Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub_87 El hoyo - Platforma
Betonowa płyta z jedzeniem zjeżdża w dół w wielopoziomowym więzieniu. Dla osadzonych zamkniętych na najniższych piętrach pozostaną tylko resztki — albo głód i rozpacz.
Jest dostępny na Netflixie. Ja oceniłem 7/10, bo film naprawdę daje do myślenia.
3
@YoNoEntiendoNada Zawsze mnie Twoje komentarze śmieszą, bo potrafisz tylko krytykować oraz obrażać innych użytkowników, a przy tym naśmiewasz się z cudzych poglądów, bo "są to bzdury", a swoich argumentów nigdy nie przedstawisz. Typowy polaczek, który szuka zwady na forum. Nie pozdrawiam
3
@AlexDark00 Umar na śmierć ze starości i demencji
1
@david89 No to nie czytaj :) Nikt nie zmusza
31
′′Arogant′′ w Białym Domu doprowadził do czterech porozumień pokojowych na Bliskim Wschodzie, coś, czego innym prezydentom nie udało się przez ostatnie 71 lat.
′′Bufon'′ w Białym Domu jest pierwszym prezydentem od czasu Eisenhowera, który nie rozpętał wojny (!).
′′Rasista′′ w Białym Domu wywarł największy wpływ na gospodarkę, obniżając bezrobocie dla czarnej i latynoskiej populacji, za które odpowiadał każdy prezydent, który przed nim rządził.
′′Kłamca′′ w Białym Domu ujawnił głęboką, szeroką i długotrwałą korupcję FBI, CIA, NSA oraz partii Republikańskiej i Demokratycznej.
′′Bufon′′ w Białym Domu, który kazał krajom w ramach uczestnictwa w NATO spłacać swoje zaległości.
′′Głupiec′′ zneutralizował Koreańczyków Północnych i powstrzymał eskalację konfliktu z Japonią, o potencjale WW3.
′′Ksenofob ′′ w Białym Domu odwrócił relację z Chińczykami, przywrócił setki firm do USA i ożywił gospodarkę.
′′Pajac′′ obniżył podatki, zwiększył standardowe odliczenie od podatku od zwrotu IRS z 12,500 USD do 24,400 USD dla par małżeńskich i spowodował, że giełda wzrosła do rekordowych poziomów, pozytywnie wpływając na rachunki emerytalne obywateli.
Znalezione w internetach
23
@banann16 bez spinki, zwykłe kopiuj wklej
1. Równouprawnienie jest wtedy gdy w Polsce kobiety żyją na emeryturze średnio o 13! lat dłużej od mężczyzn.
2. Równouprawnienie jest wtedy, gdy kobiety przejmują wyższe emerytury po swoich zmarłych mężach bo ci wypracowali je pracując w ciężki i niebezpiecznych zawodach, pracują w nadgodzinach, pracując więcej lat.
3. Równouprawnienie jest wtedy gdy w Polsce udział składek mężczyzn w funduszu emerytalnym wynosi 70% a udział obciążeń związanych wypłatami emerytur dla kobiet wynosi także 70%.
4. Równouprawnienie jest wtedy gdy w duńskiej prasie w internecie pojawia się informacja, że bilans wkładu do PKB i czerpania z PKB Danii w liczbach relatywnych wynosi +2 dla mężczyzn i -1 dla kobiet i za parę dni, gdy próbuję tę wiadomość odnaleźć by ją udokumentować to nie ma po niej śladu.
5. Równouprawnienie jest wtedy gdy wydaje się miliardy na profilaktykę raka piersi a na profilaktykę raka prostaty nic, choć śmiertelność jest porównywalna.
6. Równouprawnienie jest wtedy kiedy są parytety i akcje afirmatywne na wygodnych, intratnych posadkach a nie ma w kopalniach, na przesyłowych liniach energetycznych i w innych niebezpiecznych i ciężkich zawodach, gdzie ofiarami wypadków padają w 98 procentach mężczyźni.
7. Równouprawnienie jest wtedy, gdy nikt liczba zgłaszanych przez kobiety WYNALAZKÓW wynosi zaledwie: 0.5% w Norwegii 1 % w Kanadzie, Finlandii i Szwecji 1.2 % we Francji 1.7 % w USA pomimo akcji afirmatywnych, stypendiów, i funduszy dostępnych tylko kobietom na uczelniach i pomimo tego, że studia wyższe kończy więcej kobiet niż mężczyzn.
8. Równouprawnienie jest wtedy gdy mężczyźni są ośmieszani, lekceważeni i poniżani w reklamach serialach i publicznych wypowiedziach - spróbujcie odwrócić płcie np. w ostatniej reklamie Mediaexpert z niejaką Dodą.
9. Równouprawnienie jest wtedy kiedy publikatory do mdłości odmieniają rzeczownik kobieta przez wszystkie przypadki a słowo mężczyzna czy ojciec usłyszysz raz na kilka dni a w bałwochwalczym amoku wielbienia jedyniesłusznej płci o głośnej morderczyni własnego dziecka mówi się „mama Madzi”.
10. Równouprawnienie jest wtedy gdy samo wyartykułowanie słowa mężczyzna jest zgrzytem towarzyskim a wyrażenie jakiejkolwiek pochwały męskości to już poważne faux pas, obraźliwe dla jedyniesłusznej płci i jej chłopiczków.
11. Równouprawnienie jest wtedy gdy mężczyzna nie ma żadnych praw decydowania o rozrodzie i potomstwie a jedynie obowiązek alimentacyjny. Kobieta może oszukać go co do płodności, zajść w ciążę wbrew jego woli i uzgodnionym zasadom i potem wmanewrować go w kilka dziesięcioleci płacenia alimentów, może dowolnie rozporządzać jego chcianym dzieckiem wedle swojej wygody – wyskrobać bez pytania o zdanie, podrzucić w oknie życia, oddać do adopcji, urodzić i nie poinformować ojca o posiadanym potomstwie bez żadnych prawnych konsekwencji.
12. Równouprawnienie jest wtedy gdy na Światowym Kongresie Populacyjnym w Bukareszcie w 1974r. Dr. Elsimar Coutinho, wynalazca pigułki antykoncepcyjnej dla mężczyzn musiał uciekać tylnymi drzwiami przed furią feministek, które nie chciały dać mężczyznom prawa decydowania o swoim ojcostwie. Te badania są blokowane do dzisiaj.
13. Równouprawnienie jest wtedy gdy prawodawstwa różnych krajów blokują wątpiącym mężczyznom możliwość przeprowadzenia badań genetycznych w celu stwierdzenia ojcostwa.
14. Równouprawnienie jest wtedy kiedy chłopcy nie znajdują właściwej edukacji w sfeminizowanym szkolnictwie, osiągają w nim gorsze wyniki a wdraża się programy afirmatywne wyłącznie dla kobiet studentek.
15. Równouprawnienie jest wtedy gdy ratowniczka medyczna pracuje za taką samą płacę co ratownik ale to on ma nosić torbę medyczną bo dla niej za ciężka.
16. Równouprawnienie jest wtedy, gdy na bliskiej mi stacji benzynowej po raz pierwszy na nocnej zmianie ujrzałem kobietę, bo ona też potrzebuje nocnych dodatków, tyle że, za zapewne tę samą płacę, był tam również i znany mi chłopak sprzedawca dla jej ochrony - od lat nigdy przedtem nie było tam dwóch osób w nocy.
17. Równouprawnienie jest wtedy gdy wezwana do przemocy domowej policja musi aresztować i wyrwać z domu tę większą i silniejszą stronę zatargu i jest to zawsze mężczyzna nawet jeśli to on ich wezwał i ma na twarzy wypalony kształt żelazka.
18. Równouprawnienie jest wtedy, gdy proponuje się by definicję gwałtu rozszerzyć o sytuacje gdy oskarżająca kobieta była pod wpływem alkoholu lub środków odurzających i nie była w stanie wyrazić świadomej zgody nawet jeśli oboje razem pili lub ćpali... i dalej, nawet wtedy gdy trzeźwa kobieta dojdzie następnego dnia do wniosku... no... że raczej nie powinno do tego dojść. Wszystko w zakresie jej kaprysu.
19. Równouprawnienie jest wtedy, kiedy fałszywie oskarżony o gwałt mężczyzna ma zniszczone życie i karierę zawodową nawet jeśli udowodni się kłamstwo fałszywej oskarżycielce a sama ona przeważnie nie ponosi żadnych konsekwencji.
20. Równouprawnienie jest wtedy gdy Rada Europy uchwala „Konwencję o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej”, choć wiadomo, że bez porównania głównymi ofiarami wszelkiej przemocy na świecie i od początku historii są mężczyźni. Tytuł konwencji ich pomija. Przemoc wobec mężczyzn od zawsze opłaca się społeczeństwom, są oni w 40 procentach ofiarami przemocy domowej różnej formy a dzieci padają ofiarami przemocy głównie kobiet.
21. Równouprawnienie jest wtedy, gdy Hilary Clinton ogłasza całemu światu, że głównymi ofiarami konfliktów zbrojnych są kobiety bo w tych konfliktach giną ich ojcowie, synowie i bracia.
22. Równouprawnienie jest wtedy, gdy kanadyjska feministka i profesor prawa Elizabeth Sheehy uczy swoich studentów, że kobiety powinny mieć prawo bezkarnego zabijania swoich męskich partnerów w sytuacjach przemocy domowej. Profesora radzi także, żeby kobiety nie opuszczały swoich partnerów z którymi mają gwałtowne relacje bo to zbytnio skomplikowałoby ich życie i by wybierały łatwiejszą metodę – morderstwo. Obiecuje, że będzie walczyć o zmianę prawa w tym zakresie tak by im to ułatwić. Spróbujcie odwrócić płcie. Ta kobieta nie została ani aresztowana ani przebadana przez psychiatrę.
23. Równouprawnienie jest wtedy, gdy skazana na dożywocie mężobójczyni Kiranjit Ahluwalia otrzymuje nadzwyczajne złagodzenie wyroku i odznaczenie od żony Tonny’ego Blaira, Cherie Blair. Ta pomysłowa kobitka pilnie uczyła się jak zrobić napalm, wyprodukowała go, oblała nim śpiącego męża i podpaliła. Dzisiaj pisze książki i zarabia na prelekcjach.
24. Równouprawnienie jest wtedy, gdy gwiazdki porno obnażają się pracując za godziwe lub wielkie pieniądze i to jest oburzające bo przecież ciało kobiety nie jest na sprzedaż, a jednocześnie oglądanie brutalnych sportów walki gdzie, również za pieniądze, walczą mężczyźni a krew bryzga po pierwszych rzędach widzów a panienki piszczą z podniecenia jest całkiem OK – bo ciało i zdrowie mężczyzny JEST na sprzedaż.
25. Równouprawnienie jest wtedy, gdy mój przyjaciel, pracujący w UK jako nauczyciel i dorabiający jako ochroniarz jest atakowany, lżony, publicznie łapany za genitalia przez pijane kobiety i napominany przez szefostwo za zbyt zdecydowane działania wobec wulgarnych i agresywnych napastniczek i gdy jego partnerka, z którą ma dziecko, a która w życiu nie przepracowała jednego dnia i całe dnie spędza na facebook’u, żąda od niego wykonania zaniedbanych przez nią prac domowych gdy ten wraca do domu po pracy na dwóch etatach.
26. Równouprawnienie jest wtedy, gdy sześcioletni chłopiec oskarżany jest o molestowanie seksualne.
27. Równouprawnienie jest wtedy, gdy femiszystowska ideologia podobno walczy z każdą dyskryminacją dopuszczając jedynie dyskryminację wobec mężczyzn. Nazywa się to tam dyskryminacją pozytywną. Patrz Szwecja.
28. Równouprawnienie jest wtedy, gdy na uniwersytetach, na siłowniach i basenach pływackich praktykuje się godziny tylko dla kobiet, najczęściej w najlepszych dla tych zajęć porach dnia, gdy są restauracje tylko dla kobiet, sex shopy tylko dla kobiet, w Indiach pociągi tylko dla kobiet a w Rosji taksówki tylko dla kobiet, natomiast tradycyjnie męskie kluby i stowarzyszenia zmuszane są do otwarcia się dla kobiet.
29. Równouprawnienie jest wtedy, gdy w ramach zwalczania prostytucji karze się klientów prostytutek a one same mogą nadal uprawiać swój proceder bez żadnych konsekwencji. Dlaczego podobna filozofia nie nie jest stosowana wobec dealerów narkotykowych i ich klientów? To jest równouprawnienia a la femiszyzm. Niektóre z faktów które tu przytaczam są zupełnie nieznane Polakom bo pochodzą z krajów zachodnich i wydają się nieco egzotyczne i nieprawdopodobne. Ale to nadchodzi.
2
@amanter No właśnie - teoretycznie, a praktycznie wyjdzie tak, że Firpo z Martinem będą się szlajali po wypożyczeniach, a potem odejdą za darmo. Cou za jakieś 40 mln + klauzule typu wygrana ZP.
4
@JaroCoach jako instytucja to dno i wodorosty, ale prawilnych policjantów, którzy normalnie pracują to bardzo szanuję
0
@Kettger Na LR czy ogólnie w życiu, bo na LR chyba dawno nie było takiego postu albo go przeoczyłem
1
@Bykunn No ja jestem tak w centrum, bo jedna i druga strona to ...... . A jednak ta lewicowa propaganda nawet na takiej LR występuje częściej, ale może to jest spowodowane tym, że jedne i te same osoby nakręcają cały czas forum.
0
@Bobo25 Też, ale tych lewaków to teraz bardzo dużo jest. W pracy, w rodzinie, znajomi, a nawet na LR, a prawica jakoś tak po cichu, bo tych zwyroli nie słyszę. @Bykunn Nie każdy post musi prowadzić do jakiś konstruktywnych wniosków. Ot takie luźne spostrzeżenie, a zarazem moja opinia.
34
Jak tak słucham ludzi o skrajnie lewicowych poglądach to mi to pod jakąś sektę podchodzi.
30
@BarcaInfo Wypożyczać to można młodych i perspektywicznych piłkarzy, którzy potrzebują minut żeby się ograć, a nie już w pełni ukształtowanych piłkarzy, którzy po wypożyczeniu wrócą i dalej będą grać piach. Sprzedać ich.
0
@msmsms Życie synu, życie. A tak na serio to z dzidki :D
0
@msmsms Morsowanie jest gejowe, a zimne prysznice prawie gejowe :D
18
@Elosek Nie patrz się człowieku na ludzi tylko bierz pracę jeśli Cię ona i zarobki będą Cię satysfakcjonować.
0
@msmsms https://starecat.com/content/wp-content/uploads/ricky-man-maybe-i-am-gay-trailer-park-boys.jpg
1
@Albus54 Warto odłożyć tyle żebyś mógł bez pracy, gdyby coś się stało, przeżyć pół roku, a resztę pieniędzy staraj się inwestować :)
7
@TheNekro94 A czemu naiwnym albo głupim? Przyznaję się od razu, że w tym temacie jestem zupełnie zielony, ale w czasach gdy nie było wirusa to ilu ludzi specjalnie jechało/leciało na mecz Barcelony żeby obejrzeć Messiego na żywo? Ile koszulek Messiego się sprzedało? Ile gadżetów z jego podobizną się sprzedało? Ilu sponsorów płaciło Barcelonie i Messiemu za reklamy, bo musi być tam Messi? Ja tego nie wiem, ale jak Ty masz jakieś mocne dane statystyczne, które mówią, że klub na pewno nie mógł zarobić dzięki Messiemu 300 mln euro rocznie to bardzo proszę podziel się, bo jestem ciekaw jak to wygląda od środka.
0
@maroon też się nad tym zastanawiałem, ale logicznego wytłumaczenia nie znalazłem
2
@4drian0 A co teraz można stwierdzić, że jest w formie, bo dwa dobre mecze zagrał?
1
@mr_robot Deja vu? Dlaczego? Jeśli mam deja vu z konkretnej sytuacji, która dzieje się w konkretnym miejscu w otoczeniu konkretnych osób to jakie jest prawdopodobieństwo, że to jest sytuacja z poprzedniego życia? Biorąc pod uwagę, że np. ostatnio miałem właśnie deja vu korzystając z laptopa, a w moim potencjalnym poprzednim życiu taka technologia jeszcze nie istniała.
0
@JacekM Nie mam pojęcia co to jest niestety
4
@Pilka_jest_okragla No nie spodziewałem się tutaj takiej odpowiedzi xD
0
@BarcaInfo Przeciętny użytkownik La Ramblii, który wyczytał, że Garcia to kocur:
0
@AssisMoreira Czyli rozumiem, że wierzysz w reinkarnację? No to zachęcam Cię żebyś coś więcej na ten tematu tutaj napisał.
39
Co sądzicie na temat reinkarnacji?
Dzisiaj czytałem artykuł na pewnej popularnej polskiej stronie i udało mi się wyczytać, że Dr Ian Stevenson, amerykański psychiatra, zebrał ponad 2,5 tys. opowieści dzieci z poprzednich wcieleń. Przypadki dzieciństwa badane przez Stevensona mają wiele cech wspólnych.
Dr Ian Stevenson, który zmarł w 2007 r., był przewodniczącym Wydziału Psychiatrii na University of Virginia, School of Medicine. Został również uhonorowany tytułem Carlson Professor of Psychiatry w tej instytucji. Począwszy od 1961 r., przez 40 lat, dr Stevenson badał dzieci, które "spontanicznie przypominały sobie poprzednie wcielenia". Zdecydował się badać tylko dzieci, ponieważ uznał, że jest mało prawdopodobne, aby dzieci zmyślały wspomnienia z poprzedniego życia. Po nim stanowisko przejął Jim Tucker, który kontynuuje te badania.
W 2018 r. dr Tucker poinformował Semkiwa, że Stevenson i jego koledzy zebrali ponad 2,5 tys. przypadków wspomnień z poprzedniego życia z dzieciństwa. Zdaniem badaczy w 1567 z tych przypadków osobowość z poprzedniego życia została przez nich potwierdzona. W kolejnych 150 przypadkach osobowość z poprzedniego życia została "wstępnie" zidentyfikowana.
Przypadki dzieciństwa badane przez Iana Stevensona mają wiele cech wspólnych, które Semkiw usystematyzował:
1. Gdy tylko dziecko zaczyna mówić, zaczyna opisywać poprzednie życie
2. Dziecko pamięta szczegóły swojej śmierci w poprzednim życiu
3. Można zidentyfikować poprzednią rodzinę
4. Płeć zwykle pozostaje taka sama
5. Wygląd fizyczny może być podobny
6. Relacje odnawiają się poprzez reinkarnację
7. Dzieci pamiętają przerwę pomiędzy wcieleniami
Średnia przerwa między śmiercią a odrodzeniem wynosi 4,5 roku. W przypadkach reinkarnacji obejmujących samobójstwo w poprzednim życiu, średni odstęp między śmiercią a ponownymi narodzinami wynosi tylko 3 miesiące.
4
@Bykunn Dokładnie :D
@Sulimo https://i.redd.it/n0u1qu2kj0941.png
1
@Sulimo Niby dzik, a mi się zawsze jego wygląd kojarzył ze wściekłą świnią/dzikiem
6
@Shapiro O widzę kolega ogląda mecze City, a wcześniej uważnie śledził karierę Diasa w Benfice XD
Bardziej chodziło o to, że kolega @MontelQ pytał się kogo my mamy i wskazał na Lengleta. Delikatnie podsunąłem myśl, że zamiast patrzeć na to w ten sposób to można zauważyć, że mamy perspektywicznego Araujo, który gra naprawdę nieźle, a i w głowie ma poukładane - no materiał na przyszłą topkę świata. Nigdzie nie porównałem Araujo do Diasa.