0

Atmosferę chyba tylko robić, bo go wszyscy tam lubią i nikomu nie odmawia kielicha

0

@Wilczeq Co konferencję to czuję żenadę i wstyd, że Ci dziennikarze takie głupie pytanie zadają.

4

Trenerzy do dyspozycji:
Ernesto Valverde
Quique Setien
Frank Lampard
Massimiliano Allegri
Lucien Favre
Luciano Spaletti
Jerzy Brzęczek
Jurgen Klinsmann
Maurizio Sarri
Peter Bosz
Andre Villas-Boas

Jaka pustka. Pozostaje tylko Xavi albo Pimienta.

4

Jeszcze 3 tygodnie temu, a więc 5 meczów wstecz Koeman był tutaj bohaterem, który pomimo porażek w ważnych meczach potrafił osiągnąć coś z Barceloną, która po tragicznym początku sezonu była skazywana na kolejny sezon bez żadnego trofeum. 5 spotkan temu Barcelona miała już w swoim dorobku Puchar Króla, który zgarnęła po kilku remontadach, a także była panem swojego losu jeśli chodzi o ligę. Teoretycznie ostatnie 5 meczów zadecydowało o tym, że Wasze spojrzenie na Koemana zmieniło się o 180 stopni i z bohatera, który z młodzieżą osiąga bardzo fajne wyniki stał się winowajcą wszystkich niepowodzeń.

12

@marcin000019 I co w związku z tym, bo nie rozumiem?

0

@Azi A kto tu mówi o Wijnaldumie?
Popatrz sobie na grę Depaya w Lyonie, a także na jego statystyki to zrozumiesz, że jest to piłkarz, który w największych klubach ma potencjał na topkę świata.

2

@wojopancer Bo grają słabo; bo grają poniżej swoich oczekiwań; bo grają nieadekwatnie do kwoty jaki klub za nich zapłacił; bo nie grają na poziomie Barcelony (choć ten poziom to już niski jest, ale cały czas odnosimy się do wielkiej Barcy); bo brakuje im zaangażowania, bo przegrywają we frajerski sposób mecze, które powinni wygrać; bo popełniają mnóstwo błędów; bo powinni już dawno wylecieć z tego klubu; bo są niepotrzebni.

0

@Colin94 Przy rosnących cenach warzyw oraz owoców to te owocowe poniedziałki niedługo będą wielką zachętą :D

27

Barcelona miała do zagrania 6 "finałów". Fenomenalnie nam poszło
Barca - Granada 1:2
Barca - Valencia 3:2
Barca - Atletico 0:0
Barca - Levante 3:3
Barca - Celta Vigo 1:2

5/15 punktów, a do tego został "bardzo wymagający" mecz z Eibar. Przypominam, że w przypadku gdy Sevilla wyprzedzi Barcelonę w tabeli to automatycznie tracimy 8 mln, ale co to jest dla tak bogatego klubu.

1

@BorzyKrzys 1. Bękarty Wojny (2009)
Mój ulubiony film Tarantino, a także TOP 3 moich ulubionych filmów wszech czasów. Świetna obsada, świetna rola Brad'a, świetna muzyka, świetne kostiumy, świetne zdjęcia, ogólnie świetny film, który Tarantino sam podsumował w ostatniej scenie - "Chyba stworzyłem arcydzieło".
2. Blow (2001)
Film obejrzany tylko dla duetu Depp - Cruz, po tym jak widziałem ich w Piratach z Karaibów. Film wzbudzający emocje, pokazujący miłość ojca do córki oraz jego żal do samego siebie za to, że tak potoczyło się jego (bogate) życie.
3. Beowulf (2007)
Film dla dorosłych wykonany w technologii motion capture, który w 2007 roku zrobił na mnie ogromne wrażenie. Obejrzałem go jako dziecko i przyznam się, że momentami bałem się tego filmu, ale jednocześnie odczuwałem fascynację światem jaki został w nim przedstawiony.
@Ojciec5tkidzieci @DaPidejpi @Nano22

5

@kryhaa Obecnie: KdB
W prime: KdB

Ale Mesut w Realu był kotem i żałowałem, że jednak nie trafił do Barcelony. Pierwsze sezony w Arsenalu miał też bardzo obiecujące, gdzie asystował jak szalony.

1

@RosjaninBut Problem jest taki, że żaden z wymienionych przez Ciebie piłkarzy (Coutinho, Umtiti, Pjanić, Braithwait, Junior,Neto, Matheus) nie stanowią trzonu zespołu. Problem pod tym względem, że nie grają za dużo, więc też oferty nie będą pewnie zbyt opłacalne dla Barcelony.

6

@Nano22 Nie rzucaj tak pomysłami na prawo i lewo, bo zaraz jeszcze któryś wprowadzą w życie

1

@BarcaSupporter ej, a jakimowicz?

9

@AduŚ07 Jan Rodzeń - dyrektor Klubu Księgarza w Warszawie

20

@Chakalaka Żaden myślący człowiek nie:
- prowokuje codziennie obcych ludzi w internecie,
- obraża ludzi nazywając ich "foliarzami" czy "antyszczepionkowcami", dlatego że mają inne zdanie na temat wirusa niż on,
- fanatycznie gloryfikuje i wybiela osobę, która zrobiła tyle samo dobrego, co złego,
- zgłasza każdego postu, który mu się nie podoba,
- ucieka od dyskusji, gdy ktoś zasypie go logicznymi argumentami,
- odpowiada lakonicznie - "w punkt", "dokładnie tak", "mylisz się", "nie wiem o co ci chodzi" gdy nie ma nic mądrego do powiedzenia,
- próbuje się przypodobać użytkownikom jakieś strony internetowej spamując wpisami z twittera,
- uważa, że jego racja jest "najmojsza".

28

@Colon A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał.

2

@dv7wisnia Dokładnie. Żadnych podrabiańców

0

0

Ile średnio w ciągu roku wydajecie na naprawy auta?

3

Istnieje rodzaj kury, której mięso, kości i wnętrzności są czarne.
Nie wierzysz? Wpisz w google "Big Black Cocks" i zobacz sam.

https://odjechanezwierzatka.pl/wp-content/uploads/2019/12/69208017_925094024519458_2577921722762133504_n.jpg

4

Ciekawe co Leo nagadał im na tym obiadku, że grają jak ciepłe kluchy.

4

@Fake69 Może Leo nie widział akurat Dembele? W telewizji to wszystko wydaje się dużo prostsze, a na boisku trzeba mieć oczy dookoła głowy żeby zawsze wybierać najlepsze rozwiązanie. Wątpię, że Leo specjalnie nie podał piłki do Dembele widząc, że ma lepszą pozycję niż de Jong.

1

@marcin000019 Jak do przeglądania internetu i do word to pierwszy lepszy laptop będzie odpowiedni.

1

@sergio5 Pimienta, Xavi, Jordi Cruyff słabi Ci kandydaci.

1

@Nano22 "Komentarz usunięty" xDDD
A celowa prowokacja cały czas sobie wisi w gorących. Żenada

1

@Vebrol Fajnie by było jakby nasi środkowi pomocnicy nabyli umiejętność ustawiania się, asekuracji i obrony, przydałaby się

5

Komentarz usunięty

1

@Keson Mundial Team albo Kaisery. Mam obydwa modele, ale bardziej cenię sobie mundiale. Bardzo wytrzymałe buty, wygodne i proste w wyglądzie.

0

@Gaucho Nawet gdyby wrócił Guardiola i nie wygrał żadnego trofeum w swoim pierwszym sezonie to byłby zwalniany na La Rambli, takie uroki tego portalu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?