6

@klopx Dziękuję kochany

51

Wiecie dlaczego Fiorentino Perez tak często chodzi do kościoła?
Jedyna szansa żeby zobaczyć mężczyznę ubranego na biało podnoszącego puchar.

4

@patataj A to nie jest blond?

1

@cat_r37 Wyprowadzanie piłki, a rozgrywanie to dwie zupełnie różne rzeczy. W pierwszym zespole MIngueza raczej jest na dnie klubowej hierarchii jeśli chodzi o technikę. Dla mnie on wyróżnia się walecznością, zaangażowaniem, grą na wyprzedzenie oraz wejściami z piłką na połowę przeciwnika kiedy nikt się tego nie spodziewa.

0

@kamilop Mingueza słynie z rozgrywania piłki? XD pierwsze słyszę

5

U mnie krupa śnieżna właśnie pada, pierwszy raz takie zjawisko na oczy widzę. Jakby styropian leciał z nieba

1

@Denzon słonecznie

0

@Miszcz Textu FCB Niby tak, ale ostatnio ma problemy z wywalczeniem pierwszego składu w Rennes.

1

@BarcaInfo Ale na treningu czy po treningu?

6

@jakub1906 Kubuś ten temat to był gorący wczoraj, cała LR o tym pisała. Dawaj dzisiaj coś nowego, a nie odgrzewany kotlet

89

Raphaël Varane z Sergio Ramosem poszli na dyskotekę i przy barze zobaczyli laskę 10/10. Francuz mówi do Ramosa:
- Nie masz jaj żeby w nią wejść
No i Sergio złamał jej nogę

0

Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie "Kto z trójki Xavi, Iniesta, Busquets w największym stopniu przyczynił się do sukcesów Barcelony.
https://strawpoll.com/61dgq99sg

1

2

@Chakalaka A La Rambla tak

0

@TheNekro94 a co Ci się nie spodobało?

1

7

@macio_944 Pomimo mojej nienawiści do karakana to nie wiem co ma wspólnego wyjście na ludzi z ocenami w szkole.

3

@ObiektywnyKibic121 Ale tak jest za każdym razem gdy przegrywa jakiś klub. Nie ważne czy to Barcelona, Sevilla, Real Madryt, ManUtd, PSG czy Legia. Zawsze najgorszy będzie sędzia, który jest rozliczany tylko ze złych decyzji, a dobre są przemilczane. Na La Rambli też ile razy jest lament na sędziego po przegranej Barcelony nawet jak podjął słuszną decyzję.

1

@Bobo25 Zgodnie z przepisami gry masz rację ;) Nie było ręki i tyle, ofiarna interwencja, która się udała. Co do wprowadzenia przepisu, że każde zagranie piłki ręką w polu karnym skutkuje jedenastką to jednak bym się zastanowił. Co jak obrońca ma naturalnie ułożoną rękę blisko ciała i dostaje piłką w rękę z bliskiej odległości? No właśnie, karnego nie powinno być, więc świadczy to o tym, że przepisy działają. Niestety przepisy nie przewidzą każdej sytuacji, bo możliwości jest mnóstwo, ale trzeba wziąć pod uwagę to, że sędzia też człowiek i może się pomylić.

0

@Mat_Cat Wiem ;) Nie ma kibiców to co za różnica?

0

@koziar Ich największa gwiazda, czyli Bruno Fernandes zupełnie znika w meczach z lepszymi przeciwnikami. Przed meczem z Chelsea w 7 meczach przeciwko zespołom z "big six" zdobył tylko jednego gola i nie zaliczył żadnej asysty. W meczu z Chelsea też zupełnie nic nie pokazał. Najlepszą formacją Utd jest aktualnie obrona.

2

@Janiama Jak to niemożliwy?
Wcześniej chłopaki odrobili 4:0, a teraz są w lepszej sytuacji, bo tylko 4:1 także jest szansa :D

2

@MessiTheBesst Nie było wczoraj nieprzepisowego kontaktu ręki z piłką

1

@JohnnyBarca Nie. Jeśli:
- przewinienie polegało na trzymaniu, ciągnięciu czy popychaniu,
- zawodnik przewiniający nie próbował zagrać piłki lub nie miał możliwości jej zagrać
- charakter przewinienia wymagał wykluczenia bez względu na miejsce faulu (np. poważny rażący faul)
to wtedy zawsze jest CZERWONA.

Ten przypadek Minguezy jest naprawdę ciężki do interpretacji. Gdyby do przewinienia doszło przed polem karnym lub Mingueza miałby czyste konto to jestem pewny, że sędzia pokazałby żółtą kartkę. Myślę, że sędzia wybroniłby się tutaj z każdej decyzji.

@geass co do ręki Lengleta to nie podyktowałbym karnego. Masz rację, że była tam za wysoko noga i Lenglet po prostu się odsuwał żeby nie zostać kopniętym. A nawet gdyby nie było tam przewinienia to zgodnie z przepisami:
Nie jest przewinieniem sytuacja, gdy piłka dotyka ręki/ramienia zawodnika:
- bezpośrednio po kontakcie z jego głową lub ciałem (włączając stopę)

0

@FCMichalo Levante

16

Wczoraj asysta Griezmanna pierwsza klasa, idealne dogranie do Pique.

0

@kaamil1910 Gdyby Mingueza nie miał wcześniej kartki to pewnie sędzia pokazałby mu żółtko. Gdyby faul był przed polem karnym to sędzia zapewne pokazałby mu drugie żółtko i wykluczyłby Minguezę. A że faul był w polu karnym i był już napomniany to sędzia nie chciał karać podwójnie Barcelony (karny i wykluczenie).

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Foton Nie masz argumentów to się popłacz, masakra.

0

@KORTIS Dzięki za rozpisanie wszystkich możliwości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?