7

@Faun Ja się z tego powodu bardzo cieszę. 100 razy bardziej wolę czytać narzekania na grę reprezentacji niż polityczne przepychanki czy kłótnie o szczepionki.

0

@Rastafarnianin a co jeśli siatkówka byłaby tak popularnym sportem, że każdy kraj miałby swoją reprezentację i nagle okazałoby się, że Polska nie jest taka silna?

1

@Kettger Ale kogo Wy się spodziewaliście? Allegriego, Giampaolo czy jakieś inne większe nazwisko? Była ogromna presja ze strony kibiców na zatrudnienie zagranicznego trenera oraz zwolnienie Brzęczka. Boniek tej presji uległ i spełnił oczekiwania kibiców zatrudniając obcokrajowca. Chyba nikt nie spodziewał się jakiegoś wielkiego nazwiska, a i też nie było w czym za bardzo wybierać.

1

@barteq Oczywiście, że Lewandowski jest pompowany w naszych mediach, ale który wielki piłkarz nie jest w taki sam sposób pompowany przez media w swoim kraju? Jak mecz nie wyjdzie lub przegrają to zawsze największa gwiazda jest wszystkiemu winna. Co jak co, ale ocena 1 czy 2 dla Roberta to za mało, bo zaangażowanie pokazał. Kilka razy wrócił się w swoje pole karne i często schodził do środka gdzie próbował rozgrywać. Nie mówię, że rozegrał dobre zawody, ale koledzy nie ułatwiali mu tego meczu.

4

@Colin94 Ale po co skoro siatkówka jest o wiele mniej atrakcyjnym i popularnym sportem od piłki nożnej?

0

@IronSanHybrid Grozi mu do 10 lat więzienia, a pewnie dostanie śmieszną grzywnę + zawiasy.

1

@Fenelon Oczywiście, że de Ligt, bo to przyszły kapitan :) Niesamowita mentalność z dużym potencjałem

2

@ranger3120 Może i tak, ale pamiętam, że przy okazji rocznicy śmierci wstawiłeś podobny post :D

0

@Ghotti Pewnie wszystko się wyjaśni po EURO/odpadnięciu Holandii

0

@AmigoBlancos Jaś Kapela, czy to Ty?

4

Brawa dla Czechosłowacji, najpierw wygrana ze Szkocją, a potem zwycięstwo nad Wielką Polską

1

@draxidox no może zabrzmi to banalnie, ale zadzwonić i zapytać się

8

@Mario96w "Nie wiem o czym mówisz", "W punkt". Może nie są to internetowe zwroty, ale mnie denerwują.

2

@ShinobiQWE Podobno Eriksen poprosił ich żeby dokończyli, więc jeśli rzeczywiście tak było to nie było innej opcji jak dogranie tego meczu. Masz rację, że pewnie byłaby inna gadka gdyby wygrali ten mecz.

4

@NaFazieHitman Wieloryby mają bardzo wąskie przełyki jak na swoje rozmiary (od 10 do 30 cm). Z tego powodu nie jest w stanie połykać dużych przedmiotów, więc wszystko większe wypluwa. Nie ma szans żeby wieloryb połknął dorosłego człowieka. Codziennie spożywają mnóstwo jedzenia, ale jest to głównie plankton, więc szersze przełyki nie są im potrzebne.

16

@Yosemite ale przecież w klubie w ciągu ostatnich 3 lat zaliczył tylko jedną asystę, a Ter Stegen aż 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@clyde Skąd takie statystyki? Tu są same dziki, proszę nie siać dezinformacji

11

@Fenelon Ten sam kawał leci w reklamie Comedy Club na Comedy Central. Nie chcę nikogo oceniać, ale serio kogoś to śmieszy?

5

@Jakchcesz Ja napisałem, że pewien użytkownik jest "chory psychicznie" i też na tydzień wyłapałem. Czy się zgadzam? Tak, ban zasłużony, ale niektórzy za dużo gorsze wypowiedzi pozostają bezkarni.

9

@SaulGoodman Napisałeś, że pracodawca może wymagać czegokolwiek od swojego pracownika, więc do tego się odniosłem.
"Szczepienie nie działa w żaden sposób na naszą niekorzyść" to powiedz to mojemu wujkowi, który po szczepionce spędził w szpitalu 2 tygodnie.

33

@SaulGoodman "A prywatna firma może wymagać czegokolwiek tylko chce i pracownik albo się podporządkuje, albo po prostu odejdzie i tyle - prawo rynku"
Szef będzie wymagał od Ciebie żebyś się rozebrał i mu nago potańczył to też ma takie prawo? Pracodawca może jedynie zachęcić Cię do szczepienia, ale nie ma prawa tego wymagać. Jeśli będzie wymagał to jest to dyskryminacja.

0

@Ojciec5tkidzieci Dzięki za oznaczenie :) Na pewno obejrzę

0

@maroon Kanał sportowy na twitterze napisał: Sebastian Szymański zostanie dowołany do kadry, jeśli Arkadiusz Milik będzie odczuwał skutki urazu @BorekMati. Więcej informacji niestety nie posiadam.

3

@chavez Czekaj, czekaj.
03.06 informował, że Szymański zostanie powołany w przypadku absencji Milika, więc czemu 07.06 powiedział, że przypuszczał inaczej?
@Quahoo ustna 100%, pisemna 92%, a u Ciebie jak tam pączusiu?

0

@Katalończyk 99 Wiąże się, bo to była odpowiedź na twitta mówiącego, że Milik nie zagra na EURO.

1

03.06 - "Sebastian Szymański zostanie dowołany do kadry, jeśli Arkadiusz Milik będzie odczuwał skutki urazu".
07.06 - "Tak jak przypuszczałem. Za Arka Milika nie zostanie dowołany nikt z listy rezerwowej".
Brawo Mati Borek

3

@dv7wisnia Nie. Ostatnio włączyłem sobie z ciekawości na Comedy Central i przez godzinę tylko raz się uśmiechnąłem.

3

@Jacu327 Spóźniłeś się, bo wchodzą w życie zmiany.
"- Dodatkowo od 1 lipca 2021 r. w całej UE uchylone zostanie zwolnienie z VAT dla importu towarów w przesyłkach o wartości nieprzekraczającej 22 euro - tłumaczy Agata Bloch, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku. - Od 1 lipca 2021 r. co do zasady towary o wartości nieprzekraczającej 150 euro nabywane (przez konsumentów) z państw nienależących do UE podlegać będą opodatkowaniu VAT w państwie członkowskim UE, do którego są transportowane/wysyłane.

Z punktu widzenia osoby nabywającej towary za pośrednictwem platform internetowych istotne jest to, że kwota podatku VAT należnego z tytułu takiej sprzedaży zazwyczaj będzie:

* uwzględniona w cenie towarów nabytych na stronie - ceny produktów mogą znacznie wzrosnąć,
* doliczona (przy imporcie) do ceny, za jaką towary zostały nabyte na stronie - do wyboru będzie dodatkowa opcja opłaty".

26

Z okazji 37 urodzin Mascherano wstawiam filmik z jego wszystkimi golami dla Barcelony


1

Dawno żaden serial nie wciągnął mnie tak jak "Opowieść podręcznej". Naprawdę bardzo polecam.
"Antyutopijna przyszłość. June Osborne zostaje zmuszona do życia jako podręczna. Jej zadaniem jest urodzenie jak największej liczby dzieci".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?