3

@Kiiciioro Ten sam, który pisał, że Messi na 100% podpisze kontrakt z Barceloną, a kolejnego dnia, że jednak PSG jest pewniakiem?

81

4

@JohnnyBarca Tak, ale liga rusza wcześniej, więc mógłby Laporta ruszyć tyłek

1

Po co oni tego Umtitiego prezentowali? Wyganiają go na trybuny to już wczoraj mogli jego osobę odpuścić

0

@mateusz33 Oczywiście, że nie. Przecież szejk wie, że Messi został "zmuszony" do odejścia z Barcelony i cieszy się, że będzie miał kolejnego "najemnika". Mu nie zależy na miłości piłkarzy do klubu tylko na trofeach.

0

@ElTomas Po pierwsze Umtiti nigdy nie był super koksem. Grał naprawdę bardzo dobrą piłkę, ale nie był to jakiś światowy poziom. Po prostu jeśli jakiś piłkarz gra powyżej naszych oczekiwań to wyolbrzymiamy jego dokonania i tak to właśnie było w przypadku Big Sama. Miał on okazję przejść operację kolana pod okiem najlepszych ekspertów, ale wolał wybrać jakieś szamańskie obrzędy, które nic nie dały, a jego karierę zastopowały na 2 lata. Po powrocie nie grał już tak dobrze jak wcześniej, więc nic dziwnego, że kibice domagają się jego odejścia. Tutaj jest tylko jeden winny - Umtiti.
Z Aguero sprawa ma się zupełnie inaczej, bo kibice wiedzieli, że Aguero ma duże problemy z kontuzjami, a jego sprowadzenie argumentowane było głównie pocieszeniem Messiego. Nikt tutaj nie oczekiwał fajerwerków od Aguero, więc kibice go nie wygwizdują.

0

@Kusco15 A przepraszam bardzo, skąd Ty wiesz co myśli sobie Mbappe? Może chce rzeczywiście stworzyć mega trio z Neymarem i Messim, a może jednak chce być jedynym liderem drużyny?

26

Ale ten Demir będzie kozakiem. Nie dość, że ma oczy dookoła głowy to jeszcze na pewno wszystko słyszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Ghotti Najlepsze jest to, że kolega @neymarjr_143 nawet wczorajszego meczu nie oglądał, bo kilka postów niżej pytał się o grę Depay'a, a już takie wnioski snuje.
Swoją drogą to Depay jest pierwszym transferem od czasu Dembele gdzie pokładam w kimś tak duże nadzieje. Oby tym razem historia potoczyła się inaczej.

20

@whoocash19841 A mnie męczy, że każdy patrzy tylko na siebie. Ty oglądasz Barcelonę od Romario i Stoiczkowa, ale zdecydowana większość osób tutaj zaczynała kibicować Barcelonie jak Messi stawiał swoje pierwsze kroki w tym klubie. Oni innej Barcelony nie znają i nie potrafią sobie wyobrazić. Dla nich, dla nas Barcelona = Leo Messi. Musimy się do tego przyzwyczaić, że go na razie nie zobaczymy w bordowo-granatowej koszulce.

8

@Marik1234 Najwięcej straci Alba, a kto zyska? Griezmann? Demir?

3

@horang Już pierwsze zdanie pokazuje, że masz dziwny sposób myślenia. Chciałeś odejścia najlepszego zawodnika dla dobra drużyny?

6

Kurde, jakoś tak mi się ciepło na serduszku zrobiło jak zobaczyłem Ronaldo. Przynajmniej jeden wielki piłkarz pozostał w Barcelonie, przynajmniej dzisiaj. Swoją drogą ciekawe co myśli o sytuacji z Leo.

0

Człowiek się już godzi z odejściem legendy, a tutaj jakieś info, że Messi jednak w domu leży i płacze albo Perez przyjeżdża do Barcelony. Niepotrzebna nadzieja ;/

6

@barcelonaLM A dobry ten ser? Gouda czy radamer to znam i dobre, ale cadena nie

1

@Kettger To tylko słowa Laporty :) O sytuacji z Messim też mówił, że wszystko dobrze jest, więc tak średnio na razie mogą mu wierzyć

1

Myślicie, że Messi napisze jakiś otwarty list do kibiców Barcelony?

6

@Jacu327 A mnie śmieszą ludzie, którzy myślą, że jeśli komuś nie podobał się pomysł Superligi to automatycznie bronił UEFE. Z tego co pamiętam to mało kto tutaj stawał po stronie tej mafii, a jedynie nie chciał tak sztucznego tworu jakim jest Superliga. To, że z czymś się nie zgadzasz to nie znaczy, że automatycznie popierasz coś innego. A ten cały "romantyzm" to wymyśliliście Wy, dziennikarze.

1

@Krzysztof1987
1) Ponieważ Barcelona nie może ot tak sobie zmieniać zasad kontraktu i płatności, zawodnicy musieliby się zgodzić.
2) Ponieważ mają mnóstwo pieniędzy i płacą komu trzeba.
3) Skąd wziąłeś info, że Messi przynosi 1% całorocznego dochodu całej Hiszpanii? Chętnie poczytam na ten temat. Dasz jakieś źródło? Szczerze wątpię, że utrata Messiego to strata miliardów EUR. Nie zdajesz sobie chyba sprawy jak wielką kwotą jest 1 miliard.
4) Znowu ... Skąd info o tych 25%? Z dupy czy jak? Jasne, że La Liga straci, ale wątpię, że aż 25%.
5) Ja będę oglądał.
6) Zgadzam się, to jest absurd.

0

Podobno jutro podczas spotkania o Puchar Gampera Barcelona będzie rozmawiała z władzami Juve o transferze Pjanica. Mam nadzieję, że jakoś im go wcisną, chociaż oni też zbierają grosiki na transfer Locatelliego. Wszyscy w kryzysie prócz Anglików i PSG.

2

Komentarz usunięty

0

Ronaldinho PSG -> Barcelona
Messi Barcelona -> PSG

2

@jeyx77x Toć nie panikuj, bo krajowe trofea dalej są w zasięgu Barcelony. Gorzej wypadamy na europejskim podwórku.

3

Tylko nie Renato Sanches ... Przecież ten koleś jest tak przereklamowany

25

Leo Messi kocham Cię < 3 Nie odchodź, ja się zmienię

0

Brawo Curriculum Vitae! Jazda z nim!

20

Największa postać w historii klubu, a także największa legenda, która w mojej opinii stoi o półkę wyżej niż Cruyff, Ronaldinho, Puyol, Xavi czy Iniesta. Tutaj należy mu się godne pożegnanie i mam nadzieję, że takie otrzyma, a także pomnik pod stadionem.

1

Czy oryginalne koszulki Messiego można kupić tylko w oficjalnym sklepie Barcelony?
Proszę się nie śmiać, zwykłe pytanie. Jeszcze nigdy nie kupowałem oryginalnej koszulki, ale Messiego muszę zdobyć.

2

@Mihcim Istnieć to na pewno będzie istnieć. Czy będzie odnosiła sukcesy? Tego nie jestem pewny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?