1

@cchesterr43 TJMMNW

0

Widzę, że aktualnie jest sporo zawodników, którym kończy się kontrakt z końcem tego sezonu. Do najlepszych można zaliczyć Leo Messi, Sergio Ramos, Sergio Aguero czy Luka Modrić. Dodatkowo widzę, że wolnymi zawodnikami (o ile nie przedłużą kontraktów) będą Depay, Juan Mata, Di Maria, Alaba, Eric Garcia czy Donnarumma.
Jaki kierunek widzielibyście dla tych piłkarzy?

6

@kaamil1910 Rakieta zachował się jak pajac

1

Nie ma to jak rozpocząć tydzień od tak dobrej wiadomości!

1

Nie wiem czy było.
Amber Heard (ta, która dokonała aktu defekacji w łóżku Johny'ego Depp'a) została wyrzucona z "Aquamena 2".
Po tym jak Johnny Depp pożegnał się z rolą Gellerta Grindelwalda w filmie „Fantastyczne zwierzęta 3”, wielu fanów aktora domagało się, aby studio Warner Bros. zerwało także współpracę z Amber Heard i wygląda na to, że mogło do tego dojść. O tym, że Heard została zwolniona przez wytwórnię, donoszą kolejne zagraniczne źródła, ale jak na razie informacja nie doczekała się potwierdzenia w żadnym z poważniejszych serwisów.
Jak na razie musimy opierać się na przeciekach sugerujących, że oficjalnym powodem, przez który aktorka straciła rolę w komiksowym widowisku, jest naruszenie klauzul kontraktu, a nie ciągnąca się batalia sądowa pomiędzy Heard i Deppem. Chodzi podobno o zapisy wymagające od Heard utrzymywania odpowiedniej formy fizycznej do roli Mery, którą aktorka miała stracić na skutek problemów zdrowotnych związanych z koronawirusem oraz problemami z depresją.
A tak naprawdę internetową petycję podpisało 2 mln osób i to pewnie jest powodem wyrzucenia Amber. Jeszcze chyba nigdy się tak nie cieszyłem z czyjegoś nieszczęścia.

0

@vangoor I nie wygrał. Słabo Kike.

4

@deyna2018 W delikatnym, tak żeby podkreśliła tylko swoją urodę, a nie zmieniła sobie kompletnie twarz.

15

Dzień, w który Messi odejdzie z Barcelony lub/i zakończy karierę będzie jednym z najsmutniejszych dni w moim życiu

2

@itmustbejoke Czemu nie? Nie raz są ciekawsze mecze niż w LM, a nawet zdarzy się, że poziom jest wyższy.

2

https://www.transfermarkt.pl/abdallah-sima/profil/spieler/776798

Aballah Sima:
w 2020 roku trafia z rezerw Evian (6 liga francuska) do trzeciej ligi czeskiej - zespół Mas Taborsko. W barwach tej drużyny wyróżnia się w meczu z rezerwami Slavii, trafia na testy do drużyny z Pragi. We wrześniu debiutuje w pierwszym zespole.
Wczoraj? Kluczowy gol w meczu z Leicester.

2

https://www.sporcle.com/games/Freddie/uclbarcelona

Mi się udało 234/264, a Wam jak poszło?

2

@LS @IronSanHybrid @Omoziu dzięki. Bez dźwięku oglądałem

0

@IronSanHybrid Co on jej zrobił? Strzelił jakąś gumką po dupie?

6

@clyde "Co więcej, diagnoza odbiornika wykazała, że był intensywnie użytkowany – ponad 11 godzin dziennie."
No to nieźle musi mieć mózg sprany

0

@LeoMessiah Frenkie

3

@bartekvisca Ktoś se trzepie hajs w sumie bez żadnego wysiłku i żyje bez żadnych zmartwień, a Ty mówisz "nie zazdroszczę" XD

1

Mbappe czy Håland?
Toni Freixa: Mamy porozumienie z dwoma zawodnikami robiącymi różnicę w ataku i z jednym obrońcą.
Ciekawe o kogo chodzi? Depay, Garcia i kto jeszcze?

20

Towarzystwo Płaskiej Ziemi zrzesza członków na całej kuli ziemskiej.

0

@maroon nie ;/

0

Ktoś z Was wysyłał buty (zwrot do sklepu) przez pocztę/paczkomat? Jaka jest najtańsza opcja?

2

@LS A Ty co? Pamiętniczek prowadzisz tutaj?

0

@BarcaInfo Z tego co widziałem to Font w swoim projekcie sportowym zawarł grafikę, na której Jordi Cruyff pełni jakąś tam ważną funkcję. Tak czy siak i tak będzie w Barcelonie.

5

@Zip Po co ja oglądam mecze Barcelony jak nie mam wpływu na wynik spotkania :(

2

@Sapos93 A mi nie zamknął mordy :D Pisałem dzisiaj rano, że mam nadzieję, że odejdzie z Barcelony, bo jest za słaby

2

@BARCA_FOR_EVER Ale ja tutaj napisałem o punktach, a nie ilości rozegranych spotkań

10

https://zapodaj.net/9cf6273973b80.jpg.html

W angielskiej League Two między pierwszą, a dziesiątą drużyną każda kolejna ekipa ma dokładnie o 1 punkt mniej.

1

@Gaz Może nie na temat, ale Ty wszędzie szukasz zwady i się wymądrzasz. Co Twój wpis widzę to mnie tylko denerwujesz niepotrzebnie.

1

@clyde Postawa siostry według mnie prawidłowa. Założenie kilku fake kont i danie kilku łapek w górę mogło rzeczywiście podnieść dzieciaka na duchu, ale nie dało się tego zrobić lepiej? Zabrać go na lody czy coś i z nim porozmawiać?
A te sztuczne pompowanie filmiku to według mnie może mieć tylko negatywny wpływ na tego chłopaka. Wyświetlenia raczej nie poprawią jego relacji z kolegami. Przy następnym filmiku zacznie płakać, że mniej łapek w górę dostał?

1

Męczę się oglądając w Barcelonie takich zawodników jak Braithwaite czy Mingueza. Mam nadzieję, że w następnym sezonie już ich tutaj nie zobaczymy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?