Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@AlexDark00 Nie wiem czy poczekać jeszcze zanim załapiesz, że to wszystko jest ironia czy dalej to ciągnąć? xD
Edit: No tak wygląda jakbyś pisał serio
0
@AlexDark00 Przecież napisałem, że bym pensję Messiemu obniżył tak o 80% w sumie, a kilkadziesiąt umów sponsorskich by załatwiło sprawę. Beko, Unicef, Rakuten, Calgon itp. itd.
0
@JaroCoach Zwolnienie Koemana
Riki Puć do pierwszego
Sprzedanie Griezmanna
Sprzedanie Trincao
Sprzedanie Dembele
Kupienie Salaha
Kupienie Hallanda
Za darmo Wajnaldum
Gayę ściągnąć z Valencii
Przedłużenie kontraktu z Messim na dożywotni okres i zmniejszenie mu zarobków
Wypożyczenie z PSG Neymara
Założenie Patronite
Podpisanie kilkudziesięciu umów sponsorskich
Sprzedanie Umtitiego jeszcze
Kupienie Szczęsnego na ławkę, bo Polak
No na początek tak bym to widział
0
@Gaz Ale ja nic nie pisałem o Griezmannie, ponieważ dla mnie on też nie powinien się w tym klubie znaleźć.
3
@Janiama Czyli lepiej gdyby na 10 okazji wykorzystywał jedną, pobierał dwa razy więcej pensji niż obecnie (w czasach kryzysu to ulga dla budżetu) i machał łapskami na Pedriego czy Trincao jak tylko coś popsują?
Mógł odejść do MSL czy innej ligi europejskiej, ale to już jest, a raczej był, problem Bartomeu.
2
@TheMefju Odejście Suareza było jak najbardziej prawidłową decyzją, ale tak jak mówisz, oddanie go za darmo i do tego jeszcze do Atletico było błędem.
Wiadomo, że teraz można mówić, że Suarez strzela na zawołanie i pędzi z nowym klubem po majstra, ale przypomnij sobie co w ostatnich dwóch latach robił Luis. Marnowanie okazji, kopanie się po czole, spowalnianie akcji. Najgorsze dla mnie było to, że pomimo tego, że często popełniał błędy to wrzeszczał i wyżywał się na młodszych zawodnikach machając łapami przed nimi za to, że oni jakiś błąd popełnili. Nic dziwnego, że grali potem asekuracyjnie.
Życzę szczęścia Suarezowi, ale dobrze, że jego przygoda w Barcelonie skończyła się.
5
@Comentateiro Zgodziłbym się z Twoją opinią gdyby to nie był sezon w dobie pandemii. Ostatnie 4 mecze to według Ciebie "koszmar wizualny", a zobacz jaki był terminarz. Mecz co trzy dni i do tego na wyjeździe to piłkarze mają prawo być zmęczeni, więc starają się wygrywać jak najmniejszym nakładem sił (niestety kilka dogrywek wpadło).
Nie mówię, że gramy dobry futbol, ale jak na te czasy to nie ma co narzekać.
0
@Herato Roberto Carlos nie był poza skalą. Zdecydowanie wolałem Maldiniego
0
@priest9999 Nie mówię, że to co zrobił zarząd było dobry posunięciem, bo na pewno dało się to zrobić lepiej, np. tak jak mówisz - obniżenie pensji lub transfer do MLS, ligi chińskiej czy innej europejskiej ligi (np. holenderska). Napisałem tylko, że trzymanie Suareza z pensją taką jaką dostawał byłoby głupim pomysłem.
5
@hoeniker Czyli rozumiem, że Ty byś dalej trzymał Suareza, który pobierał gigantyczną pensję i kopał się po czole przez 80% czasu na boisku?
0
@Robr9 nie ma ograniczeń :D sam teraz biorę udział w kursie sędziowskim w kpzpn
3
@BarcaInfo No i transfer do Barcelony wykluczony
2
- Rypin. Tragedia podczas "morsowania". Zanurkował pod lodem i nie wypłynął
- Zdobywała Babią Górę w samych spodenkach i biustonoszu. W stanie hipotermii trafiła do szpitala
Brawo dla inteligentów
1
@klopx no skoro jest post, w którym użytkownik narzeka tylko na sędziego, a nie wspomni o słabej grze Barcelony czy błędach indywidualnych to można to tak odczytać
5
Serio niektórzy zrzucają wczorajszą porażkę na złe sędziowanie?
0
@koksik2700 Druga karteczka to już jest
7
@VamosRakieta Zajebiście silną. Zawsze patrzę na FDJ, kiedy z oglądam mecz, nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi 10 pierwszych słów, 5 pierwszych gestów Traincao i i już wiem, że w jego psychice czai się strach. On jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce będzie miał pełne portki. A wiesz dlaczego? Dlatego, że jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach.
0
Szybkie odpadnięcie z Pucharu i chłopaki mogą skupiać się i zachowywać siły na ligę.
0
@fifek ale wiesz, że ja wtedy użyłem sarkazmu? xD
1
Komentarz usunięty
9
@LuisSalvano i tak nejmar nie przyjdzie
5
@Kuczek Nie, Barcelona zdobywa teraz komplet punktów i wygrywa ligę
1
@tobiasson92 No i prawidłowo :) Będę mógł sobie popatrzeć w TV jak burżua jeździ
10
@Zip Cała lewica w jednym obrazku
28
@Chwytliwy Nie dziwię się, że matury nie zdałeś
0
@clyde Na internecie masz :) Polecam Radio 357 i Radio Nowy Świat
0
@clyde Tylko z kolegami w pracy. Wcześniej leciało jakieś gówienko pokroju Radio Zet czy Radio Złote przeboje, ale po rozpadzie Trójki wpadło Radio Nowy Świat, które było ciekawą alternatywą, a od tygodnia działa Radio 357, które jest spoczko. Różne gatunki muzyczne, wielu prowadzących, naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ma jak w tych radiach, które wymieniłaś, granych na okrągło tym samych "hitów".
4
@Szicek10 Jakby to powiedział @VamosRakieta "z jednej strony fajnie, że Real przegrał, a z drugiej strony zajebiście".
0
@draxidox U mnie mamy PPE