Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TheNekro94 Ja znam, świetny film, a Omar Sy wykonał wykonał świetną robotę. Grał postać Abdela Sellou, który jest z pochodzenia Algierczykiem, więc takim typowo białym człowiekiem też do końca nie jest. A powiedz mi proszę co by się stało gdyby w prawdziwej historii był czarnoskóry mężczyzna, a w filmie grał go biały aktor? Myślisz, że tak wszystko odbyłoby się bez echa?
A wracając do wiedźmina to nie jest żadną nowością, że castingi stoją tam na niskim poziomie (poza kilkoma wyjątkami) i nie mówię tutaj o kolorze skóry aktorów, a po prostu o ich umiejętnościach.
4
@TheNekro94 Ludzie porównują serial do gry, bo dzieła redów pomimo tego, że są ich własną wizją wiedźmińskiego świata to o wiele bardziej przypominają świat stworzony przez Sapkowskiego niż serial.
5
@jakub1906 Lewandowski jest dzisiaj transmitowany, bo to się lepiej obejrzy, więcej widzów będzie przed telewizorami.
0
@Czeresniafcb Dobrze, że nie 25 001
7
@tobiasson92 To po co się szczepić? XD
1
@VamosRakieta Jeszcze nie, ale zapewne wstrzymają.
1
@VamosRakieta Znam ten ból :/ W sobotę rozgrywana była pierwsza kolejka, a tutaj już znowu wstrzymują ;/ W jakim mieście i jakie rozgrywki?
1
@tobiasson92 A co z amatorskimi rozgrywkami sportowymi, np. na orliku? Zapewne też zostaną wstrzymane. Nie wiem czemu ludzie tylko na te galerie patrzą xD
1
@Pogba Chodzi tutaj o zamknięcie galerii handlowych, kin, obiektów sportowych (np. orlik) itd. w całej Polsce, a nie tylko poszczególnych województwach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lucca87 A Ty co, zmieniłeś obywatelstwo? 180 minut w jedną czy w drugą stronę na przestrzeni całego sezonu to nic.
7
@AmigoBlancos Real, bo to jest najlepszy klub na świecie i są niepokonani i tam gra Modrić i Marcelo a ja ich bardzo lubiem. Nie ma van dajka i przegra liverpool, a real z nimi wygra. a chelse jest słaba w tym sezonie i real juz nie raz pokazal ze sie spina na wazne mecze i ogolnie jest najlepszy i ronaldo niech zaluje
1
@TheNekro94 Radio Nowy Świat, Radio 357
4
@Rust_Cohle Kryminatorium
2
@gontex Pewnie zakaz uprawiania sportów amatorsko :/
11
@Barca1992 raczej od Bretanii czyli historycznej krainie położonej w północno-zachodniej Francji
1
@obiektywny12 Atalanta awansuje bez dogrywki.
10
@macio_944 Nie. Im szybciej odpadną, tym lepiej. A co jeśli jakimś cudem przejdą kolejną fazę? Pamiętaj, że głupi ma zawsze szczęście.
0
@Rust_Cohle Ja ani razu, bo nie gram w piłkę zawodowo, a Ty ile razy? Poza tym Barcelona zasłużenie odpadała co roku robiąc z siebie pośmiewisko i tutaj to przyznaję, więc nie wiem też skąd Twoje pytanie. Bardziej rozchodziło mi się o to, że sukcesy Realu są efektem bardzo złej pracy sędziów.
6
@obiektywny12 No nie taki obiektywny jakoby miał na to wskazywać nick. Szkoda, że odkąd jest era VARu to Real tak naprawdę nie liczy się w Europie, a i na własnym podwórku ma ciężko. Poza tym czy dalej można zakupić koszulki sędziowskie w sklepiku Realu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Nie rozumiem, nie jestem w temacie. Czy ktoś może mi wytłumaczyć czemu według statutu FC Barcelony nowy prezydent musi przedstawić gwarancję w wysokości 125 mln euro? O co w tym wszystkim chodzi?
0
@joloskyy No, ale to nie był nierozważny atak, szanujmy się. Wstyd dla sędziów z wózka, którzy mając tyle powtórek z różnych kamer nie zrobili nic żeby powiedzieć głównemu, że się mylił. Zauważyłem, że znasz przepisy gry w piłkę nożną. Sędziujesz czy po prostu zapoznałeś się z nimi z ciekawości?
7
@juliacicha a czemu? Mało kto czyta artykuły i tutaj jest duża większa szansa na dyskusję. Dla mnie abstrakcją jest, że podajecie w tiki tace informacje, które 10 sekund wcześniej wkleiło 3 innych użytkowników, a nie komentuję, że to jest spam.
5
"Rafa Mir, który miał okazję strzelić wczoraj gola Barcelonie, udzielił po meczu wypowiedzi dla mediów.
- Według mnie to był karny. Po moim strzale Ter Stegen mnie dotknął. Barcelona nie uważała, że to był faul, ale my tak."
ŹRÓDŁO: fcbarca.com
To nawet nie był strzał, bo koleś po prostu w piłkę nie trafił. Miałem kurs z sędziami, którzy prowadzili spotkania w I lidze oraz byli asystentami w ekstraklasie to mówili, że mało który piłkarz zna przepisy gry w piłkę nożną. Podczas meczu padają pytania czy można łapać piłkę po podaniu z autu lub czy można uderzać z wolnego po zagraniu piłki ręką.
3
@Katalonbar 766 meczów - Messi legendą Barcelony, brakuje tylko jednego spotkania do zrównania się z Xavim
767 meczów - Messi legendą Barcelony, zrównał się z Xavim
768 meczów - Messi po raz kolejny stał się legendą Barcelony, ma najwięcej spotkań w klubie na koncie
769 meczów - ... ciekawe czy dalej o tym ludzie będą mówili
1
@TheNekro94 U mnie w biurze siedzimy w cztery osoby. Pierwsza odpadła w czwartek, druga w poniedziałek, a trzecia we wtorek. Ja jako jedyny nie zachorowałem albo przechodziłem go bezobjawowo.
4
@paweldunajecfcb No to pokaż mi taki zapis z przepisów gry w piłkę nożną, bo ja jestem po kursie i nie kojarzę niczego takiego, a chętnie bym się dokształcił. Napastnik nie trafił w piłkę, która już dawno była poza jego zasięgiem. Ter Stegen nijak wpłynął na akcję, a ledwo zahaczył go jak piłka opuszczała już pole gry. Co innego gdyby piłka leciała nawet 2 metry od napastnika, ale w jego kierunku - wtedy karny.
16
Cieszy mnie, że za Koemana zawodnicy zaczynają oddawać strzały zza pola karnego jak mają tylko trochę miejsca, a nie ma tak jak w przypadku Valverde, że za wszelką cenę próbowali wejść z piłką do bramki. A jeszcze bardziej mnie cieszy Alba, który też szuka swoich bramek, a nie tylko zagrywa do Messiego; wczoraj był bliski zdobycia kolejnego gola.
1
@Coutinho007 W momencie transferu Carroll był najdroższym brytyjskim transferem. 41 mln w sezonie 10/11 to była kupa szmalu, a Torres 59 mln. @UncleDrew 59 mln za jednego gola trochę drogo
5
@Coutinho007 Torres do Chelsea i Carroll do Liverpoolu jeszcze mogliby do top5 trafić