Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@klopx Wszystkiego najlepszego!
Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe.Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje.
Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje HAWAJSKĄ. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie schabowe z mięsa za 7,99/kg. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe są wypalone od podrobionych fajek i chujowej wódki. Nigdy nie mieliście okazji poznać smaków. Na widok pizzy z miodem byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja słodko-słone, albo słodko-kwaśne to jedna z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych smakoszy.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Hawajską. Kiedy chłopak pizzy nie zje, albo powie że mu nie smakuje, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do pizzy z ananasem.
5
Tylko Morata (6) zmarnował więcej 100% sytuacji na EURO niż Mbappe (4)
0
@Jakchcesz No to chyba normalna reakcja. Transfer sprawdzonego, perspektywicznego i jednego z lepszych piłkarzy na świecie na pewno ucieszyłby prawie każdego kibica Barcelony.
2
@bleble123 wydaje mi się, że France Football zwraca uwagę w:
- 70% na popularność (w tym hype na piłkarza, np. Modrić czy van Dijk)
- 20% na osiągnięcia zespołowe
- 10% na osiągnięcia i grę indywidualną
2
Francuzi sami sobie winni. Jak można dysponować taką kadrą, a wystawiać w wyjściowym składzie Lengleta i Rabiota. Przecież to są tak ociężałe kloce, że Szwajcarzy nie mieli z nimi żadnych problemów.
0
@jeyx77x 1. Ronaldo
2. Messi
3. Neymar
8
@LeoMessiah Vidić, Cannavaro, Ramos, Puyol, Terry, Chiellini, van Dijk, Nesta, Ivanović, Pique
11
@IronSanHybrid ale ona średnia jest, nie mówię, że jest brzydka czy coś, bo jest atrakcyjną kobietą, ale nie rozumiem jarania się nią
0
@Cochise Nie wiem czy słyszałeś, ale Raków Częstochowa obrał bardzo dobry kierunek jeśli chodzi o szkolenie młodych chłopców. Starają się wyszukać utalentowanych piłkarzy z Częstochowy i okolic, a nawet wysyłają busy na wieś żeby chłopacy mieli jak na treningi dojeżdżać. Za kilka lat powinniśmy zobaczyć już jakieś efekty.
3
@fcbarcafan19 No jasne, że nie ma tam wielkich ataków na białych ludzi. W RPA są ataki na wszystkich. Podczas egzaminu na prawo jazdy trzeba uciec przed bandziorami, którzy próbują ukraść Ci samochód. W RPA co kilka minut (już nie pamiętam dokładnie ile) porywane są samochody.
17
@Ramos9248 "z ciekawości". Taaa ... na bank chciała sobie jakiegoś Chada zaliczyć
16
@CzarnyRycerz Żyję 25-lat w Polsce, a widziałem tylko raz sytuację gdzie gej został pobity. Niestety oberwało mu się ze swojej winy, bo jakiś chłopak robił zdjęcie swojej dziewczynie i uchwycił tego geja na drugim planie, a ten do niego podbiegł z łapami żeby zdjęcie usuwał. Mnóstwo razy widziałem pary homoseksualne, który trzymały się za ręce lub całowały, a czarnych to codziennie spotykam i nikt im nic nie robi.
0
@clyde Nie chciałem Ci dowalić, a po prostu stwierdziłem, że śmiesznie brzmi słowo "hipokryzja" widziane obok Twojego nicku. Najwyraźniej nie znasz znaczenia tego słowa.
5
@clyde "Czyli jak się szczepie na covid, to od razu na wszystkie inne choroby też bo inaczej będę hipokrytką?"
śmiesznie to brzmi jak kilka dni temu nazwałaś Ronaldo hipokrytą, ponieważ reklamuje kosmetyki Nivea, a potem odłożył Colę na bok
22
@ToWinaSedziego Strasznie wczoraj gorączkowałem, łykałem gripexy do 5 rano, film mi się urwał przy 40 stopniach. Teraz mam kaszel i duszności. Troche się przespałem ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki, mam pracę. Niektórzy mówią że nie można chodzić do pracy jak ma się koronowirusa ale to nieprawda. Można, tylko trzeba nosić maseczkę i często myć ręce. Na tym polega odpowiedzialność.
1
Już teraz na EURO 2020 padło więcej bramek samobójczych (8 bramek) niż w poprzednich 5 turniejach razem wziętych (7 bramek).
EURO 2000 - 1
EURO 2004 - 2
EURO 2008 - 0
EURO 2012 - 1
EURO 2016 - 3
Na poprzednim Mundialu też było sporo goli samobójczych, bo aż 12!
Jak myślicie z czego to wynika? Spotkałem się z opinią, że wynika to z tego, że piła jest szybsza, a więc wymusza na odbiorcach błędy oraz coraz więcej reprezentacji gra systemem wahadłowym. Taka gra zapewnia więcej dośrodkowań, które są niskie i mocne, a więc trudniej je skasować. Kiedyś się grało wysoką piłkę na rosłego napastnika, więc łatwiej było kontrolować futbolówkę.
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
0
@Bykunn No bo gadasz rzeczy z dupy. Skąd niby wiesz, że takie związki mają się lepiej niż niejedno "zwykłe" małżeństwo? Znasz takie pary? Nie kłócą się o to? Skoro gadasz takie rzeczy to myślałem, że są to Twoje przemyślenia i odczucia.
0
@RedKorsak No to Ci powiem, że masz naprawdę słabą pamięć.
0
@Bykunn Czyli gdyby Twoja przyszła żona albo mąż uprawiali seks na trzy baty z obcymi kolesiami, a dodatkowo cały świat mógł sobie to obejrzeć w dowolnej chwili to dla Ciebie ta informacja byłaby nieistotna?
5
@Bogan Wyobraź sobie, że wchodzisz sobie na stronkę z filmami porno żeby sobie trochę ulżyć, szukasz jakiegoś fajnego filmiku, a tam Twoja mama. Psycha zjebana do końca życia. Zgadzam się, że przeszłość utrudni jej zbudowanie normalnego związku. Ja na pewno nie chciałbym być z osobą, która występowała w takich filmach, nawet gdyby była najpiękniejsza na świecie i miała zajebisty charakter. Nawarzyła sobie piwa, to teraz musi go wypić.
3
@Kamyk37 skomentować muszę, bo się uduszę
4
@CzarnyRycerz Szwecja, ponieważ dzięki pierwszemu miejscu w grupie trafiają na słabiutką (poza meczem z Holandią) Ukrainę.
Włochy - pokazali, że są bardzo zgrani i dzięki kompletowi punktów mają wielką szansę awansować dalej, bo w 1/8 czeka na nich "tylko" Austria.
1
@Wittgenstein zapach pieczywa o poranku podczas porannej przechadzki po mieście
1
@macio_944 "Pewnego razu... w Hollywood" było jego dziewiątym filmem, a już wielokrotnie w wywiadach mówił, że zamierza nakręcić tylko 10 filmów. Wielka szkoda, bo jest to jeden z moich ulubionych reżyserów, który tak jak wspomniałeś zasługuje na Oscara za całokształt.
0
@insp1re Tak z ciekawości, ilu prezesów PZPN miałeś przyjemność obserwować podczas ich pracy? Ja kojarzę tylko Lato i Bońka, z czego rzeczywiście ten drugi zrobił na mnie lepsze wrażenie.
30
Dziennikarz na konferencji do Zbigniewa Bońka:
- Jakie błędy Pan popełnił?
- Nie za bardzo rozumiem o co Panu chodzi.
Rudy nigdy się nie przyzna do błędu
4
@Mula Nie oglądałem, ale dorzucę swoje trzy grosze. Kilka dnia temu przeglądając Netflixa ukazał mi się zwiastun tego oto serialu. Trwał może 1,5 minuty, ale czułem się mocno zażenowany. Jeszcze chyba w żadnym serialu nie było takiej ilości scen homoseksualnych. Rozumiem, że chcą oni walczyć o równouprawnienie oraz tolerancję, ale bez przesady. Co za dużo to niezdrowo. W samym zwiastunie zostało ukazanych kilka scen pocałunków lub seksu z czego 90% z nich to akty pomiędzy osobami tej samej płci.
0
@KapitanKnykiec Biorąc pod uwagę, że w dzisiejszych czasach robotnik wykwalifikowany zarabia 4000 zł (przeważnie niestety mniej) to wychodzi nam 31 zł za takie śniadanie.
3
@Uukasz_93 To prawda. Nawet za czasów wielkiego MSN Barcelona grała bardzo dobrze w obronie, co pokazują stracone tylko 21 bramki w lidze. Też zawsze mówię kumplom, że "grajmy dobrze w obronie, bo z przodu to zawsze coś wpadnie". Bez obrony nie ma zespołu.
10
Taka prawda
https://zapodaj.net/d12ee3a07cef8.jpg.html