Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@sebasek99 praca seksualna na kamerkach to wstyd
20
@draxidox Gorsi są ludzie, którzy płacą takim jak ona za pokazanie kawałka cycka albo st00pki.
2
@lucca87 chelsea przegra finał 3:0 to znowu będziecie mówić, że Pep zjadł Tuchela XD na la bambie to wszystko zależy jak wiatr zawieje, a zdania i opinie zmieniają się co chwila
1
@Dembouz1899 i przegrał też u siebie (co jest dużą niespodzianką) z West Brom 2:5
4
@Janiama "Dawno nie widziałem tak dobrze grającej drużyny jak wczoraj Chelsea.", a ja widziałem i to całkiem niedawno. Przedwczoraj Manchester City.
5
@patry295 Mi jako kibicowi Barcelony jakoś niespecjalnie jest wstyd za to, co piszą katalońskie gazety. Racja, że są to żenujące tytuły, ale musisz przyznać, że madryckie media też zbyt łaskawe dla Barcelony nie są.
0
@Nano22 No może nie, że 90% ludzi oblewa, ale uważam, że powinna dużo mocniej weryfikować wiedzę uczniów. Teraz to tak naprawdę wiadomo przed maturą co na niej będzie, a na takiej matematyce masz całą książeczkę wzorów i możesz sobie z niej korzystać ile chcesz.
1
Poziom matury z roku na rok spada. Teraz to trzeba mieć ujemne iq żeby nie zdać matury.
1
@Khajio https://www.sportbible.com/cdn-cgi/image/width=720,quality=70,format=jpeg,fit=pad,dpr=1/https%3A%2F%2Fs3-images.sportbible.com%2Fs3%2Fcontent%2Fa2ceb979608edc4c8fdbcb799e28b9a8.png
tutaj zdjęcie
20
Trzeci rok z rzędu będzie debiutant w finale Ligi Mistrzów:
2019 - Tottenham
2020 - PSG
2021 - City
Poprzednio podobna seria miała miejsce pod koniec lat osiemdziesiątych:
1986 - Steaua
1987 - Porto
1988 - PSV
Co ciekawe debiutanci z lat 80-tych wygrywali swoje finały:
Steaua - Barcelona (0:0) k. 2:0
Porto - Bayern 2:1
PSV - Benfica (0:0) k. 6:5
Debiutanci z poprzednich lat przegrywali swoje finały. Ciekawe jak City sobie poradzi.
0
@draxidox a co z Ramosem, Mendym czy Valverde?
1
@lukas10 Racja, że Barcelona co roku niestety się ośmiesza i pokazuje, że nie ma cojones, ale przynajmniej nie polują na nogi rywala i nie chcą w chamski sposób pożegnać się z LM. Przecież to co wczoraj wyrabiał Neymar i spółka to woła o pomstę do nieba. Cud, że żaden piłkarz City nie doznał kontuzji.
5
@Emhyr Awans City awans Chelsea wygrana z Atletico i przegrana Realu z Sevillą, a czemu nie tak?
2
@kuba1794 Przejrzyj Kuba historię moich komentarzy
2
Zauważyliście, że praktycznie @LuisSalvano pisze tylko o Neymarze?
8
@kaamil1910 Busi w prime to jest w top 3 najlepszych defensywnych pomocników w historii piłki nożnej, a do tego jest idealnie skrojony pod styl Barcelony. Wielki szacunek do Toure za to, co osiągnął z Barceloną oraz za grę w City, ale on nie ma podjazdu do Busiego.
31
Wszystko pięknie, ładnie prócz tego drugiego zdania
2
@Dawid66 Firpo, Pjanić, Coutinho, a i jeszcze ktoś z dwójki Umtiti/Lenglet
5
@MarioVeB! Nie, bo wydałbym wszystko na ciuchy
2
@kamilo0066 W porównaniu do Marca to tak, rzadko ratował Barcelonę. Ter Stegen z Messim byli jedynymi piłkarzami, którzy grali cokolwiek na jesień i to właśnie oni wielokrotnie ratowali Barcelonie cenne punkty. Nie będę wspominał ile razy w swojej karierze Marc ratował nam tyłki.
0
@Seledynowy Opadły, bo już nie jesteśmy zależni od siebie xD
5
@Kamilos84 No to jestem bardzo ciekaw Twojego artykułu, bo ja właśnie Valdesa kojarzę jako najsłabsze ogniwo wielkiej Barcelony. Prawda, że ostatnie dwa sezony miał fenomenalne i był w topce światowej, ale wcześniej popełniał naprawdę sporo błędów, a ratował Barcelonę rzadko. Marc pomimo aktualnie słabszej formy od samego początku przygody z Barceloną znajduje się w topce światowej.
0
Belgijski europarlamentarzysta doświadcza ubogacenia kulturowego.
4
https://vimeo.com/543145321
Złomiarze zrzucają złom z 10 piętra na warszawskiej Woli na parking, na którym są zaparkowane samochody.
2
@MaziFCB Mam nadzieję, że ojciec sobie teraz lód do twarzy przykłada? :D
2
@patry295 Przyznam się, że nie oglądałem tego wywiadu, ale czytałem opinie, że praktycznie każde pytanie było niewygodne i nie na miejscu. Dużo ludzi pisało, że też uciekaliby od udzielenia odpowiedzi na takie pytania. Co o tym sądzisz?
14
@AmigoBlancos Niżej masz wyjaśnione co powiedział Koeman - "co za typ" tłumacząc na polski. Jeśli rzeczywiście za to otrzymał czerwo to decyzja sędziego przesadzona.
0
@Jakchcesz chyba normalne teksty w przypadku kibica Barcelony
0
@LuisSalvano Żeby tylko nie było magika jak nie przyjdzie Neymar
0
@arasz1819 - Serio? Dzięki, że mnie uświadomiłeś, bo myślałem, że nikt nie zostanie mistrzem, bo każdy miał chwilę słabości
- Każdy miał swoje problemy (np. Real miał plagę kontuzji, a i tak zdołali wygrać z Barceloną, a biją się jeszcze w LM niestety)
- Nie wiem nadal co jest złego w mówieniu, że moim zdaniem Barcelona nie zasłużyła na mistrza. Według Ciebie zasłużyliśmy i ja Twoje zdanie szanuję, rozumiem Cię i żadnych wątów do Ciebie nie mam
- Wpisz sobie proszę w słownik języka polskiego słowo "jęczeć", przeczytaj definicję i wtedy wróć, bo zauważyłem, że dość często masz jakieś głupie uwagi pod moimi postami. Po prostu masz problem z moją osobą i tyle