Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zauważyliście, że już nikt tutaj nie nazywa pojedynku Barcy z Realem mianem Gran Derbi? Jednak La Rambla bawi i uczy
17
@arasz1819 12:4 się skraca i wychodzi 3:1
0
@Janas11224 czyli jaka? wiem, że szyba prowadził coś podobnego, ale chyba bardziej o kosmosie
0
@LeoMessiah 8 najlepsiejszy był
18
Drzwi są prawdziwe, a reszta to graffiti
https://i.imgur.com/Qz2PrZh.jpg
Różnica CGI pomiędzy Toy Story (1995), a Toy Story 3 (2010) i Toy Story 4 (2019)
https://i.redd.it/ox91prutksr61.jpg
https://i.imgur.com/xkoFxUq.jpg
Przedwczorajsza pogoda w Holandii
https://i.redd.it/okfn4piuklr61.jpg
"Farma kliknięć" w Azji, gdzie nisko opłacani pracownicy są wykorzystywani do zawyżania liczby wyświetleń filmów i oszukiwania reklamodawców, aby uwierzyli, że ich reklamy są rzeczywiście wyświetlane
https://i.redd.it/t8jqwh070kq61.jpg
Hawajska surferka trenuje przygotowując się na duże fale, niosąc pod wodą kamień o wadze 50 kg.
https://i.redd.it/1aq9cutd4er61.jpg
Tak wygląda zachód słońca widziany z kosmosu
https://i.redd.it/9sjfil1gtd351.png
Udokumentowano, że ta para składająca się z wilka i niedźwiedzia podróżowała, polowała i dzieliła się jedzeniem przez 10 dni
https://i.redd.it/48gd3tkkhjf31.jpg
Odpoczywający koliber
https://i.redd.it/0lsajhyrtcr61.jpg
0
@Junngeas Pochodzę z Włocławka, więc Włocławski, ale ten starszy. Teraz produkują go chyba w Łowiczu.
0
@BarcaInfo 15 minut, tam kogoś spotkał w korytarzu i pozostał poza szatnią. No i chłopaki później opowiadają że Ronald Koeman rozpisał Real Madryt i mówi: "Panowie... Real..." - mówi - "Co ja Wam powiem... Mistrzowie Hiszpanii... Courtois - doświadczenie, fenomenalna gra, prowadzenie piłki" - mówi - "...Prawa obrona... Lucas, no co Wam będę mówił... to jest, to jest" - mówi - "Panowie, to jest maszyna, to jest gościu, technika." - mówi - "Środek obrony..." - może zagrać Varane - "Varane oczywiście Varane rozegranie, Militao skała" - mówi - "Dembuś nawet do niego nie skacz bo nie ma, nie ma sensu. Lewa obrona, Mendy, no przecież to jest" - mówi - "TGV jak on się rozpędzi to jedzie linia-linia" - mówi - "Z dorzutką" - mówi - "Modrić? No panowie no co ja Wam no, no no nie ma, nie ma co podchodzić na dwa metry bo to jest ośmieszenie, z kanałem, przejście zewniakiem" - i tak mówi - "No z przodu... Benzema?" - mówi - "Benzema to nawet w ogóle nie próbujcie wychodzić łapać na spalonego bo nie ma szans." I tak siedzą, wiesz, przybici, ja mówię no dobra za chwilę trzeba wyjść, dobrze, że trybuny puste. Wszedł Laporta, do szatni, popatrzył na tablicę... i mówi - "Panowie, Real... to jest przeszłość..." - mówi - "Lucas... przecież on już w ogóle bez zwrotności, bez zdrowia." - mówi - "Varane, tylko wystarczy nacisnąć." - mówi - "Mendy, no niby jest silny ale" - mówi - "Spokojnie spierasz się zanim wystawi rękę." - mówi - "No Modrić? No Modrić jest dobry to trzeba na niego uważać." I generalnie wszystko, dwie odprawy w 15 minut o tych samych piłkarzach.
21
@Thomas99PL Już widać efekty uboczne w postaci kilku "emotek" zamieszczanych na końcu posta
1
@Nano22 Niech ucieka z tymi laptopami do Polski póki jeszcze jest czas :D
A tak serio to niech spełnią warunki Twojej mamy, bo to ich błąd
4
@BarcaInfo A ludzie mówią, że brakuje mu regularności
3
@Vebrol Haaland chyba sam nie poszedłby do większego klubu, bo bałby się o swoje minuty. Wybrał sprawdzoną Borussię, która jest znana z promowania wielkich talentów.
39
@BarcaInfo No jeśli przyjdą za mniejsze pieniądze to na wejściu zyskają sympatię wielu kibiców
21
@damian777 Arthur, Rabiot i Jean Michaël Seri
3
@Dembouz1899 Znalazły się już osoby, które mówiły, że Lewy nie zagrał z Anglią, bo Bayern zakazał XD
2
@dominiczek12 Mi w tym roku idzie tragicznie, ale zapodaj kod
1
@MESSIah16 ale perfidnie podj***ane od @Fawrf xD
0
Jaki wynik w sobotę obstawiacie?
0
@kamil9040 "Ludzie mówią że Bayernowi brakowało Lewandowskiego" no i mają rację, bo Robert jest najlepszym i najbardziej kluczowym zawodnikiem Bayernu. A to, że PSG miało swoje braki to inna sprawa.
12
@odpal A gdzie ja napisałem kto zagra w finale? Napisałem tylko, że taki finał byłby zły
2
Finał Real - PSG to chyba najgorszy scenariusz dla kibica Barcelony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@andres_xavi Oglądałem tylko Naruto (nie skończyłem jeszcze) i przyjemnie się ogląda, ale na jakieś inne produkcje raczej się nie skuszę.
3
@Rust_Cohle Tak, płatny
0
@pele1282 tak się buduje emocje
6
Borek się wydarł przy golu Mbappe i co hejterzy?
3
I bardzo ku**a dobrze
0
@LuisSalvano nie wiem co mają wspólnego cztery ostatnie mecze do spotkania finałowego, przecież mecze Barcelony rządzą się swoimi prawami
5
Jutro polskie media:
BRAK LEWANDOWSKIEGO DECYDUJĄCY! Zobacz co się stało
4
Ja tylko powiem, że na La Rambli była spora grupa osób, która przed rewanżowym meczem Realu z Atalanta życzyła wygranej drużynie z Madrytu. Posty te miały naprawdę dużo poleceń, więc takich osób było tutaj naprawdę całkiem sporo. Argumentowali to tym, że Real na pewno odpadnie w 1/4, niezależnie od przeciwnika, a w lidze przez zmęczenie nie będą punktować. Nie mówię, że dwumecz Real - Live jest już rozstrzygnięty, ale nadal nie rozumiem jak można było kibicować prześcieradłom.
38
Nur-Sułtan, czyli stolica Kazachstanu
https://i.redd.it/muhpsbybgpq61.jpg
"Droga do piekła" Park Narodowy Carlsbad Caverns, Nowy Meksyk
https://i.redd.it/llq1mnj7wpq61.jpg
Matowe, czarne karty, które uniemożliwiają podglądanie przez osoby trzecie
https://i.redd.it/vqg63d0oooq61.jpg
Torfowisko, na powierzchni którego wyrosła gruba warstwa roślinności
https://preview.redd.it/6znoypsg3oq61.gif?format=mp4&s=543038ec61e6497da1c0916bb328bb6654f2a703
Hotel wypoczynkowy w Korei Południowej
https://i.redd.it/6lqnp6golmq61.jpg
Mama i syn, którzy "cierpią" na heterochormię
https://i.redd.it/gloz32r4glq61.jpg
Kolarz demonstruje znaczenie aerodynamiki
https://preview.redd.it/a4c40uz0jlq61.gif?format=mp4&s=800785288a9da4b43059cbc4f7b93ce269256112
Kulturyści zanim powstały suplementy (1890-1910 r.)
https://i.redd.it/5p19tk8ulkq61.png
Drzewo, które nie zrzuciło liści dzięki ulicznej latarni
https://i.redd.it/gz9xwotfckq61.jpg
Porzucony radziecki odrzutowiec
https://i.redd.it/aufrxx6bziq61.jpg
Zdjęcie śpiącego kota wykonane 170 lat temu
https://i.redd.it/wez7t6yfnjq61.jpg
Koń fryzyjski z Holandii
https://i.redd.it/d1wvd48m63q61.jpg
Gdzieś w Tybecie
https://i.redd.it/s05dchnm1zp61.jpg
Rower bojowy z I WŚ
https://i.redd.it/igw4rbv1azp61.jpg
Pojazd łowców burz
https://i.redd.it/v0miv6kp2tp61.jpg
Czy wiedziałeś, że sowy potrafią siadać po turecku?
https://i.redd.it/1n170cdh9sp61.jpg
Płynący słoń używa trąby jako fajki do nurkowania
https://i.redd.it/kq0df5jzmnp61.jpg
Papuga Kea z Nowej Zelandii
https://i.redd.it/e3ht7ptw0op61.jpg
Dałem trochę więcej zdjęć niż ostatni, ponieważ w weekendy nie zaglądam na La Ramblę.