La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1822 Culés

konto usunięte

4

Jeśli Włosi pokonają Belgów, a Hiszpanie pokonają Szwajcarów to obie reprentacje spotkają się na czwartym EURO z rzędu i w 5 meczu. Dotychczas:
EURO 2008 ćwierćfinał Hiszpania pokonała Włochów 4-2 po rzutach karnych w ciągu 120 minut nie padły bramki
EURO 2012 faza grupowa Hiszpania 1-1 Włochy po golach Fabregasa oraz Di Natale
EURO 2012 finał Hiszpania 4-0 Włochy po golach Silvy, Alby, Torresy oraz Maty
EURO 2016 1/8 finału Włochy 2-0 Hiszpania po trafieniach Chillinego, a także Pellego

1

@Admin030 Warto zwrócić uwagę na to, że "EURO 2012 faza grupowa Hiszpania 1-1 Włochy po golach Fabregasa oraz Di Natale" był to jedyny stracony gol Hiszpanów na tym EURO. Przez cały turniej stracili tylko jednego gola! Wtedy mieli ekipę.

0

@Zoker Busi, Alonso, Xavi, Iniesta, Fabs, Silva, Mata, nie wiem czy Cazorla, matko boska, Hiszpanie mieli jednocześnie 2 najlepsze linie pomocy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?