Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@KORTIS Ja z jego wypowiedzi wywnioskowałem, że jest za pomysłem SL
4
@GeraltzKatalonii Ale byś się zdziwił gdyby poparli ten pomysł XD
1
@MesQueUnClub_87 Według mnie wartość zawodników oraz wysokość kontraktów automatycznie podskoczą, więc nadal tylko kluby założycielskie będzie stać na największe gwiazdy. PSG nadal będzie się liczyło, ale taki Bayern odpadnie z wyścigu o największe talenty.
3
@VamosRakieta Jak była cisza? Pamiętam, że temat był poruszany na wielu stronach i programach telewizyjnych, a że nic z tego nie wynikło to inna sprawa.
5
@BarcaInfo Nudesy przeglądają
2
29-letni Ryan Mason, obejmując Tottenham stanie się najmłodszym menadżerem w historii Premier League.
45
Jak ludzie pisali, że sponsorem będzie jakiś JP Morgan to myślałem, że sobie bekę robią i piszą, że Jan Paweł oraz Morgan Freeman będą sponsorami, a to serio.
3
@MesQueUnClub_87 No temat, który zrewolucjonizuje piłkę nożną. Nic dziwnego, że ludzie o tym piszą.
8
@Rust_Cohle Spokojnie Mariuszku
1
@KrystianR Oni to robią by podnieść atrakcyjność oraz rozpoznawalność La Ligi na świecie, a nie dla pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@TheHeisenberg no to nie był śmieszny niestety
3
@TheHeisenberg ludzie mają różnie opinie WOW cóż za odkrycie, że nie ma tutaj jedności
2
Ciekawe czy w związku z tym, że najbogatsi staną się jeszcze bogatsi to kwoty transferów i kontraktów nie wzrosną diametralnie? Niedługo transfery na poziomie 500 mln i kontrakty warte 70 mln/sezon będą normą, a na takie wydatki będą mogły sobie pozwolić tylko kluby z Superligi. Za kilka lat wartość klubów z Superligi będzie większa niż wartość wszystkich pozostałych klubów świata razem wziętych. Ale przynajmniej za to będziemy co tydzień oglądać jakiś extra mecz. Na pewno nikomu się nie znudzi.
Liczby trochę z dupy, ale musiałem wyolbrzymić żeby przybliżyć mój punkt widzenia.
0
@4cesc4 Brak największych gwiazd na Mistrzostwach Świata czy Europy. Mecze mogą się szybko znudzić. Perez prezesem.
4
@tomek8756 PSG nie dołączyło, bo mają zbyt dobre układu z UEFA i FIFA. Jedni przymykają oko na finansowe fair play, a drudzy dali się przekupić i zafundowali MŚ w Katarze. Bayern wydaje mi się, że pęknie i będzie chciał dołączyć Superligi.
0
@Elessar Dlatego napisałem teoretycznie, bo jeszcze nie wiadomo jak będzie z ligami krajowymi.
@mkord a po co wybierać jedno? Według mnie na 100% będzie to lepszy marketingowo produkt niż LM, a że mecze się znudzą to inna sprawa. Myślę, że ludzie woleliby obejrzeć po raz 3 mecz Barca - City w Superlidze niż Leicester - Bvb w LM.
3
Według mnie:
ZALETY SUPERLIGI
- teoretycznie luźniejszy terminarz
- więcej atrakcyjnych meczów
- lepszy marketingowo produkt
- większe pieniądze
WADY SUPERLIGI
- szlagiery szybko się znudzą
- powiększenie przewagi pomiędzy klubami z topu, a pozostałymi ekipami
- oderwanie od tradycji
- pieniądze stawiane ponad wszystko
- brak udziału najlepszych zawodników w np. MŚ
3
@IronSanHybrid Najlepszy serial komediowy wszech czasów
1
@messi564 A ja właśnie mam zgoła odwrotne uczucie, że poziom polskiego yt z roku na rok spada
0
@Piotr,1985 Tak czy siak codziennie wrzuca coś, więc nie ma różnicy czy ktoś mu odpisuje, czy ktoś go olewa. Dzień bez twitta od Tuska albo Tygodnika NIE jest dniem straconym.
1
@eckov Depay nie dostawał po prostu szans w ManU. Wchodził najczęściej na końcówki i nikt mu nie dał tam kredytu zaufania, sami kibice ManU chcieliby żeby jeszcze raz wrócił, ale tym razem był zawodnikiem podstawowego składu. Silva natomiast w Milanie czy Sevilli miał być egzekutorem, wszyscy na niego liczyli, a okazał się niewypałem.
2
@eckov To, że spala się w lepszych klubach i taki Eintracht to dla niego idealny klub pod względem poziomu
52
"Kiedy przejdę na emeryturę, wrócę do liceum aby skończyć ostatni rok. Moi rodzice trują mi o tym od prawie 25 lat"
~ Gianluigi Buffon
Źródło: Fejs
1
@Amigo_Blanco Jaka laga do przodu? Dwa podania po linii i objechanie na szybkość
32
Dokładnie 7 lat temu Gareth Bale zrobił brym brym, obiegł Bartrę i strzelił bramkę dającą Puchar Króla Realowi Madryt.
0
@msmsms Osobiście preferuję naszego Mareczka
13
@Nocturno Nie od dzisiaj wiadomo, że afromarykanie są większymi rasistami niż biali.
1
@Quavosk "poza tym to są skrajne przypadki" no i widzisz, tutaj zależy od tego jak Ci się życie potoczyło i gdzie się wychowałeś. Już raz wspomniałem, że ja akurat wychowywałem się w najbiedniejszej dzielnicy mojego miasta, gdzie według statystyk 88% społeczeństwa z tej dzielnicy korzystało z pomocy socjalnej. I to co Ci opisałem to nie jest pojedynczy przypadek, bo ja znam kilkaset takich rodzin z jednej dzielnicy.
Teraz mieszkam w innym mieście, na swoim, w normalnej dzielnicy, z normalnymi sąsiadami i też za nic nie pomyślałbym, że ktoś może siedzieć cały dzień na dupie i brać pieniądze od Państwa.
8
@Quavosk Rób sobie dzieci, ale z konkubiną i tym sposobem 500 + na każde dziecko. Ona potem składa wniosek o alimenty (bo nie jesteście w formalnym związku), przybijają Ci alimenty, ale ze względu na Twoją słabą sytuację materialną Państwo będzie płaciło za Ciebie, a Ty żadnych konsekwencji nie poniesiesz, bo nikt nie ściga alimenciarzy, a jak już muszą to sprawy są umarzane. Wniosek do MOPR/MOPS o zasiłek dla biednych i do Caritasu o jedzenie.
24
@maroon No coś w tym jest. Po co jechać do Niemiec i pracować na polu za najniższą możliwą stawkę, jak w Polsce ktoś na Ciebie robi i dostajesz pieniądze za darmo?