9

@Khajio Szkoda tak wielkiego talentu na taki klub.

41

@Neymarinho Czaicie akcje, jesteście w klubie od 13 roku życia, zawdzięczacie mu wszystko, jesteście kapitanem klubu, wygasa wam kontrakt a wy siedzicie zamknięci w pokoju hotelowym i gracie na konsoli, bo jesteście już dawno dogadani z prezydentem, a podpisanie nowego kontraktu to tylko kwestia czasu. Chcecie się skupić na CA, w którym triumf jest waszym wielkim marzeniem.

1

@Ghotti 1. Wchodzisz na yt i wyszukujesz interesującą Cię piosenkę
2. Wchodzisz w google i wpisujesz coś w stylu "youtube mp3 download" albo "youtube mp3 converter"
3. Wchodzisz na stronę, wklejasz link do piosenki o pobierasz

58

> wstaję, drapię się po jajach i po porannej łazience sprawdzam co słychać w świecie
> łooo, ale na fejsie spam, że Messiemu skończył się kontrakt
> Ty ... a gdyby tak wbić na La Ramblę i pośmieszkować sobie z tego
> ale będę oryginalny pisząc o potencjalnym transferze Messiego, dużo herbików się trafi
> jeszcze dodam, że barca zaoszczędzi na tygodniówce
> *dodaję komentarz* hehe, ale beka będzie

Pomyślało fhuj ludzi

1

@Biegun93 tak

1

@Ojciec5tkidzieci Oglądałem go dziesiątki razy za dzieciaka z kumplami na świetlicy osiedlowej. Klasyk.

3

"Obiekt poruszający się z prędkością światła w ciągu 24 godzin pokona ok. 26 miliardów km.
Ten sam obiekt potrzebuje ok. 32 miliardy lat by dotrzeć z ziemi do galaktyki GN-z11.
I niech ktoś powie, że nasze ziemskie problemy w skali wszechświata cokolwiek znaczą. Na zdjęciu galaktyka GN-z11 być może najbardziej oddalona od nas galaktyka we wszechświecie."
https://zapodaj.net/ea8b26355941b.jpg.html

2

@Rust_Cohle "Trzeba mieć jaja by wskoczyć pod pociąg". Moim zdaniem o wiele łatwiej wskoczyć pod pociąg i zginąć w sekundę niż powiesić się i cierpieć przez kilkadziesiąt sekund.

1

psia krew! a to niewdzięcznicy

1

@Cochise A w moim środowisku nikt nie umarł na covid i nikt nie boryka się z poważnymi powikłaniami.
@Nano22 dokładnie to samo mówił Mentzen w HejtParku

14

@PizzerMan Przestań historię usuwać z komputera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

@Janas11224 Nie jestem wierzący, do kościoła nie chodzę, ale księdza z mojej parafii bardzo szanuję. Już dwa razy miałem taką sytuację, że mama nie mogła być w domu podczas kolędy, ale bardzo chciała żeby ksiądz odwiedził jej dom, więc mnie poprosiła żebym przyjął księdza w jej imieniu.
Pogadałem z nim na ciekawe tematy (nie na temat religii), a jak dawałem mu kopertę z pieniędzmi to czuł się urażony i ani razu jej nie przyjął. Za pogrzeb też nie chciał żadnych pieniędzy, bo powiedział, że zmarły był jego parafianinem i widział go często w kościele.
Analogiczna sytuacja w innym kościele, gdzie mój wujek też chodził do kościoła co niedziela, a ksiądz zapytany o kwotę powiedział "tyle co łaska, ale nie mniej niż 600 zł".
Więc zgadzam się z @draxidox, który mówi żeby nie generalizować.
PS ten kościół z sympatycznym księdzem znajduje się we Włocławku na Rózinowie, a więc chyba blisko Twojego miejsca pracy (obok Anwilu)

3

@PatrykBarca Patrząc obiektywnie to Dania, Czechy czy Ukraina grają bardzo ładną piłkę. Polacy w 2016 roku nie porwali mnie swoją grą, ale za to dostarczyli mnóstwo pozytywnych emocji.

9

W jednym z salonów SPA w Los Angeles przerażona kobieta domagała się reakcji obsługi, gdyż w damskiej toalecie latał facet i obnażał się przed małymi dziewczynkami oraz kobietami. Obsługa stwierdziła, że mężczyzna mógł wejść do damskiej toalety, bo identyfikuje się jako kobieta. Oto świat postępu w pełnej krasie.

Fun fact - na yelp jest opinia tego spa sprzed 3 lat gdzie kobieta mówi, że był tam mężczyzna podający się za trans, który okazał się zwykłym zboczeńcem.

0

@Dankhog Piłka nożna jest sportem walki  i fizyczny kontakt pomiędzy zawodnikami jest normalnym i dopuszczalnym elementem gry, jednak zawodnicy muszą grać, respektując postanowienia Przepisów Gry oraz zasady fair play.

Gdyby miało być tak, jak Ty chcesz to każdy mecz kończyłby się przerwaniem zawodów przed czasem, bo nie miałby kto grać, bo każdy zawodnik byłby ukarany czerwoną kartką. To nie są szachy.

0

@Dankhog Nie wiem jaką karę otrzymał. Nie musiała to być kara finansowa (co byłoby i tak głupie), a po prostu mógł przez jakiś czas sędziować mecze w niższych ligach.
To, że Twoim zdaniem przepisy nie są dostosowane do nowoczesnej piłki to tylko Twoja opinia. Piłka nożna to sport kontaktowy i nie możemy karać zawodników za każdą nieudaną próbę odebrania piłki.
"Odnośnie kar indywidualnych. To co już kiedyś pisałem, zyczylbym sobie wprowadzenia 3 kartki, Np. Zielonej. Pierwszy faul = zielona kartka, dwie zielone = zolta, dwie żółte = czerwona". Głupszej rzeczy tutaj dawno nie czytałem, brawo.

0

@Dankhog Jako sędzia powiem Ci, że:
1) sędziowie powinni stosować Przepisy zgodnie z „duchem gry”, żeby dążyć do rozgrywania zawodów w atmosferze fair play oraz bezpiecznych warunkach.
"[...] gdyż każdy faul który się popełnia, popełnia się celem osiągnięcia korzyści" co za bzdura. Ktoś, kto chciał kopnąć w piłkę, ale spóźnił się o ułamek sekundy i dosłownie smyrnął przeciwnika to sędzia ma nic mu nie powiedzieć, a po prostu pokazać żółtą kartkę? Dobrze Cię rozumiem?
"W przeciwnym bowiem razie drużyny typu Getafe faulują kilkadziesiąt razy podczas meczu bo wiedza ze zanim dostaną kartkę to dostaną 1,2,3 a często niestety nawet więcej upomnien (lub nawet nie)". Jest to zgodne z przepisami gry w piłkę nożną. Dlaczego sędzia ma dawać żółtą kartkę za faul, który nie zasługiwał na napomnienie? To chyba normalne, że jeśli zawodnik uporczywie fauluje i nie stosuje się do ostrzeżeń sędziego zostanie ukarany żółtym kartonikiem.

2) Symulacja jest nagradzana żółtą kartką jeśli nie było kontaktu pomiędzy zawodnikami. Jeśli był nawet minimalny kontakt to sędzia nie ma prawa ukarać zawodnika symulującego, bo naprawdę mogło go coś zaboleć lub przeciwnik mógł wytrącić go z równowagi.

3) Sędziowie są karani za swoje błędne decyzje, które miały znaczący wpływ na przebieg spotkania zawieszeniem. Zawieszania mogą być naprawdę długie. Sędzia stawiany jest przed komisją dyscyplinarną i musi wytłumaczyć się ze swoich decyzji. Błędy nie uchodzą na sucho.

Sędziowie to też ludzie i mogą popełniać błędy.

22

@A4ron Ale Ty serio myślisz, że on chciał mu zrobić krzywdę? Zagrał agresywnie, ale widać było, że wybicie piłki było dla niego priorytetem. Poza tym takie coś już działa, bo komisja rozpatruje każdą czerwoną kartkę w sposób indywidualny i to oni wyznaczają długość kary. Nie ma czegoś takiego, że po prostu za czerwoną kartkę jest mecz pauzy, a potem możesz grać.

0

@sendesara "wciskanie teraz Złotej Piłki Messiemu to brak szacunku dla tego zawodnika" xD
Kto wciska Messiemu ZP? Są prowadzone tutaj dyskusje i w każdej wymienianych jest kilku zawodników, którzy są potencjalnymi triumfatorami tej nagrody. Jak taki jesteś hop do przodu to zobacz jak Ronaldo strzelał te gole. Z karnego i wyłożenie na pustaka. Niezłe prowo.

0

@FC1899Barca Messi ma 3 gole w CA, a dodatkowo jest najlepszym asystentem (2) na równi z Neymarem. Poza tym został wybrany trzy razy zawodnikiem spotkania przeciwko: Chile, Urugwajowi oraz Boliwii.

1

@Admin030 Warto zwrócić uwagę na to, że "EURO 2012 faza grupowa Hiszpania 1-1 Włochy po golach Fabregasa oraz Di Natale" był to jedyny stracony gol Hiszpanów na tym EURO. Przez cały turniej stracili tylko jednego gola! Wtedy mieli ekipę.

0

@Pawel13sz Pomimo dobrego turnieju to nie. Tutaj wklejam moją poprzednią wypowiedź:
"Trzeba przyznać, że na tym turnieju Pogba pokazał się z dobrej strony, chociaż gol na 3:3 padł po jego stracie. Oglądałem kilka/kilkanaście meczów ManU w tym sezonie i za każdym razem Pogba grał bardzo źle, aż byłem w szoku, że takie drewno uważane jest za jednego z lepszych piłkarzy na świecie. Jak widać potrafi grać w piłkę, ale musi być chyba mega zmotywowany i mieć odpowiednich partnerów".

1

@Encore Trzeba przyznać, że na tym turnieju Pogba pokazał się z dobrej strony, chociaż gol na 3:3 padł po jego stracie. Oglądałem kilka/kilkanaście meczów ManU w tym sezonie i za każdym razem Pogba grał bardzo źle, aż byłem w szoku, że takie drewno uważane jest za jednego z lepszych piłkarzy na świecie. Jak widać potrafi grać w piłkę, ale musi być chyba mega zmotywowany i mieć odpowiednich partnerów.

12

@Jakchcesz Zgadzam się, że Pedri ma ogromy talent, a przy tym wygląda na poukładanego człowieka, co wróży mu świetlaną przyszłość, ale jednak Fati zrobił na mnie większe wrażenie pod względem czysto piłkarskich umiejętności i według mnie on jest bardziej utalentowanym zawodnikiem niż Pedri.

1

@Bykunn Zgadzam się, że popularność piłkarza odgrywa kluczową rolę w przyznawaniu ZP, ale mówienie, że poziom piłkarski " nie ma absolutnie żadnego znaczenia w tym konkursie" jest bzdurą.

4

@Pawelsky Gdyż, ponieważ, no bo dlatego, że Messi jest o kilka klas lepszym piłkarzem niż Kante.

8

@DaPidejpi Wczoraj miałem wrażenie, że komentatorzy też nie byli obiektywni. Pierwszy gol dla Francuzów to o mało się chłopaczyna nie udusił jak przez kilka sekund krzyczał "GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL"

5

Neymar zostaje w Barcelonie na 200%

13

@Barca1992 Dalej gloryfikujmy ludzi za ich kolor skóry, bo czują się wyobcowani przez białych

64

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?