20

@clyde No raczej opinia.

0

@kamzar O której sytuacji teraz mówisz?

1

@Pietraszko bo sędzia uznał, że nie przerwał realnej szansy na pozbawienie bramki, a jedynie korzystną akcję

1

@Messiah10 5:2 w dwumeczu to nie deklasacja raczej

1

@dr_blumental Neymar Jr Jr

4

@Pioter Bo sędziowie pilnowali tylko czy Navas stoi na linii i VAR po prostu zyebał sprawę.

16

PSG wczoraj zagrało naprawdę słaby mecz. Ogólnie w tym sezonie nie zachwycają i porażka z nimi w dwumeczu boli, bo to było na spokojnie do ogarnięcia gdyby nie wylewy w obronie na Camp Nou.
Szkoda zmarnowanych okazji Dembele oraz karnego Messiego, który swoją drogą zgodnie z przepisami gry w piłkę nożną powinien być powtórzony. Gdyby skuteczność, o której tak wiele razy mówił Koeman, była na wyższym poziomie to straty powinny być odrobione w pierwszej połowie, gdzie Barcelona zagrała naprawdę genialne zawody. Ile w tym zasługi Barcelony, a ile bierności w pressingu i defensywnego stylu PSG? Nie wiem, ale i tak napawa to optymizmem.
Wczoraj najbardziej irytował mnie Pedri i nie mówię tutaj o stratach, bo na połowie przeciwnika takie straty są dopuszczalne, ale chodzi mi o pchanie piłki do Messiego. Było wiele okazji gdzie młody Hiszpan mógł zagrać do lepiej ustawionego niż Leo kolegi, a i tak próbował szukać Messiego (Leo zrup coś). Niby mamy w kadrze młodych i perspektywicznych zawodników, na których chcemy opierać w przyszłości swoją grę, a i tak po raz kolejny z tymi lepszymi ekipami w zespole brylują starzy wyjadacze - Messi, Busquets i Alba.
Liczę też na więcej meczów z trójką z tyłu, bo naprawdę w tym systemie Barcelona Koemana wygląda najlepiej.

1

Czy ktoś posiada może kompilację wczorajszych zagrań Firpo?

3

@jakub1906 Mam nadzieję, że ze stresu pójdę zrobić kupę na początku meczu, a jak wrócę to będzie już 2:0 dla Barcelony.

1

Oficjalnie:
Younes Belhanda nie jest już zawodnikiem Galatasaray, które jednostronnie wypowiedziało umowę. To pokłosie wywiadu, którego zawodnik udzielił po meczu z Sivassporem.
"Gramy coraz więcej potyczek i należy znaleźć jakieś rozwiązanie dla boiska. Na czymś takim nie możemy grać. Wszyscy widzą te warunki. Działacze powinni się tym zająć. Już w lepszym stanie są nasze boiska treningowe. Trzeba naprawić naszą murawę i wezwać odpowiednich ogrodników. Klub dba o media społecznościowe, czas zadbać o boisko" - stwierdził.

3

Erling Haaland o sytuacji z Bono:
Przy pierwszym rzucie karnym zwyczajnie oszukał wyskakując przed linię. Obronił i zaczął coś do mnie krzyczeć. Pomyślałem, że fajnie byłoby mu coś jeszcze strzelić i tak się stało, gdyby następnym razem już nie oszukiwał na linii. Podbiegłem do niego i zacząłem krzyczeć do niego dokładnie to, co on wcześniej do mnie. Nawet nie wiem co to znaczyło, bo nie znam tego języka. Najwyraźniej karma istnieje.
https://static.fangol.pl/content/1/f/e/1fe606555924a84efc9ba13261ab860c-598.jpg
https://icdn.football-espana.net/wp-content/uploads/2021/03/Erling-Haaland-2.jpg

10

Nieoficjalnie: Actimel sponsorem Juventusu od przyszłego sezonu. Ponoć zwiększa obronę.

0

@KORTIS Ciężko zdobyć + 20 goli w sezonie będąc pół sezonu kontuzjowanym

0

@Sulimo Według mnie decyzja z odejściem Suareza była słuszna, a przyjście Aguero byłoby błędem.

1

@Maciek98 https://i.ytimg.com/vi/RGXd8zKuaA0/maxresdefault.jpg
Szkoda, że Mbappe w wywiadach wypowiada się, że Messi jest numerem jeden i jest lepszy niż jego ukochany Ronaldo.

0

@GeneralXavi Na moje nie wejdzie

0

Sergio Santos: Raphael Varane będzie chciał odejść z Realu Madryt po zakończeniu obecnego sezonu.
Francuzowi nie chodzi o pieniądze, ale bardziej o chęć wkroczenia na nową ścieżkę kariery. Varane jest związany z Realem od 18 roku życia, a niedługo skończy 28. Czuje więc, że pewien etap jego kariery zbliża się końca, a on chciałby spróbować swoich sił w Premier League.

1

@MesQueUnClub_87 Nie zauważyłem, zwracam honor.

1

@lukasbarca86 zajebisty kupon

0

@Roobo "Będzie dzisiaj bardzo ciężko ale PSG ma ten gen frajerstwa".
Śmiesznie to brzmi po meczach z Romą czy Liverpoolem

2

Ale wczoraj Taremi zachował się jak junior. Mając wynik i żółtą kartkę wykopał piłkę po gwizdku za co dostał drugie żółtko i w konsekwencji został wykluczony.

0

@D10SLEO Półfinaliście LM to dla Ciebie ogóry? Ajax przegrał w półfinale z Totkami gdzie w dwumeczu było 3:3, a Lyon został rozjechany 3:0 przez maszynę zwaną Bayern, która wygrała z Barceloną 8:2.

2

@Comentateiro Przecież tutaj są śmieszki z kibiców Liverpoolu czy Realu, a większość użytkowników zachowuje się tak samo, jak nie gorzej. Najgorzej jest w trakcie meczu Barcelony czy to innego ZNIENAWIDZONEGO klubu (bo wygrał z Barceloną), dlatego nie zaglądam tutaj w weekendy i w trakcie meczów.

3

@betonito Trochę szacunku chłopcze.

2

@mrboom coraz dziwniejsze te ogłoszenia matrymonialne

0

@swiergol2 No jasne, że jego wiedza jest na pewno większa niż przeciętnego kibica, ale w czym Ci przeszkadzają ludzie, którzy mają jakieś swoje zdanie i wizję klubu, a nie znają Amora, bo nie rozumiem? Nie każdy jest kibicem Barcelony od kilkudziesięciu lat i nie każdy ma ochotę studiować historię Blaugrany. Z ciekawości puściłem ankietę na temat tego czy użytkownicy LR wiedzę, że Amor jest kierownikiem prasowym, tutaj masz link:
https://strawpoll.com/gwwk8odcs/r
Wnioski wyciągnij sobie sam i proszę skończmy już dyskusję, bo nigdzie ona nie prowadzi. Jeśli według Ciebie tylko prawdziwy kibic, który zna historię klubu i wie kto na jakim szczeblu zasiada ma prawo wypowiadać się na temat ewentualnych transferów klubu na forum internetowym to naprawdę nie mamy tutaj o czym gadać.

5

@bari_94 A dla mnie to właśnie Napoli jest już sufitem dla Zielińskiego. Ewentualnie w innych włoskich klubach typu Juve czy Inter mógłby się odnaleźć, ale w innej lidze w mocniejszym zespole myślę, że nie dałby sobie rady.

1

Czy wiedziałeś, że Guillermo Amor pełni obecnie funkcję Kierownika prasowego w Barcelonie?
https://strawpoll.com/gwwk8odcs

0

@swiergol2 Ale tutaj nikt nie podważa słów kierownika prasowego? :D Każdy ma swoje zdanie na temat transferów i każdy ma swoją wizję zespołu? Nie wiem o co Ci chodzi zupełnie. To jak Amor powie, że według niego Halland jest lepszym transferem dla Barcelony niż Mbappe to każdy ma się z nim zgodzić, bo zagrał 300 meczów w Barcelonie?

1

@tobiasson92 Czyli teraz inflacja i ujemne stopy procentowe będą wpier**lały Twój hajs? XD miodzio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?