Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arasz1819 Będę trzymał kciuki jak najbardziej za Barcelonę, ale nie zamierzam smyrać ich po tyłeczkach (jak Ty) po każdej porażce. W moim odczuciu nie zasłużyliśmy w tym roku na mistrzostwo i nie ma w tym nic złego, że tak myślę, a Ty mi tu wyjeżdżasz z jakimiś Realami i Atletico.
2
@Bobo25 "co za typ" podobno powiedział xD
1
@hoeniker Kibice są wku**ieni, sami jesteśmy wku**ieni, trener jest wku**iony iiiii i co jeszcze mam powiedzieć.... no ogólnie jedno wielkie wku**ienie.
1
- Granada wygrała pierwszy raz z Barceloną na Camp Nou (25 spotkań)
- Jorge Molina (39) jest drugim najstarszym zawodnikiem, który kiedykolwiek strzelił gola Barcelonie, zaraz za Di Stefano, który strzelił, gdy miał prawie 40 lat
- Barcelona nie zasłużyła na mistrza
4
@klopx Nie wiem o czym mówisz.
3
@MesQueUnClub96 @Pawel13sz Pamiętam, że Xavi mówił, że Barcelona zagrała lepiej w dwumeczu i że trawa była za długa xD
2
@PATRII17 Ten ciekawszy - Villarreal vs Arsenal
0
@Kluivert_P Przecież nikt Cię nie zmusza, jest to dobrowolne.
5
@Pawlak1992 Warto zwrócić uwagę na wady sprowadzenia Neymara:
- na pewno nie będzie to łatwa i tania operacja,
- wysoka pensja, która może zaszkodzić planowi Laporty, który chce ciąć wynagrodzenie piłkarzy,
- częste kontuzje,
- opuszczanie spotkań z błahych powodów, np. urodziny siostry,
- wielkie ego, które może zniechęcić młodych na treningach, np. akcja z Semedo,
- często zachowuje się jak rozkapryszone dziecko,
- sposób w jaki opuścił Barcelonę nie był najlepszym rozwiązaniem,
- według mnie swoje najlepsze lata ma już za sobą,
- może zablokować rozwój Ansu Fatiego.
0
@Mroziu to jest jak z maturą/studiami - lepiej mieć niż nie mieć
0
@LuisSalvano Albo będzie do samego końca milczał tak samo jak zrobił to w przypadku odejścia z Barcelony
1
@LuisSalvano 1. Jeśli nigdy nie grałeś to trochę czasu będziesz musiał poświęcić żeby poznać wszystkie mechaniki, ale jest samouczek, który na początku będzie Cię prowadził - powiadomienia na zielono będą Ci wyskakiwały.
2. Są licencje, ale nie brakuje herbów drużyn. Będziesz musiał sobie pobrać logopacka i wrzucić zgodnie z instrukcją do folderu steam.
4
@TheHeisenberg Nie ma porywającej muzyki?
albo jak powiedział @clyde intro
i wiele, wiele innych
Peaky Blinders czy Wikingowie mają naprawdę bardzo dobre soundtracki, ale podjazdu do GoT nie mają.
Z Peaky Blinders najbardziej mi w pamięci utkwiły:
26
Mówiła "j**ać policję", a potem pijana potrąciła i zabiła policjanta.
W transmisji na żywo na Facebooku widać, jak Jessica Beauvais (Afroamerykanka) pije alkohol i wyraża się nieprzychylnie o policji. Kilka godzin później potrąciła i zabiła Anastasiosa Tsakosa, 43-letniego policjanta i ojca dwójki dzieci, po czym uciekła z miejsca wypadku.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9518625/Drunk-driver-says-f-k-police-downs-shots-video-killing-cop-hit-run.html
0
@DanielVeB @Kubix93 a co powiecie o ManU czy Chelsea?
0
Wymień kluby, które mają lepszą kadrę niż Barcelona
3
@lukaszmatusiewicz SPOILER
Wygra City
6
@Foton Zwykły śmieć. Takie teksty to chyba tylko do przyjaciela w formie żartu można dawać, a nie do obcej osoby, a tym bardziej na jakimś egzaminie.
1
@SkilledHydra16 ***** Bartomeu
1
@Rust_Cohle a wady niby jakie są?
9
@Comentateiro Wczorajszy mecz oglądałoby się z o wiele większym zainteresowaniem
2
@Rust_Cohle Miałem znajomych ze szkoły oraz znajomych z osiedla :) Nie mierz wszystkich swoją miarą Mariuszek. Nie wiem co Ci szkodzi, że dzieciaki spotkają się w szkole w czerwcu.
1
@Rust_Cohle Niech siedzą w domu, po co mają spotkać się z kolegami ze szkoły
7
@eckov długoterminowy dług, więc Laporty pewnie nawet na świecie już nie będzie gdy przyjdzie czas spłaty
2
@Whudi Actimel i Durex żeby "zwiększyć" obronę
1
@Kredon Benzema znajdował się na pozycji spalonej, ale co z tego skoro Casemiro zagrywał do Militao, a nie do niego? Gdy Militao odgrywał do Karima to nie znajdował się on już na pozycji spalonej, więc gol uznany jak najbardziej prawidłowo.
1
@AmigoBlancos Cieszę się, że się rozumiemy :D
1
@AmigoBlancos Przed buntem Pereza Real zawsze był przepychany w LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@LuisSalvano Myślisz, ze pieniądze zostaną zainwestowane w transfer jakiegoś zawodnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Jakchcesz jak bitcoin pęknie to wszystko w dół poleci