Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Rust_Cohle Nie sraj żarem Barca mistrzem
1
@Encore znalazłem info, że skończyła im się licencja na niektóre części XD debilna decyzja z ich strony puszczać serię z pominięciem kilku filmów
1
O co chodzi z tym Potterem na TVN 7? Tydzień temu był Więzień Azkabanu, dzisiaj Zakon Feniksa, a za tydzień Insygnia Śmierci. Czemu co drugą część puszczają?
7
@derlysy1979 przeciwko Sevilli - Ocampos nie wykorzystał
1
@GeneralXavi Ty jesz mleko z płatkami czy płatki z mlekiem?
6
@saczers438 Barcelona mocno się nim interesowała przed transferem Desta i w sumie pamiętam, że zarząd wybierał kogo sprowadzić spomiędzy tej dwójki.
7
@saczers438 Perspektywiczny piłkarz, ale w Barcelonie zupełnie niepotrzebny odkąd trafił tutaj Dest, a na horyzoncie jest Emerson. Sergi Roberto czy Mingueza też mogą zagrać na PO.
2
@Chakalaka Nie wiem o czym piszesz.
2
@macio_944 Temat szakalaki został wprowadzony wcześniej, a nawet sam go zacząłeś pisząc o waszym kąciku, więc się do tego odniosłem.
I w sumie Wasza "przyjaźń" pewnie wygląda tak jak ją opisałeś
1
@macio_944 "Was", a do kogo się tutaj odnosisz? Pierwszy lub drugi raz wypowiadam się na tym forum o BI, a Ty za każdym razem bronisz szakalaki nawet jak nie ma racji.
@Transu96 no to moje gratulacje, a powiedz mi co on robi potem z tymi zielonymi? Koleś oddał komuś piłkę i koszulkę, więc fajna inicjatywa z jego strony
3
@Bykunn Dziennikarze spędzają godziny na researchu, a jak był temat SuperLigi to co chwila wpadały tutaj sprzeczne informacje i to wcale nie od BI. Ja nigdy nie czułem się oszukany przez tego użytkownika, a popularny wpis o Kondogbii jest całkiem zabawny. Na tej stronie wiele rzeczy wymaga poprawy, ale rozdzielanie prawdziwych informacji oraz fejków, które dodaje BI nie powinno być priorytetem. Poza tym on nie jest dziennikarzem, a robi to z zajawki.
@macio_944 "Zapytaj kolegów z Twojego kącika, to Ci powiedzą jak skończyli" i bardzo dobrze Wam powiedział.
12
@Mario96w Nie wiem co denerwuje ludzi w kopiowaniu postów z twittera (przynajmniej nie prowokuje ludzi swoimi wpisami na temat polityki). Koleś się zaangażował, widać, że mu zależy na tym co robi, a dodatkowo dostarcza nam mnóstwo informacji na temat Barcelony czy ze świata piłki nożnej (już nie będę wchodził w to czy są prawdziwe, czy też nie) bez potrzeby wchodzenia na inne portale.
Może ostatnio przesadził, dostał bana i najlepiej byłoby gdyby wrócił, bo ja na przykład zauważyłem, że ilość postów o Barcelonie mocno spadła. Jak był konkurs na wygranie piłki czy koszulki to pewnie Ci, którzy dali teraz "nie" to się pierwsi rzucali do lajkowania.
3
@TylkoBarca7273 Dobrych mają scoutów jak wyhaczyli gościa z ligi zambijskiej
0
@LS Nie chodzi o oglądalność
"Oczekiwania producenta wykraczają poza standardy TVP i nie mogą być
spełnione. To kolejny przypadek, kiedy producent zewnętrzny wykorzystuje
wcześniej praktykowany nierównoprawny model współpracy, w którym TVP
oddawała producentowi cyklicznych audycji rozrywkowych prawa do
formatu, scenariusza, samemu pełniąc rolę bankomatu i słupa
ogłoszeniowego" - czytamy w oświadczeniu. Telewizja liczy więc na
"korzystne dla obu stron zakończenie negocjacji", zapewniając, że nie
zgodzi się na zawarcie niekorzystnej dla siebie umowy.
8
@clyde "Często państwo pytają, dlaczego u nas występuje więcej mężczyzn niż kobiet. Odpowiedź brzmi: nie wiem, choć się domyślam"
piękne
0
@SamuraJack kiedyś to było, a teraz to nie ma
0
@Matelel Stwierdza Matatel po jednym meczu przeciwko Barcelonie, gdzie jego współpartnerzy byli słabi.
6
@SteuerFreiMoney Nie będziesz nam La Rambli germanił
41
@Pogba No mogli, zabrakło im tylko 3 goli
5
@saczers438 Co jeszcze ciekawsze Giakoumakis nie poradził sobie w potężnej Ekstraklasie.
1
@arasz1819 skoro pytałem to najwyraźniej miałem jakieś wątpliwości, nie sądzisz?
0
@arasz1819 widziałem ten filmik i przeczytaj pytanie ze zrozumieniem
4
@Lub567 ? zwykłe pytanie. Nikogo nie osądzam ani nie obrażam, a po prostu chciałem sprawdzić czy dobrze zinterpretowałem zachowanie Koemana.
1
Czy Rudy nie chciał początkowo podać ręki Minguezie?
1
@andres_xavi Nie wiem, trzeba dziewczyny na pudelku zapytać albo na jakimś wizaz
6
@DiffieHellman To powiedz co niby powinien zrobić w tej sytuacji policjant? Próbować strzelić w nogi? Strasznie ciężki cel.
2
@Mario96w 5 sekund w google
https://www.atchampion.pl/pozycje-na-boisku
0
Całkiem śmieszne
https://www.zapisz.net/img/Xlv2q
19
@Bartek22 Bartek nie trać czasu. Oni są tak oderwani od rzeczywistości jak ta cała "poprawność polityczna" w USA.
1
@Kgorecki2500 kapucynkę