłkę wypuszcza.
Riki puć wczoraj słabiutko, ma serce i ochotę do gry, ale warunki fizyczne jak dla mnie mu w tym przeszkadzają.
0
@Kwasiak98 Chyba Real w sezonie 87/88, kiedy to w 38 meczach stracili 26 goli.
2
@Nano22 Tak na spokojnie, za to przy golu na 2:0 przeciwko Grenadzie eksplodował.
3
@Nano22 Gol Messiego na 3:1 przeciwko Bilbao
1
@FafitFCB John Williams klasa sama w sobie. Indiana Jones, Park Jurajski, Szczęki, Star Wars to jego dzieła, ale najbardziej mi się podoba jego soundtrack z Harry'ego Potter'a.
13
@Witam ludzie, tu nikogo nie ma
2
Komentarz usunięty
0
Gracie teraz bench boosta w fpl?
0
@Colon Ciekawe co będzie tam dokładnie przedstawione. W drugiej erze Sauron zaczął ponownie działać oraz wykuł Jedyny Pierścień. Upadek Numenoru też jest ciekawym tematem i oczywiście liczę na epicką Bitwę na Dagorlad gdzie armie Ostatniego Sojuszu walczą z orkami.
0
@Matt_i1992 A możesz tak na szybko opisać co takiego w życiu przeszła?
0
@Matt_i1992 Nie znam tej historii. Jeśli rzeczywiście była chora psychicznie i nie była świadoma tego co robi to należało ją wysłać do szpitala psychiatrycznego. Chodziło mi o to, że trudne dzieciństwo i brak pomocy od innych osób nie jest żadnym usprawiedliwieniem ani nie powinno być czynnikiem łagodzącym. Jeśli ktoś z premedytacją, świadomością i znajomością konsekwencji dokonuje morderstwa to zasługuje na najwyższy wymiar kary.
0
@YoNoEntiendoNada Ach i znowu Ty, wieczny Pan maruda, który wszystko wie najlepiej. Zobacz sobie oficjalny ranking Judit, a potem się udzielaj i już nawet mi tutaj nie odpisuj, bo niestety zlewam Cię ciepłym moczem kolego. Już zbyt wiele razy "atakowałeś" mnie tutaj zbyt agresywnie i nawet nie chce mi się tracić na Ciebie czasu. ELO
2
@Matt_i1992 Wystarczy, że była świadoma swojego czynu i kara jak najbardziej słuszna.
44
@MESSIah16 Mądrego to aż miło posłuchać. Kobiece gwiazdy porno też zarabiają o wiele więcej niż mężczyźni i nikt się nie kłóci.
1
@umtiti Obrona jednak teraz bardziej kuleje, więc przyjście Erica w zimie jest dobry rozwiązaniem.
0
@avanes Jane Ahonen na następnych zawodach Cię pokonam
1
@priest9999 Nawet w kuchni mężczyźni są lepsi :D Ilu ja kojarzę szefów kuchni, a szefowych to bardzo mało.
@MESSIah16 no Magnus Carlsen na ten moment nie do pokonania jest, aczkolwiek nasz polak rodak Duda dokonał tego. Z szachami to chyba tylko w Gambicie Królowej, bo w rzeczywistości to już Ci @priest9999 napisał jak wygląda sytuacja.
11
@Fawrf Ostatnio też popularny był film z rozgrzewki kobiecego zespołu Olympique Lyon. Każda piłkarka oddawała strzał z 16 metrów (utrudnienie było takie, że piłka nie stała, bo ktoś Ci ją dogrywał po ziemi xD) i żadna nawet w bramkę nie trafiła. Warto wspomnieć, że Lyon wygrał ostatnio 5 razy Ligę Mistrzyń z rzędu.
0
@LuisSalvano Śledzisz jazdę figurową czy wychodzisz z założenia, że to jest kobiecy sport i mężczyźni są automatycznie gorsi?