- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1236 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
13
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1236 Culés
18
Drzwi są prawdziwe, a reszta to graffiti
https://i.imgur.com/Qz2PrZh.jpg
Różnica CGI pomiędzy Toy Story (1995), a Toy Story 3 (2010) i Toy Story 4 (2019)
https://i.redd.it/ox91prutksr61.jpg
https://i.imgur.com/xkoFxUq.jpg
Przedwczorajsza pogoda w Holandii
https://i.redd.it/okfn4piuklr61.jpg
"Farma kliknięć" w Azji, gdzie nisko opłacani pracownicy są wykorzystywani do zawyżania liczby wyświetleń filmów i oszukiwania reklamodawców, aby uwierzyli, że ich reklamy są rzeczywiście wyświetlane
https://i.redd.it/t8jqwh070kq61.jpg
Hawajska surferka trenuje przygotowując się na duże fale, niosąc pod wodą kamień o wadze 50 kg.
https://i.redd.it/1aq9cutd4er61.jpg
Tak wygląda zachód słońca widziany z kosmosu
https://i.redd.it/9sjfil1gtd351.png
Udokumentowano, że ta para składająca się z wilka i niedźwiedzia podróżowała, polowała i dzieliła się jedzeniem przez 10 dni
https://i.redd.it/48gd3tkkhjf31.jpg
Odpoczywający koliber
https://i.redd.it/0lsajhyrtcr61.jpg
1
@Zoker Baxter z Toy Story 4 idealnie pasuje do tego kawału z jamnikiem który został wystawiony na wyścigi chartów :D
0
@Zoker może seria jak kiedyś taki fajny użytkownik który usunął już konto?
0
@Janas11224 czyli jaka? wiem, że szyba prowadził coś podobnego, ale chyba bardziej o kosmosie
2
@Zoker o właśnie on, już zapomniałem jego nicku. Dodawał ogólnie roznego rodzaju ciekawostki, piękne zdjęcia itp, nie tylko o kosmosie jak pamietam. Bardzo lubiłem sobie poprzeglądać tego typu rzeczy