8

@Barca1992 Pochodzą z tydzień i znowu zamkną. Minister czarnek to niech lepiej się do dymisji poda

2

@LeoMessiah Przyjdzie Eric Garcia i wróci Pique to dla de Jonga nawet nie będzie miejsca w obronie.

0

@LeoMessiah Zwykła ciekawostka :D

16

• Dzięki dwóm bramkom przeciwko Sociedad Leo Messi wyprzedził Cristiano Ronaldo pod względem bramek nie licząc rzutów karnych:
- Messi 636
- Ronaldo 635
Argentyńczyk potrzebował 143 meczów mniej
• Choupo-Moting (Bayern) nie pojechał na zgrupowanie reprezentacji, ponieważ nie odpowiedział na wezwanie. Kameruńska federacja piłkarska wysłała zaproszenie na zły adres e-mail. Gdy się zorientowali było już za późno
A tutaj takie dwie małe ciekawostki:
• Barcelona nigdy nie wygrała meczu z Dundee United, przegrywając wszystkie cztery pojedynki.
• Były gracz Barcelony Alex Song ma 27 rodzeństwa: 17 sióstr i 10 braci.
Źródło: Fejs

1

Piotr Zieliński założył w tym sezonie Serie A najwięcej "siatek" (9). W tej statystyce prowadzi ex aequo z Luisiem Murielem (9), podium zamyka Leonardo Spinazzola (8).
Źródło: Statsbomb

3

@PershingFanatykLMFCB Da się przeżyć :D Najgorzej jak już sobie przeglądasz i chcesz dać herb czy coś tam kliknąć i nagle się pojawia reklama i wtedy w nią klikasz.

152

19

@Chakalaka "Wśród nich". Ludzie o różnych poglądach, orientacji czy innych przekonaniach znajdują się w każdej grupie społecznej, a Twój wpis odbieram jako atak na prawicę.

0

@masa11 Chodziło mi o to, że z perspektywy kibica nie ma większego sensu przeżywać błędów sędziowskich na okrągło, bo i tak nic z tym nie możemy zrobić. Wczoraj temat był przewałkowany na La Rambli i tam sporo osób powiedziało co o tym sądzi. Barcelona też żadnych działań nie podejmie, bo sędzia też człowiek i pomylić się może, ale w Hiszpanii, masz rację, zdarza im się to dość często.

70

@Chakalaka Dlaczego piszesz, że prawicowcy to wszelaka to maść składająca się z homofobów, ksenofobów, rasistów, antysemitów, nacjonalistów, fanatyków religijnych oraz ludzi podważających dokonania współczesnej nauki.
Idąc tym tokiem myślenia to lewacy to geje, lesbijki, cyganie, murzyni, żydzi itp. ?
Większość Twoich postów to zwykła prowokacja i nie wiem czemu moderacja na to pozwala.

0

@masa11 Wygrana 6:1, nie ma co przeżywać tej sytuacji w kółko i na okrągło. Od dawna wiadomo, że sędziowanie w Hiszpanii stoi na bardzo słabym poziomie, a takich pomyłek to masz kilka w ciągu jednej kolejki.

1

@mart "Jak można było go oddać do odwiecznego rywala za czapke gruszek tego nikt nie zrozumie... " o to to! Bo odejście Suareza było niezbędne żeby w klubie młodzi zaczęli odgrywać jakąś rolę, ale dlaczego akurat Atletico? A tak z ciekawostek to Suarez od 25 spotkań (chyba) nie strzelił bramki w wyjazdowym meczu LM. Najgorszy wynik w historii wśród napastników.

3

@hoeniker Ale na razie to wygrali z Sociedad 6:1, a Ty już tutaj brzmisz jakby zmierzali po tryplet

4

@Kgorecki2500 @koziar Pamiętam jak była konferencja i zapowiedź nowego trenera reprezentacji to Zibi zamiast powiedzieć kto nim będzie to pokazał filmik z Sousą, który się przedstawia. Myślę, że gdyby nie wcześniejsze przecieki to większość dziennikarzy czy oglądających osób powiedziałaby sobie "kto to ku**a jest?".

0

@damian16161212 To fakt, ale na moje oko to Barcelona ma jednak bardziej wymagające spotkania przed sobą - Valladoid, Real, Bilbao, Getafe, Granada, Valencia, Atletico, Levante, Celta i Eibar

11

@Tomek_TF Nie no, przecież sam napisałeś, że 4 punkty. Atletico wygra pozostałe mecze przegrywając tylko z Barceloną to i tak będą mieli mistrza, więc niestety wszystko od nas nie zależy. Atletico też już jest po meczach z Realem, więc w sumie teraz liczyć na Sevillę, Betis, Bilbao czy Sociedad nam pozostało.

14

@pt9 Żeby Ci się za pół roku znowu nie odwidziało :D A tak serio to fajnie, że potrafisz się przyznać, że nie patrzyłeś wcześniej na wszystko trzeźwym okiem

8

@dawo17 Mi najbardziej Mingueza zaimponował zaangażowaniem i walką. Przykładowo jak był karny dla PSG to Mingueza ustawił się na linii pola karnego niczym Bolt w blokach startowych i sprintem ruszył kierunku bramki żeby wybić piłkę po ewentualnym wypluciu futbolówki przez ter Stegena. Chłopak mnie też zaskoczył pozytywnie pod względem wyprowadzania piłki (żaden z przeciwników się nie spodziewa, że Oscar będzie wchodził z piłką na ich połowę). Po kilku pierwszych występach byłem naprawdę negatywnie nastawiony do Minguezy, mówiąc, że po tym sezonie wróci do Barcelony B, ale teraz dałbym mu szansę się wykazać w kolejnym sezonie.

1

@JohnnyBarca de Jong ogólnie powinien w tym meczu odpocząć

0

@mekston Haaland i Mbappe 2 czego? Jabłek, metrów, arbuzów?

0

@Colon Chociaż nie jestem fanem polskiej muzyki (niestety) to twórczość Jacka Kaczmarskiego nie jest mi obca. Takie utwory jak "Mury" lub "Nasza klasa" zapadły mi w pamięć. Z tego co się orientuję to Kaczmarski sam w wywiadach mówił, że ma bardzo trudny charakter i ciężko z nim wytrzymać, a nawet kilka lat temu jego córka powiedział, że dużo pił i znęcał się fizycznie nad żoną.

0

Szukam jakieś nowej yerby - najlepiej smakowej i mało pylastej. Macie coś ciekawego do polecenia?

0

@Ghotti Koniec końców to LM nie wygrali, więc ludzie mieli rację :D

2

@SamuraJack Właśnie jestem w trakcie oglądania wszystkich filmów Marvela (nigdy nie widziałem, a obecnie oglądam Avengers 2), ale i tak wiem o co chodzi. Moc memów jest wielka.

0

Ousmane Dembélé zdobył we wszystkich rozgrywkach dla Barcelony 28 goli - 14 lewą i 14 prawą noga.
Źródło: Internet

4

@PeteR10 Niczego odkrywczego raczej po kadrze Polski nie możemy się spodziewać. Obym się mylił.

0

@Rust_Cohle Promowanie własnej twórczości jest zakazane

1

@Ojciec5tkidzieci To są prawdziwe filmy? Lepsze efekty polscy jutuberzy potrafią zrobić. Najbardziej ujął mnie efekt z ostatniego klipu gdzie kula leciała w zwolnionym tempie, a potem ten ślizg po podłodze xD

131

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?