8

@Rust_Cohle Nie sraj żarem Barca mistrzem

1

@Encore znalazłem info, że skończyła im się licencja na niektóre części XD debilna decyzja z ich strony puszczać serię z pominięciem kilku filmów

1

O co chodzi z tym Potterem na TVN 7? Tydzień temu był Więzień Azkabanu, dzisiaj Zakon Feniksa, a za tydzień Insygnia Śmierci. Czemu co drugą część puszczają?

7

@derlysy1979 przeciwko Sevilli - Ocampos nie wykorzystał

1

@GeneralXavi Ty jesz mleko z płatkami czy płatki z mlekiem?

6

@saczers438 Barcelona mocno się nim interesowała przed transferem Desta i w sumie pamiętam, że zarząd wybierał kogo sprowadzić spomiędzy tej dwójki.

7

@saczers438 Perspektywiczny piłkarz, ale w Barcelonie zupełnie niepotrzebny odkąd trafił tutaj Dest, a na horyzoncie jest Emerson. Sergi Roberto czy Mingueza też mogą zagrać na PO.

2

@Chakalaka Nie wiem o czym piszesz.

2

@macio_944 Temat szakalaki został wprowadzony wcześniej, a nawet sam go zacząłeś pisząc o waszym kąciku, więc się do tego odniosłem.
I w sumie Wasza "przyjaźń" pewnie wygląda tak jak ją opisałeś

1

@macio_944 "Was", a do kogo się tutaj odnosisz? Pierwszy lub drugi raz wypowiadam się na tym forum o BI, a Ty za każdym razem bronisz szakalaki nawet jak nie ma racji.
@Transu96 no to moje gratulacje, a powiedz mi co on robi potem z tymi zielonymi? Koleś oddał komuś piłkę i koszulkę, więc fajna inicjatywa z jego strony

3

@Bykunn Dziennikarze spędzają godziny na researchu, a jak był temat SuperLigi to co chwila wpadały tutaj sprzeczne informacje i to wcale nie od BI. Ja nigdy nie czułem się oszukany przez tego użytkownika, a popularny wpis o Kondogbii jest całkiem zabawny. Na tej stronie wiele rzeczy wymaga poprawy, ale rozdzielanie prawdziwych informacji oraz fejków, które dodaje BI nie powinno być priorytetem. Poza tym on nie jest dziennikarzem, a robi to z zajawki.
@macio_944 "Zapytaj kolegów z Twojego kącika, to Ci powiedzą jak skończyli" i bardzo dobrze Wam powiedział.

12

@Mario96w Nie wiem co denerwuje ludzi w kopiowaniu postów z twittera (przynajmniej nie prowokuje ludzi swoimi wpisami na temat polityki). Koleś się zaangażował, widać, że mu zależy na tym co robi, a dodatkowo dostarcza nam mnóstwo informacji na temat Barcelony czy ze świata piłki nożnej (już nie będę wchodził w to czy są prawdziwe, czy też nie) bez potrzeby wchodzenia na inne portale.
Może ostatnio przesadził, dostał bana i najlepiej byłoby gdyby wrócił, bo ja na przykład zauważyłem, że ilość postów o Barcelonie mocno spadła. Jak był konkurs na wygranie piłki czy koszulki to pewnie Ci, którzy dali teraz "nie" to się pierwsi rzucali do lajkowania.

3

@TylkoBarca7273 Dobrych mają scoutów jak wyhaczyli gościa z ligi zambijskiej

0

@LS Nie chodzi o oglądalność

"Oczekiwania producenta wykraczają poza standardy TVP i nie mogą być
spełnione. To kolejny przypadek, kiedy producent zewnętrzny wykorzystuje
wcześniej praktykowany nierównoprawny model współpracy, w którym TVP
oddawała producentowi cyklicznych audycji rozrywkowych prawa do
formatu, scenariusza, samemu pełniąc rolę bankomatu i słupa
ogłoszeniowego" - czytamy w oświadczeniu. Telewizja liczy więc na
"korzystne dla obu stron zakończenie negocjacji", zapewniając, że nie
zgodzi się na zawarcie niekorzystnej dla siebie umowy.

8

@clyde "Często państwo pytają, dlaczego u nas występuje więcej mężczyzn niż kobiet. Odpowiedź brzmi: nie wiem, choć się domyślam"
piękne

0

@SamuraJack kiedyś to było, a teraz to nie ma

0

@Matelel Stwierdza Matatel po jednym meczu przeciwko Barcelonie, gdzie jego współpartnerzy byli słabi.

6

@SteuerFreiMoney Nie będziesz nam La Rambli germanił

41

@Pogba No mogli, zabrakło im tylko 3 goli

5

@saczers438 Co jeszcze ciekawsze Giakoumakis nie poradził sobie w potężnej Ekstraklasie.

1

@arasz1819 skoro pytałem to najwyraźniej miałem jakieś wątpliwości, nie sądzisz?

0

@arasz1819 widziałem ten filmik i przeczytaj pytanie ze zrozumieniem

4

@Lub567 ? zwykłe pytanie. Nikogo nie osądzam ani nie obrażam, a po prostu chciałem sprawdzić czy dobrze zinterpretowałem zachowanie Koemana.

1

Czy Rudy nie chciał początkowo podać ręki Minguezie?

1

@andres_xavi Nie wiem, trzeba dziewczyny na pudelku zapytać albo na jakimś wizaz

6

@DiffieHellman To powiedz co niby powinien zrobić w tej sytuacji policjant? Próbować strzelić w nogi? Strasznie ciężki cel.

2

0

19

@Bartek22 Bartek nie trać czasu. Oni są tak oderwani od rzeczywistości jak ta cała "poprawność polityczna" w USA.

1

@Kgorecki2500 kapucynkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?