La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1116 Culés

konto usunięte

3

Mega trudne zadanie teraz przed Koemanem. Jak oszczędzać piłkarzy, jaki wystawić skład z Osasuną i jak podejść do meczu z PSG. Zawsze wierzę w zwycięstwo Barcy gdy zaczynam oglądać mecz ale powiedzmy sobie szczerze awans w LM jest praktycznie niemożliwy. Wiadomo że tego meczu nie odpuścimy i pewnie wyjdzie najlepszy mozliwy sklad. Ale teraz puchar króla, który jest do zdobycia a i liga jeszcze nie odjechała muszą determinować skład taki by walczyć o zwycięstwo w każdym spotkaniu. Po takim meczu jak wczoraj ktoś musi odpocząć a raczej nie zagra w sobotę Dembele i Pique. Nie wiadomo kiedy wróci Araujo a to też rodzi problem. Myślę że możemy zagrać w sobotę w składzie MATS, Dest, Mingueza, Umtiti, Firpo, Busi, de Jong, Puig, Trincao, Martin, Griezmann natomiast z ławki moga wejść Lenglet, Messi, Pedri, Moriba czy też Alba.

2

@Janiama Jak to niemożliwy?
Wcześniej chłopaki odrobili 4:0, a teraz są w lepszej sytuacji, bo tylko 4:1 także jest szansa :D

konto usunięte

0

@Zoker wtedy rewanż był w Barcelonie ;)

0

@Mat_Cat Wiem ;) Nie ma kibiców to co za różnica?

konto usunięte

0

@Zoker podróż hotel szatnia otaczający ludzie na stadionie. Można podawać bez końca ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?