2

@Rust_Cohle nie wiem co ma inteligencja boiskowa do samodzielnego myślenia

8

Matka Rabiota za mocno poczuła 1 kwiecień

15

@DejMian111 bo są myślącymi ludźmi

1

Ja dzisiaj wstałem do pracy, narzeczona jeszcze spała i poszedłem do sypialni schować telewizor i laptopy. Następnie otworzyłem drzwi od mieszkania i pobiegłem ją obudzić krzycząc, że przyszli złodzieje w nocy i nas okradli. Zerwała się z łóżka i pobiegała do salonu, jej mina była bezcenna xD

7

Werner marnuje setkę (psuta bramka, a on nie trafił czysto w piłkę) w 80 minucie przy wyniku 1:1
https://streamye.com/v5gxw

2

Milik to jest chłop tragedia. Ostatni jego dobry sezon to pamiętam, że był w Ajaxie, a od czasu transferu do Napoli mam w głowie tylko marnowane setki. Jeszcze gorzej jak z Piątkiem są razem na boisku, wtedy jeden drugiemu przeszkadza.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_oZfmAfCoVi883hLBpBvGeFkoZHjy6etG.jpg

8

@SteuerFreiMoney No poziom coraz niższy jak już linki z tiktoka tutaj wpadają

1

@mutombo Ja też, ale coś mi się zdaje, że większość zespołów jednak będzie z ligi holenderskiej.

1

Dopiero teraz doszły mnie słuchy, że mają ponoć połączyć ligę holenderską i belgijską, a pierwszy sezon ruszy w roku 2024. Myślicie, że jest szansa na przebicie się do top5?

3

@Foton Został dopuszczony, ponieważ plus i minus dają minus, więc wynik negatywny.

5

@pawelke3n A gole przeciwko Realowi liczyłeś? XD

7

@obiektywny12 A czemu? :) Boli Cię, że ktoś umniejsza Ronaldo na forum kibiców BARCELONY. Chcesz sobie poczytać jaki to Portugalczyk nie jest zajebisty to możesz sobie wejść na białą kawiarenkę, forum kibiców Juve czy nawet na jakiś fanpejdż na fejsie, gdzie ludzie przyznają, że Ronaldo jest świetnym piłkarzem, bo oczywiście to jest prawda. Ale nie rozumiem po co zakładasz konto na forum klubu, którego nie lubisz i dziwisz się, że ludzie są tutaj subiektywni.
Mój wpis był zwykłą prowokacją żeby jeszcze bardziej pogłębić Twój ból tyłeczka.

7

@obiektywny12 Leo Messi > Ronaldo
Ronaldo nawet w swoim prime nie był blisko poziomu Messiego. Prawda boli, ale tego nie przyznasz.

3

@AmigoBlancos Ale czemu nie odpowiesz pod postem kolegi, który umniejsza Ronaldo tylko zakładasz nowy temat?

1

@Bykunn Jest zapisane, że wszyscy zawodnicy podstawowej "11" muszą klęknąć

3

Na Betfanie można założyć się czy Polacy klękną na Wembley w ramach akcji "Black Lives Matter"
Tak - 2.65
Nie - 1.40

14

Pierwszy raz w swojej karierze Erling Haaland nie strzelił gola w trzech kolejnych meczach, w których wychodził na boisko od pierwszej minuty.
Skończył się

1

@Fantastyczny Chłopiec Że kobieca piłka jest nudna

7

@SamuraJack Alen Halilović miał być drugim Messim, ale seniorska piłka go zweryfikowała. Teraz wart 800 tys i gra w Championship

1

@AmigoBlancos Eutanazja powinna być indywidualną decyzją każdego człowieka. Nikt, nawet rodzice, nie powinni móc poddać swoje dziecko temu zabiegowi.

3

Smutne informacje z Ghany. Sędziowie meczu pierwszej dywizji pomiędzy drużynami Mighty Royals i Tano Bofoakwa zostali dotkliwie pobici, ponieważ "słabo sędziowali". Jeden z nich stracił wszystkie zęby. Świadkowie zdarzenia zeznali, że chciano pobić sędziów na śmierć, ale zapobiegła temu miejscowa policja. W notce pomeczowej czytamy, że nie jest to tego typu pierwszy sytuacja, ponieważ drużyna gospodarzy wykorzystuje swoich kibiców do wywierania wpływu na wynik meczów. Tamtejsza Federacja wydała zakaz przebywania kibiców na zawodach, ale nikt go nie przestrzega.

0

@Wiktoria13 Dziękuję za tak obszerne i szczegółowe wyjaśnienie. Teraz już jestem pewny, że Haaland nie trafi do Madrytu. Pozdrawiam

2

@marcin000019 Gdyby ziemia nie była płaska, a byłaby kulą to woda by spłynęła do najniższych punktów. Poniżej grafika:
http://images7.memedroid.com/images/UPLOADED668/5ae8d873d53d1.jpeg

0

@Bobo25 Ale nawet teraz nie ma tego okresu 3 tygodni pomiędzy dawkami, ponieważ wydłużył on się do 3 miesięcy. Kumpel szczepił się 16 marca, a przewidywana druga dawka to 16 czerwiec.

0

@VamosRakieta No i jak tu brać na poważnie te informacje?

5

@BarcaInfo To ile jest tych priorytetów? Wcześniej czytałem, że najważniejsze jest przedłużenie umowy z Messim i Dembele.

0

@jeyx77x Ja też, ale na spacery wychodzę z narzeczoną to niestety ja nie będę mógł uciec i ją zostawić xD

7

@tomek8756 Ja sam mam maseczkę na brodzie tylko w razie gdyby policja czy straż miejska przejeżdżała w pobliżu, a i jak do sklepu wchodzę to zakładam. Polecam każdemu pooddychać świeżym powietrzem.

89

@clyde 26 lat, nie palę, piję okazyjnie (rzadko). Codziennie robię minimalnie 10 tys kroków, a do pracy dojeżdżam rowerem (2,5 km w jedną stronę). Nie choruję, a ostatnio u lekarza byłem 3 lata temu, bo zrobił mi się korek woskowy w uchu. U mnie z biura wszyscy byli chorzy (4 osoby łącznie ze mną), a ja nawet nie wiem kiedy miałem wirusa, bo żadnych objawów u siebie nie zaobserwowałem. Test na przeciwciała wyszedł pozytywny. Normalnie biegam sobie, gram w piłkę i dojeżdżam do pracy na rowerze, a kondycja taka sama jak przed chorobą. Grypę przechodziłem poważniej, bo przynajmniej gorączkę miałem. Nie mówię, że wirus nie istnieje albo że nie jest groźny, ale tutaj wszystko należy rozpatrywać indywidualnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?