1

@bartekvisca Messi to jedyny piłkarz, który ma jaja wziąć grę na siebie i potrafi zrobić coś z niczego. Czemu chcesz pozbyć się najlepszego piłkarza?

1

@AmigoBlancos Nie ma żadnej korupcji.

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@sonek Trzy lata temu, dokładnie 13.05.2018 Levante wbiło nam 5 goli, więc jest progres.

0

@VamosRakieta Z karnego słabiak tylko umi

0

@Kwasiak98 W drugim przypadku zachował się jak debil. Sędzia odgwizdał faul i napomniał winowajcę, a ten biegnie i wszczyna awantury. To sędzia jest od tego żeby kontrolować takie wydarzenia boiskowe, a nie piłkarze.

1

@Mr8lack Możliwe, że z kasą za transmisje telewizyjne.

1

@SonBarcaGoku Weź człowieku xD
Pytanie było proste - "kogo najbardziej chcielibyście zobaczyć w naszym zespole?", więc odpowiedziałem, że Mbappe. A to, że transfer nierealny to sobie zdaję sprawę, więc nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pierdząca pęknie.

2

@Arczek2001 Mbappe. Według mnie odnalazłby się tutaj dużo lepiej niż Haaland.

11

@Jakchcesz Podobnie jak w Premier League, Hiszpańska Federacja przekazuje kwotę 625 milionów euro na rozdysponowanie do każdego klubu, który pozostał w pierwszej lidze, 31,25 miliona euro przypadałoby każdemu z nich.

W Hiszpanii oblicza się, że od dziewiątego miejsca do ostatniego każda pozycja, na którą się wspinasz, odpowiada 1 milionowi euro. A od ósmej do pierwszej pozycji może osiągnąć 8 milionów euro za promowane miejsce. Bycie mistrzem, który miałby największy zysk z 68 milionami euro.

Do powyższego możesz dodać zarobki z Ligi Mistrzów i Ligi Europy, gdzie w kraju iberyjskim 4 są drużyny, które mają dostęp do Ligi Mistrzów, 3 bezpośrednio do Ligi Europy, a zwycięzca Copa de Rey ** weź czwarty bilet.

Przepraszam za język, ale wzięte z google translatora, bo jako źródła użyłem hiszpańskiej strony.

0

@msmsms Świrowałem byczku. Od 2 tygodni trąbisz o maturze.

0

@Janiama Gdyby Rakitić został to spadłaby diametralnie ilość minut jakie otrzymali nasi młodzi pomocnicy - Pedri i Moriba. Dobrze, że Ivan zakończył swoją przygodę z Barceloną. Co do Suareza to się zgodzę, że mógł zostać, ale przyznam też, że byłem za jego odejściem, bo chłop nie dawał nic w LM, a jednak tego trofeum Barcelonie brakuje w ostatnich latach najbardziej. To, że nie kupili godnego lub potencjalnego zastępcy Luisa to inna sprawa.

0

@msmsms Jesteś maturzystą? Pierwszy raz widzę żeby tak młoda osoba wypowiadała się w tak dorosły sposób na naszym portalu. Napisz proszę jak Ci poszły matury. Czy matematyka była dla Ciebie łatwa, a polski najtrudniejszy? Jakie masz plany na przyszłość? Co chcesz w życiu robić? Jak spędzisz wakacje?

1

@KacperVEB 1. Atletico
2. Real
3. Barcelona

21

@AlicjaFCB Nie, zbyt plastikowa jak dla mnie.

8

@GeneralXavi Były takie spotkania gdzie wchodził na końcówki i nie dawał zupełnie nic, a jak grał od początku to Barca grała w 10. Nie wiem czy tak doświadczonego piłkarza może usprawiedliwiać brak rytmu meczowego.

0

@Mixtape Sędziowie Hiszpańscy są jednymi z najlepiej opłacanych sędziów na świecie. Myślisz, że braliby kasę od klubów żeby sędziować pod ich dyktando w dobie miliona kamer na boisku, gdzie widać każde pierdnięcie?

8

@Uukasz_93 Oj coś czuję, że jednak Messi w takim Juve poradziłby sobie dużo lepiej niż Ronaldo, który żyje tylko z bramek.

0

@333tricampeones333 Tak, moja narzeczona i moja mama przez dwa dni miały podwyższoną temperaturę, bóle na całym ciele i ogólnie czuły się tragicznie. Szczepiły się Pfizerem

69

Moja znajoma dodała na fejsa zdjęcia z komunii swojej córki i podpisała je "Moja kochana komunistka" xD

1

Jutro o 18:30 finał LM City - Chelsea

10

@udarpawarotam Wolałbym już de Ligta

13

@BorzyKrzys Zobaczy, że nie będzie miał szans na regularne powoływania do włoskiej kadry to wybierze Polskę

1

@ddanioofcb brazylijski piłkarz występujący (za dużo powiedziane) na pozycji pomocnika w hiszpańskim klubie FC Barcelona. 31 stycznia 2020 roku, FC Barcelona ogłosiła, że osiągnęli porozumienie z Palmeiras w sprawie transferu Fernandesa, który dołączy do drużyny z Katalonii przed sezonem 2020/2021. Barça zapłaciła za Brazylijczyka 7 milionów euro + 3 miliony zmiennych, a sam zawodnik podpisał pięcioletni kontrakt.
Proszę, mam nadzieję, że pomogłem i polecam śledzić bardziej naszą stronę lub po prostu poszukać w google.

1

@Mow_mi_Douglas Wykup konto premium i po problemie :D

26

@AnnaMarianna Zwykła lambadziara, zero współczucia.

4

Prawdopodobnie 13 maja Manchester City zaprezentuje domowe koszulki na przyszły sezon. W środku stroju ma znajdować się napis "93:20" symbolizujący gola Aguero przeciwko QPR, który zapewnił im mistrzostwo w ostatnich sekundach ostatniej kolejki sezonu 11/12.
https://i2-prod.manchestereveningnews.co.uk/incoming/article20435214.ece/ALTERNATES/s615b/0_City-kit-3PNG.png

0

@msmsms jak słabo! jak można z podstawowej matematyki nie zgarnąć 100%? Na żadne studia się już nie dostaniesz

1

@jeyx77x No to Ci powiem, że znajomi mieli naprawdę szczęście. Ja mam wykrywacz metali i chodzę po terenach gdzie mieszkali Niemcy i Holendrzy, a nawet były prowadzone tam walki. Tereny gdzie Kronenberg miał duży wpływ na lokalny przemysł i mocno rozwijał pobliskie tereny, a i tak nigdy nie udało mi się znaleźć karabinu, miecza, a tym bardziej lufy od czołgu. Granatu czy miny też nie udało mi się znaleźć. Najwięcej znajduję starych monet, podków od koni, guzików z mundurów czy gwizdków milicji.

23

@Barca1992 Osoby, które nie miały na siebie pomysłu i nie wiedzą co robić w życiu lub ewentualnie chcą się szybko wzbogacić. Jest to jakaś tam usługa, ale według mnie wstyd takie usługi świadczyć. Na pewno nie chciałbym się związać z dziewczyną/kobietą, która pokazywała się nago na kamerkach internetowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?