1

@Sulimo Niby dzik, a mi się zawsze jego wygląd kojarzył ze wściekłą świnią/dzikiem

6

@Shapiro O widzę kolega ogląda mecze City, a wcześniej uważnie śledził karierę Diasa w Benfice XD
Bardziej chodziło o to, że kolega @MontelQ pytał się kogo my mamy i wskazał na Lengleta. Delikatnie podsunąłem myśl, że zamiast patrzeć na to w ten sposób to można zauważyć, że mamy perspektywicznego Araujo, który gra naprawdę nieźle, a i w głowie ma poukładane - no materiał na przyszłą topkę świata. Nigdzie nie porównałem Araujo do Diasa.

3

@camp_torres10 Za czasów Pepa i Valverde nie było koronawirusa, a Barcelona nie miała długów

0

@Michvl no mówię na głodnego :D

32

@MontelQ Araujo?

12

@amanter Po co głodzisz psa, a potem mu wsypujesz 200 g cukru do odbytu?

0

@Zboras_1964 kogo wziąłeś w zastępstwo?

1

@AlwaysBlaugrana Rzeczywiście, w styczniu zagrał aż 270 minut na 720 możliwych, więc ostatnie mecze chyba nam za dużo nie mówią. Dopiero trzy najbliższe kolejki pokażą jaki tak naprawdę ma plan Koeman, ale sam zrezygnowałbym z Lengleta w meczu przeciwko PSG.

12

@excalibur No na razie nie pokazuje, że jest wart 120 melonów

0

Wiadomo do kiedy Kane ma kontuzje? Nie wiem czy go sprzedawać w fpl

1

@cules100pro Co prawda zagrał dobre dwa mecze, więc jeszcze o ustabilizowanej formie nie możemy mówić, ale w pod nieobecność Pique i z taką formą Lengleta to rzeczywiście nie będzie innej opcji jak zagranie z Araujo i Umtitim.

1

@kodi77 Wystarczy zobaczyć ich ostatnie wyniki oraz tabelę i widać, że nie jest ciekawie.

8

@Rust_Cohle Krótki poradnik jak działa LR:
- Barcelona wygrywa mecz - zajebiście, trener wyciska maksa, dogonimy Atletico, wygrana 1:0, bo oszczędzają siły na LM
- Barcelona przegra mecz - wywalić trenera, niech Messi odejdzie, Griezmann tragedia, czemu Puć nie grał
- jakiś zawodnik zagra dobrze - jeśli utrzyma formę (z jednego meczu xD) to jestem spokojny, no normalnie drugi Iniesta, oby tylko kontuzji nie dostał
- jakiś zawodnik zagra źle - sprzedać go, za drogi był, po co trener go wystawia jak jest Puć

6

@rafik300010 Tak naprawdę to ja. Jeszcze przed pandemią byłem na wycieczce w Barcelonie i podczas zwiedzania Camp Nou powiedziałem, że idę do kibla zrobić kupę. Zamiast tego znalazłem biuro Bartomeu, a tam na biurku teczka z przekreślonym zdjęciem Messiego, jak w detektywistycznych filmach gdzie zły charakter trzyma akta wyeliminowanego przeciwnika. Otworzyłem teczkę i na pierwszej stronie była kwota z zarobkami Messiego to cyknąłem fotkę, ale nie upubliczniałem informacji za szybko, bo czekałem na odpowiedni moment. Kilka tygodni temu sprzedałem zdjęcie Marko Gaccio za 500 zł, dobry deal.

4

@BarcaSupporter Barcelona szuka oszczędności, liczy się każde euro, a Ty chcesz pieniądze na speakera wydawać? No prezydentem to byś nie mógł zostać. Tutaj trzeba Garcie zakontraktować i mu co sezon dawać podwyżkę.

15

@maatiixx Jestem fanem Almerii, ale nie mamy swojego forum polskiego :(

2

@tomek8756 W przypadku niektórych popaprańców to aborcja nawet do 18 roku życia powinna być legalna

0

Jest Sevilla! Dobrze, że teraz gramy z najlepszymi

75

@LeoMessi1994 za darmo bym to zrobił

0

sam już nie wiem, trzeba w google sprawdzić

0

albo i nie

0

@masq prawda

2

@MesQueUnClub_87 gęsty żurek z jajeczkiem, a na drugie to zbyt trudna decyzja

0

@lucas/catalan pieniądze są ważniejsze od poglądów, a zwłaszcza takich

0

Pytanie do inwestorów, co tam macie w swoim portfelu?

7

@RobiS ucz się ucz, bo języki się potem bardzo przydają

2

@Fawrf Za całokształt dostałeś Ty prowokatorze

18

@Czeresniafcb Oglądasz na krzywy ryj za darmo i jeszcze kilkuminutowe ścinki Cię wkurzają?

3

@ProMILs No to masz słabego neta, bo ja zawsze oglądam w Full HD i naprawdę ścinki są rzadkością.

1

@Mario96w Spokojnie, szukam jakieś wartościowej dziewczyny po studiach i robię kolejne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?