2

@arasz1819 Będę trzymał kciuki jak najbardziej za Barcelonę, ale nie zamierzam smyrać ich po tyłeczkach (jak Ty) po każdej porażce. W moim odczuciu nie zasłużyliśmy w tym roku na mistrzostwo i nie ma w tym nic złego, że tak myślę, a Ty mi tu wyjeżdżasz z jakimiś Realami i Atletico.

2

@Bobo25 "co za typ" podobno powiedział xD

1

@hoeniker Kibice są wku**ieni, sami jesteśmy wku**ieni, trener jest wku**iony iiiii i co jeszcze mam powiedzieć.... no ogólnie jedno wielkie wku**ienie.

1

- Granada wygrała pierwszy raz z Barceloną na Camp Nou (25 spotkań)
- Jorge Molina (39) jest drugim najstarszym zawodnikiem, który kiedykolwiek strzelił gola Barcelonie, zaraz za Di Stefano, który strzelił, gdy miał prawie 40 lat
- Barcelona nie zasłużyła na mistrza

4

@klopx Nie wiem o czym mówisz.

3

@MesQueUnClub96 @Pawel13sz Pamiętam, że Xavi mówił, że Barcelona zagrała lepiej w dwumeczu i że trawa była za długa xD

2

@PATRII17 Ten ciekawszy - Villarreal vs Arsenal

0

@Kluivert_P Przecież nikt Cię nie zmusza, jest to dobrowolne.

5

@Pawlak1992 Warto zwrócić uwagę na wady sprowadzenia Neymara:
- na pewno nie będzie to łatwa i tania operacja,
- wysoka pensja, która może zaszkodzić planowi Laporty, który chce ciąć wynagrodzenie piłkarzy,
- częste kontuzje,
- opuszczanie spotkań z błahych powodów, np. urodziny siostry,
- wielkie ego, które może zniechęcić młodych na treningach, np. akcja z Semedo,
- często zachowuje się jak rozkapryszone dziecko,
- sposób w jaki opuścił Barcelonę nie był najlepszym rozwiązaniem,
- według mnie swoje najlepsze lata ma już za sobą,
- może zablokować rozwój Ansu Fatiego.

0

@Mroziu to jest jak z maturą/studiami - lepiej mieć niż nie mieć

0

@LuisSalvano Albo będzie do samego końca milczał tak samo jak zrobił to w przypadku odejścia z Barcelony

1

@LuisSalvano 1. Jeśli nigdy nie grałeś to trochę czasu będziesz musiał poświęcić żeby poznać wszystkie mechaniki, ale jest samouczek, który na początku będzie Cię prowadził - powiadomienia na zielono będą Ci wyskakiwały.
2. Są licencje, ale nie brakuje herbów drużyn. Będziesz musiał sobie pobrać logopacka i wrzucić zgodnie z instrukcją do folderu steam.

4

@TheHeisenberg Nie ma porywającej muzyki?

- Light of the Seven
- The Night King
- A Song of Ice and Fire
- Mhysa
- Rains of Castamere
- Jeny of Oldstone
albo jak powiedział @clyde intro
i wiele, wiele innych

Peaky Blinders czy Wikingowie mają naprawdę bardzo dobre soundtracki, ale podjazdu do GoT nie mają.

Z Peaky Blinders najbardziej mi w pamięci utkwiły:
- What He Wrote
- Wonderful Life

26

Mówiła "j**ać policję", a potem pijana potrąciła i zabiła policjanta.
W transmisji na żywo na Facebooku widać, jak Jessica Beauvais (Afroamerykanka) pije alkohol i wyraża się nieprzychylnie o policji. Kilka godzin później potrąciła i zabiła Anastasiosa Tsakosa, 43-letniego policjanta i ojca dwójki dzieci, po czym uciekła z miejsca wypadku.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9518625/Drunk-driver-says-f-k-police-downs-shots-video-killing-cop-hit-run.html

0

@DanielVeB @Kubix93 a co powiecie o ManU czy Chelsea?

0

Wymień kluby, które mają lepszą kadrę niż Barcelona

3

@lukaszmatusiewicz SPOILER

Wygra City

6

@Foton Zwykły śmieć. Takie teksty to chyba tylko do przyjaciela w formie żartu można dawać, a nie do obcej osoby, a tym bardziej na jakimś egzaminie.

1

@SkilledHydra16 ***** Bartomeu

1

@Rust_Cohle a wady niby jakie są?

9

@Comentateiro Wczorajszy mecz oglądałoby się z o wiele większym zainteresowaniem

2

@Rust_Cohle Miałem znajomych ze szkoły oraz znajomych z osiedla :) Nie mierz wszystkich swoją miarą Mariuszek. Nie wiem co Ci szkodzi, że dzieciaki spotkają się w szkole w czerwcu.

1

@Rust_Cohle Niech siedzą w domu, po co mają spotkać się z kolegami ze szkoły

7

@eckov długoterminowy dług, więc Laporty pewnie nawet na świecie już nie będzie gdy przyjdzie czas spłaty

2

@Whudi Actimel i Durex żeby "zwiększyć" obronę

1

@Kredon Benzema znajdował się na pozycji spalonej, ale co z tego skoro Casemiro zagrywał do Militao, a nie do niego? Gdy Militao odgrywał do Karima to nie znajdował się on już na pozycji spalonej, więc gol uznany jak najbardziej prawidłowo.

1

@AmigoBlancos Cieszę się, że się rozumiemy :D

1

@AmigoBlancos Przed buntem Pereza Real zawsze był przepychany w LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@LuisSalvano Myślisz, ze pieniądze zostaną zainwestowane w transfer jakiegoś zawodnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Jakchcesz jak bitcoin pęknie to wszystko w dół poleci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?