0

@ef z jednej strony dobrze, bo płaczki odejdą i będą kibicować peseże czy bajernowi

0

@Cwaniak4 czemu? myślę, że Real z Mbappe > PSG bez Mbappe

9

@PatrykBarca Toć temat transferu Pjanica był wałkowany milion razy, serio nie wiesz o co w tym wszystkim chodziło?

0

@joloskyy a ktoś napisał, że tu jest coś szokującego? ot zwykła ciekawostka dla zainteresowanych

1

Maria Skłodowska-Curie i jej mąż odkrywają nowy pierwiastek.
Nowy pierwiastek:
- Rad jestem

1

Dialog pomiędzy Pique i Griezmannem uchwycony przez kamery podczas wczorajszego meczu:

Pique: K***a, trzymajcie długo piłkę do cholery, k***a! Dalej! Trzymajcie piłkę!
Griezmann: Uspokój się, przestań krzyczeć, k***a!
Pique: K***a Grizi, nie! Pie***l się, cierpimy, cisnęli nas przez pięć minut.
Griezmann: Nie krzycz na mnie! Też cierpię.
Pique: Do cholery, biegamy jak szaleni.
Griezmann: Też biegam jak szalony!

0

@Fawrf Najbardziej mi szkoda Mareczka naszego ;(

13

2

Naprawdę wolałbym żeby w tym roku w LM nie odbywały się rewanże.

4

@DaPi Marketingowo nigdy nie będziemy na poziomie Sevilli. Sama nazwa Barcelona jest rozpoznawalna na całym świecie i nie ma szans, że po odejściu Messiego wszyscy zapomną o tym klubie. Na pewno stracimy marketingowo, ale myślę, że nadal będziemy w topie.

1

@Mns21 Bo jest słabym trenerem i wprowadzenie w 60 minucie Trincao czy Braithwaita zmieniłoby oblicze meczu.

2

@Survier Pewnie, zwalajcie winę na Koemana, który nie trafił żadnego gola i nie wymyślił jakieś genialnej taktyki. Tutaj zabrakło umiejętności indywidualnych, psychiki, a przede wszystkim zaangażowania poszczególnych zawodników (chyba każdy wie o kogo chodzi).

0

@Rudi35 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@robsesh Z Minguezą na prawej to wynik byłby o wiele gorszy. Koeman miał dobry pomysł żeby zneutralizować Mbappe za pomocą Desta i Dembele, no przez jakiś czas się udawało, ale wszyscy wiemy jak się skończyło. Mówi się trudno, tutaj nie ma winy trenera, bo 100 razy wolałem powracającego Pique od Umtitiego czy Minguezy.

0

@avanes albo dwa razy słabsi, bo dwa razy mniej goli strzeliliśmy

1

@Mario96w Porażka z Liverpoolem bolała o wiele gorzej niż wczorajsze lanie :D

12

Po porażce z Liverpoolem na drugi dzień byłem nie do życia, na niczym nie mogłem się skupić i myślałem sobie tylko "jak oni wypuścili taką przewagę z pierwszego meczu?". Ostatnie lata tak mnie uodporniły na porażki Barcelony, że teraz nawet się nie przejmuję wczorajszą przegraną. Mówi się trudno, gorzej już być nie może. Ktoś jeszcze tak ma?

3

Dobrze, że komentator przynajmniej bezstronny jest xD

1

Powinno być tylko LBT, bo ten gej to mnie denerwuje

0

I jak tu tolerować lgbt po tym co ten gej odwala?
Ooo karny

0

Z okazji dzisiejszego meczu przypomniał mi się pewien filmik złoto


7

@Striker Ja już się w sumie uodporniłem :D Te 8:2 z Bayernem to spłynęło jak po kaczce

36

@Przemek2323 Irytujące jest, że są ludzie, którym wszystko przeszkadza. Nie musisz tego czytać ani przeglądać, po prostu omiń jeśli Cię to nie interesuje albo irytuje. Co jest dziwnego w tym, że polskie media i ogólnie Polacy są dumni z Lewego?

2

@MaziFCB No już widzę jak to on biegł to Téléfoot i prosił się żeby dać wywiad. Pewnie dostał pytanie dotyczące jego minut na boisku to po prostu odpowiedział.

0

@lucca87 Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) przeprosiła i zgodziła się
wypłacić odszkodowanie piłkarzowi Mamadou Sakho za niesłuszne
zawieszenie w 2016 roku. Z jego powodu francuski obrońca, który wówczas
grał w Liverpoolu, nie mógł wystąpić w mistrzostwach Europy.

Ogólnie koleś zapowiadał się na topowego ŚO, ale zawieszenie FIFA i kilka kontuzji dobitnie zahamowało jego karierę.

18

8 lat temu portal BR Football stworzył listę piłkarzy, którzy w 2020 roku mieli być najlepsi na świecie.

1. Neymar Jr
2. Mario Gotze
3. Eden Hazard
4. Thiago Alcantara
5. Christian Eriksen
6. Lucas Moura
7. Jack Wilshere
8. Mario Balotelli
9. Ox Chamberlain
10. Mamadou Sakho

Kto Was najbardziej zaskoczył?

1

@MESSIah16 No rozwija się, rozwija, ale męski sport jeszcze szybciej się rozwija i cały czas ucieka kobietom. Kobiecy sport nigdy nie będzie tak atrakcyjny jak męski.

1

@Barcza223 Napisałem, że podliczane fakty przewinień kibiców, zamknięcia stadionu czy zawieszenia trenera, dyrektora lub innych pracowników klubu.

22

@Chakalaka Co kupiłeś Panu Tuskowi w tym roku? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?