3

Trincao dopóki grał to podobał mi się bardziej niż Pedri czy de Jong.

3

@mr_robot we wczorajszym meczu obie bramki na jego konto jak dla mnie. Pierwszy gol to wiadomo, a przy drugim za wysoko się ustawił i nie miał szans na dogonienie Soldado. Wiadomo, że świetne podanie zawodnika Granady, ale Umtiti powinien był zachować się ostrożniej.

0

@Yoshi94 Wytrącenie przeciwnika, który wygrał pozycję w walce o piłkę, z równowagi poprzez zahaczenie jego nogi, którą sprytnie przeciwnik postawił przed piłkę. Nie było to pozbawienie realnej szansy na zdobycie bramki także karny bez kartki. Spróbuj trochę spojrzeć obiektywnie na całą sytuację.

0

@MaziFCB podziękował :)

1

@Ghotti Poczytaj przepisy dotyczące grę w piłkę nożną to przeczytasz, że to jest faul
@Yoshi94 Tobie też polecam
@cules100pro no o tym właśnie mówię, że niestety nam takich karnych nie gwizdali, a wtedy nawet sama LR domagała się karnego po faulu na Trincao

10

@cules100pro karny 100%, nie ma co się kłócić. Inna sprawa, że sędziowie ostatnio takich samych karnych Barcelonie nie dyktowali i to najbardziej boli, np. w ostatnim meczu Trincao miał podobną sytuację.

1

@lucca87 Bardzo dobry zawodnik, w fpl robi niezłą robotę, ale w kontekście potencjalnego transferu to:
A) Barcelona nie ma tylu pieniędzy
B) Formacja pomocy nie potrzebuje wzmocnień w przeciwieństwie do obrony czy ataku

16

@TheNekro94 Umtiti następny mecz zagra w miarę dobrze i znowu będą posty typu "co się ten dzik najadł kasztanów" XD

0

@blaugrana1980 Wczorajsze zwycięstwo też było poniekąd wymęczone

0

@mrboom no dokładnie, chodziło mi o to, że Barcelona nie będzie faworytem w takim pojedynku, więc nasza wygrana będzie niespodzianką

3

@gassa81 A za tydzień dostaną od jakiś ogóreczków i znowu kolejne okrążenie robisz poprzez wytykanie przegranych do wybaczenia? XD

0

@PanPatrykk dlatego, że ostatnio wygrywamy z drużynami średnimi, no nie oszukujmy się, bo Granada, Bilbao czy Elche to średnie ekipy, to sądzisz, że wygramy z topowymi drużynami, np. Liverpool czy PSG i nie będzie to niespodzianka? Barcelona na pewno nie będzie faworytem w takich starciach, więc mam nadzieję, że sprawimy niespodziankę.

2

@Kubsoleon Bears, Beets, Battlestar Galactica

0

Cieszy, że Alba w końcu po tylu latach powoli zaczyna rozumieć, że jak jest w polu karnym przeciwnika i ma tyle miejsca to nie zawsze musi szukać cofającym podaniem Messiego albo podawać po ziemi na aferę, a może po prostu pierdyknąć z całej epy na bramkę. Trochę goli na pewno by mu wpadło.

1

@ChampionLW To nie był samobój, bo bramkarz żadnego ruchu nie wykonał, a piłka tylko się od niego odbiła.

7

@HarveySpecter Czyli Granada przy wyniku 2:0 miała się otwierać? To jasne, że chcieli bronić wyniku, a gadanie, że to Puć rozruszał grę to nieprawda, bo Barcelona cały czas była stroną dominującą, a jedynie dwa błędy doprowadziły do utraty gola. Puć jak zaczyna w pierwszym to już niestety tak dobrze nie wygląda.

1

Gdzie obejrzę rozszerzony skrót z naprawdę wszystkimi ciekawymi i groźnymi akcjami?

0

@Misugi14 świat strimów sobie na angielski przetłumacz i wpisz w google :)

40

@TheNekro94 No jeśli chcesz zgłosić to kliknij "zgłoś", a nie informujesz o tym i niepotrzebnie wydłużasz sztucznie dyskusję.

4

@Mathew16 W trakcie meczu też LR nie da się czytać, bo jest tak dużo wiadomości, że nie ma szans nadążyć, a po drugie nastroje są zależne od tego, co dzieje się na boisku i tak w pewnej chwili jeden piłkarz jest kochany, a w kolejnej akcji (nieudanej) wypychany z klubu. Najlepszym momentem na poczytanie LR jest dzień po meczu, kiedy to osoby, które mają naprawdę ciekawe spostrzeżenia pozbierają swoje myśli i już z chłodną głową napiszą coś konstruktywnego.

2

@Chakalaka Biorąc pod uwagę, że mamy Desta, a Emerson podobno w Betisie bardzo dobrze sobie radzi to myślę, że rola Roberto w Barcelonie będzie powoli się zmniejszała. Jeśli ktoś z tej dwójki się sprawdzi to Sergio będzie typową zapchajdziurą.

0

@Sulimo A co jeśli w końcu ta osoba napisze coś ciekawego i z własnej głowy, a ja wtedy bym to z chęcią przeczytał, a jednak mnie to ominie? No szansa mniejsza niż wygranie w totka, ale jednak.

15

@Mathew16 Najgorsze jest, że jak to zgłosisz to i tak nikt nic z tym nie zrobi.

13

@Chakalaka Oczywiście, że mi nie przeszkadza :) Wklejaj sobie co tylko chcesz i na jaki temat chcesz, bo od tego jest forum. Stwierdzam fakt, że nudny jesteś, a to obraza czy prowokacja nie jest.

18

Komentarz usunięty

2

@DaPi Spokojnie DaPi. Lubię Cię, szanuję Cię, bo kulturalnie i z humorem się na LR wypowiadasz, a mój komentarz był sarkastyczny. Przepraszam jeśli napisałem to tak, że ciężko było to wykryć.

5

@DaPi Ale po co prowokujesz?

2

@Chakalaka Nikt Cię tutaj nie prowokuje, po prostu stwierdziłem fakt, że jesteś nudny, bo codziennie piszesz praktycznie to samo, a to podchodzi powoli pod spam, więc proszę Cię nie doszukuj się prowokacji i nie rób z siebie ofiary. Pozdrawiam bardzo serdecznie i miłego dnia, w tym pięknym okresie jakim jest zima, Ci życzę.
A jak chcesz coś merytorycznego to proszę bardzo - Wow, Tusk skrytykował postawę rządu, no bardzo jestem zaskoczony, bo to normalnie pierwszy raz. Nigdy wcześniej nie zdarzyło mu się krytykować PiSu, a to dziwne, bo to najgorsza partia rządząca odkąd żyję.

44

@Chakalaka Człowieku jaki Ty nudny jesteś. Codziennie tym samym zasypujesz LR

1

@YoNoEntiendoNada Oczywiście, bo ja pod każdą dyskusją krytykuję Bidena, a Trumpa wychwalam pod niebiosa. Nigdzie nie napisałem, że jestem fanem Trumpa, a jedynie wkleiłem informacje znalezione w internecie (sam napisałem, że znalazłem to w necie, a nigdzie nie wspomniałem, że z tym się zgadzam) i byłem ciekaw co mają sensownego do powiedzenia użytkownicy La Ramblii. Jak widać niektórzy potrafili się wysilić i napisać kilka zdań, ale zawsze się znajdzie "polaczek", taki jak ty, który ma jakiś kompleks wyższości i musi przywalać się do wszystkiego. Po drugie skąd wiesz, że nie byłem w USA? Bo skopiowałem wpis znaleziony w necie i dla ciebie jest on głupi? Zamiast za każdym razem szukać zwady to proponuję żebyś ominął dyskusję jeśli nie masz nic ciekawego do napisania albo po prostu wysil się i stwórz coś konstruktywnego, a nie srasz za każdym razem żarem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?