3

@draxidox Dom - zrobiłem kolację, ubrałem garniak, świece w każdym kącie pokoju, włączyłem jej ulubioną piosenkę.

2

@masq Najlepiej jak podarujesz coś bez okazji, wtedy dopiero radocha jest

0

@ronni37 tak średnio, czasem działają, a czasem nie

0

@LS Przepraszam bardzo, ale ja jednak nie jestem homoseksualny. Bardzo mi schlebiasz, ale niestety nie.

2

Minął roczek od rejestracji na LR. Dostaje się za to jakiegoś achievka czy coś?

1

@FCB24 Przecież to LR, gdzie Ty byś chciał obiektywności?

4

@barcelonaLM Liceum OGÓLNOKSZTAŁCĄCE jest po to żeby naprowadzić Cię na dany kierunek, pomóc Ci wybrać, co będziesz w życiu robił, a także pomóc Ci przygotować się do matury, która jest potrzebna by dostać się na studia. I co to za bzdura, że tylko najlepsi się potrafią sami uczyć? Tylko 10% uczniów potrafi wyjąć książkę, poszukać informacji w internecie, spróbować rozwiązywać samodzielnie zadania czy ćwiczyć dane umiejętności? Ci, co nie zdają to przez całe LO się opierdzielają. Od razu uprzedzam, że LO nie spełniają swojej roli należycie.

10

@barcelonaLM Jak ktoś chce dobrze maturę napisać to sam śmiało się nauczy, bo zawsze w szkole było za mało informacji. A jak ktoś matury nie zdaje to jest po prostu tępy, bo 30% to strzelając bym uzbierał.

0

@lukaszmatusiewicz Busquets 1 x MŚ, 1 x ME, 3 x LM, 8 x Mistrz Hiszpanii, 6 x Puchar Hiszpanii, 8 x Superpuchar Hiszpanii, 3 x KMŚ, 3 x Superpuchar UEFA

Mbappe 1 x MŚ, 4 x Mistrz Francji, 2 x Puchar Francji, 2 x Puchar Ligi Francuskiej, 1 x ME u19, 3 x Superpuchar Francji

Jak widać po trofeach to Busi jest o wiele lepszym piłkarzem, bo Hiszpania > Francja, więc Mbappe niech szykuje tyłek na lanie.

7

@AlwaysBlaugrana A co gdyby tak kogoś nowego dopuścić do władzy? Czemu zawsze musimy iść w ten pis i po?

4

@LuisSalvano Niby porażka w pierwszym meczu 2:0 to nie tragedia, ale jednak czuję, że brakuje nam kogoś pokroju Neymara. Brakuje kogoś, kto wziąłby na siebie ciężar gry jak genialny Brazylijczyk w rewanżu z PSG ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Cwaniak4 Nie. Będzie lepiej jak się pozbędziemy szrotu typu Braithwait, Coutinho, Firpo czy Umtiti.

7

@VamosRakieta Ile dryblingów? Ile dziureczek? Ile flip flapów? No bardzo mało, nic nie pokazał, więc wyjazd mi z tym cieniasem.

3

@tbas No, bo właśnie taka jest rola Rakitica - człowiek od czarnej roboty. W Barcelonie też nie był wiodąca postacią, nie błyszczał zagraniami ani dryblingami, a po prostu harował, biegał i walczył. I to są właśnie piłkarze, których zwykły kibic, który nigdy nie grał w piłkę i się bardziej w taktyczne aspekty nie zagłębiał, nie zauważy. Nie mówię, że Rakitić powinien zostać w Barcelonie, bo jego przygoda słusznie dobiegła końca.

1

@blaugrana_92 Ja Pedro Pascala jednak najbardziej kojarzę z Gry o Tron

13

@kamilop Założę się, że jeszcze wczoraj nie wiedziałeś o istnieniu Kounde

5

@Ghotti Ale jak to możliwe? Przecież przed meczem z Sevillą już byliśmy faworytami w meczu z PSG? Czy to możliwe żeby jeden mecz zmienił sposób postrzegania sytuacji przez LR o 180 stopni? Nieeee.

3

Dzisiaj BTTS @1.60 wchodzi jak nóż w masło

4

@juliacicha świat strimów

1

Praca szuka człowieka!

Tak, to prawdziwy nabór. I tak, po raz pierwszy w historii Polki i Polacy mogą wziąć udział w rekrutacji na stanowiska astronautów ESA, bo nabór został rozpisany po raz pierwszy od 11 lat, a Polska dopiero od niespełna 9 lat roku należy do Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA).
Wnioski aplikacyjne na stanowisko astronauty ESA będzie można składać od 31 marca do 28 maja 2021 roku i agencja będzie rozpatrywać wyłącznie zgłoszenia przesłane w ciągu tych ośmiu tygodni na adres strony karier ESA: ESA Career website. Następnie rozpocznie się sześcioetapowy proces selekcji, który ma się zakończyć w październiku 2022 roku.

16 lutego agencja organizuje serię spotkań dla mediów, podczas których można się będzie więcej dowiedzieć na temat wakatów, które mają zapoczątkować zmianę pokoleniową w ESA.

Aby jednak nie czekać na informacje tak długo, już teraz zajrzałam na stronę ze szczegółowymi wymaganiami względem kandydatów. Oto one:

- poczucie odpowiedzialności i determinacja w wykonywaniu zadań;
- odpowiednie wykształcenie w dyscyplinach naukowych lub technicznych w połączeniu z wybitnym doświadczeniem zawodowym w dziedzinie badań, zastosowań lub w zakresie edukacji, poparte umiejętnościami w zakresie korzystania z systemów i aplikacji komputerowych;
- doskonałe zdrowie i kondycja fizyczna, umożliwiające ukończenie długotrwałego szkolenia i wzięcie udziału w trwających miesiącami lotach kosmicznych;
- umiejętność radzenia sobie ze stresem, również w sytuacjach kryzysowych;
- umiejętność pracy w grupie, samokontrola i opanowanie;
- łatwość w dostosowaniu się do zmiennych warunków i zdolność zdroworozsądkowej oceny sytuacji;
- gotowość do podróżowania i spędzania długich okresów czasu poza domem;
- mile widziane doświadczenie w pilotażu samolotów, zwłaszcza na stanowisku pilota doświadczalnego lub inżyniera pokładowego. Im więcej doświadczenia w tej dziedzinie ma kandydatka/kandydat, tym lepiej;
- umiejętność wypowiadania się przed publicznością, prasą;
- obowiązkowa biegła znajomość języka angielskiego, atutem jest też dobra znajomość języka rosyjskiego (część szkolenia odbywa się w Rosji);
- mile widziana wiedza o kulturze amerykańskiej, rosyjskiej i japońskiej (ze względu na kontakty z innymi astronautami na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej).

Poprzednia rekrutacja astronautów ESA odbyła się między majem 2008 roku a majem 2009 roku. Spośród wielu kandydatów do procesu rekrutacyjnego zakwalifikowało się 8413 osób, spośród których 20 maja 2009 roku wybrano sześciu nowych astronautów ESA (pięciu mężczyzn i jedną kobietę). Rozpoczęli oni podstawowe szkolenie 1 września 2009 roku.

[crazynauka]

0

@kamilop "Reszta mnie jebie". Co, jakiś gangbang?

2

Polecam Radio Nowy Świat lub Radio 357. Odczytują komunikaty, ale radio normalnie działa, ponieważ są to media bez reklam, a żyją z patronite.

0

@Quavosk milion? chyba trochę przesadziłeś

1

@Vebrol Już nie muszą, bo Ty wspomniałeś

1

@LS Ile zapłaciłeś za dołączenie do sekty i który to już poziom? Czuć jakąś różnicę?

6

@michaelson8 Po prostu antypisowskie media się przyłączyły

1

Najgorsze, że ten cały strajk i tak nic nie da.

7

@pt9 majtki hehe

5

@MesQueUnClub96 No ludzie się podniecają, bo ten człowiek kradnie i kłamie, a nie poszedł siedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?