Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
@Chakalaka A ja widzę tutaj prowokację. Nigdy u siebie nie widzisz prowokacji, ale u innych już tak.
136
@Chakalaka "Apeluję do wszystkich, aby się zaszczepić i nie ulegać propagandzie foliarzy" i po co to jest? Po co po raz kolejny zaczynasz prowokować?
Dałeś normalne info o otwarciu centrum masowych szczepień, a potem próbujesz kolejną gównoburzę rozpętać.
5
@macio_944 "Tutaj od piłkarzy trzeba zacząć, a nie od trenera. " i dlatego są już głosy, że Laporta szykuje duże zmiany w szatni Barcelony.
Już pisałem wcześniej, że jeśli nie przyjdzie nikt z dużym nazwiskiem i sukcesami jako trener to kandydatura Xaviego czy Pimienty jest bezsensowna i lepiej na kolejny rok zostawić Koemana. Xavi wygrał ligę katarską i przy tym nie przegrał ani jednego meczu, ale on ma tam najsilniejszy skład, który mocno odstaje siłą od reszty ekip. Podobno dostał propozycję z BvB, która wydaje się dla niego idealnym klubem na zapoznanie się z trenerskimi realiami w europejskiej piłce to odrzucił propozycję, a szkoda.
3
@SamuraJack WEDŁUG MNIE
Plusy:
- wymieniamy starszego gracza na młodszego,
- Felix oczekuje o wiele mniejszej pensji (czytałem, że 7-8 mln, a Antek zarabia 20 mln),
- jeśli się sprawdzi to gracz na długie lata, czego nie możemy powiedzieć o Antku, bo jemu zostało jakieś 4 może 5 lat gry na najwyższym poziomie,
Minusy:
- teoretycznie kot w worku, bo w Atletico pomimo pierwszych kilku udanych meczach teraz ma zniżkę formy i nikt nie wie na co go stać,
- Griezmann pomimo całej krytyki w jego stronę to robi jednak bardzo przyzwoite liczby, czego nie możemy powiedzieć o Felixie,
- Antek jest bardziej medialnym zawodnikiem, który zapewnia większy zysk ze sprzedaży koszulek czy innych pierdół,
18
Dokładnie 12 lat temu powstał RB Lipsk.
0
@msmsms Xavi nie jest gotowy na trenera Barcelodźmin.
7
@DonMatteo901 Przecież Hajto to jest trzymany w telewizji jak jakaś małpa w zoo. Ludzie mają się z niego śmiać i nabijać dzięki temu wyświetlenia, bo chyba nikt nie bierze na poważnie jego słów.
4
Po wczorajszym golu Jorginho stał się najlepszym strzelcem Chelsea w tym sezonie w Premier League z 7 golami na koncie. Ciekawostką jest, że wszystkie bramki zdobył po rzutach karnych (Werner i Mount - 6 goli)
We wczorajszym meczu przeciwko Ponferradina, Espanyol potrzebował 11 sekund żeby zdobyć gola. Przeciwnicy nawet nie dotknęli piłki
https://streamja.com/Jo31X
Walka piłkarzy Chelsea i Leicester
https://streamable.com/0h5c9d
Hazard na temat sytuacji Lille (były piłkarz tego klubu):
„Oczywiście (nadal oglądam Lille)! Teraz dzielę się tym z moimi dziećmi. Kiedy słyszą, jak mówi się o Lille w telewizji, wiedzą, że to tam grał tata. Tylko mój najstarszy urodził się, kiedy grałem w Lille, ale wszyscy wiedzą, że to się tutaj zaczęło. Poza tym nie oglądam wszystkich meczów tak, jak dwa, trzy lata po moim odejściu. Po pierwsze, mam 30 lat, dzieci i mnóstwo rzeczy do zrobienia. Ale także dlatego, że nie znam już nikogo w zespole. Ale kiedy mogę, oglądam mecze. Szczerze mówiąc, gdyby zostali mistrzami w tym sezonie to byłoby to o wiele bardziej spektakularne niż nasze mistrzostwo z 2011 roku, ponieważ teraz jest katarska wersja PSG, co utrudnia zwycięstwo w lidze. Kibice na to zasługują. Kiedy wygraliśmy dublet, musieli czekać ponad 50 lat, aby zobaczyć, jak ich klub zdobędzie tytuł. A w tym trudnym okresie dobrze by to zrobiło dla wszystkich. Mieszkańcy Północy zasługują na to, a przede wszystkim gracze ”.
Ciekawostka na koniec:
Romelu Lukaku strzelił gola w każdym meczu, w którym grał przeciwko West Hamowi w latach 2013-2016 (9 meczów z rzędu)
0
@Rust_Cohle Eric Garcia jest to piłkarz o sporym potencjale, ale według mnie do topki świata nigdy się nie doczłapie. Jest wolny, wolniejszy od Pique i naprawdę kiepsko ustawia się w obronie przez co przeciwnicy objeżdżają go na raz jak juniora. Natomiast z piłką przy nodze wygląda o wiele lepiej, jak na wychowanka Barcelony przystało. Technika na odpowiednim poziomie, dobrze wprowadza piłkę, a i od czasu do czasu potrafi wykonać celny przerzut. Na pewno nie będzie on zbawieniem naszej defensywy, ale nie ma dużego ryzyka w tym transferze. Jest to nasz wychowanek, który jest wychwalany przez samego Guardiolę, a dodatkowo nic nas ten transfer nie kosztuje, dlatego jestem jak najbardziej za tym żeby go sprowadzić, ale przydałby się jednak jeszcze inny transfer obrońcy z topki np. Marquinhos, ale to niemożliwe.
Ostatnio też jest hype na Kounde, ale ten piłkarz też mnie nie przekonuje, a dodatkowo Sevilla chciałaby bardzo dużą sumę pieniędzy za niego. Moim "marzeniem" jest sprowadzenie w ciągu dwóch następnych lat de Ligta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JimMorrisonFCB No takich rodzin w Polsce wcale nie jest mało. Dla mnie też niech żyją sobie jak chcą, ale nie za nasze pieniądze, które musimy im oddawać.
0
@JimMorrisonFCB Może nie miliony, ale siedzisz sobie w mieszkaniu socjalnym i nie musisz się o nic martwić, bo dostajesz 500+, alimenty (sprytni są Ci ludzi i specjalnie żyją w konkubinacie), zasiłek z MOPR/MOPS, jedzenie z Caritasu, ciuchy z pomocy dla powodzian i kilka tysięcy na spokojnie wyciągniesz.
1
@tomek8756 Proszę o tolerancję dla tego pięknego związku. Nikogo nie krzywdzą, ale się kochają.
55
@FC1899Barca Jeszcze tak 2-3 lata temu kiedy środowisko LGBT siedziało cicho to naprawdę miałem ich gdzieś i nie obchodziło mnie co robią. Odkąd zaczęli wpychać swoje poglądy tam gdzie nie powinni to zaczynam czuć do nich niechęć.
0
@pax Taki pomocnik box-to-box
21
Do wszystkich hejterów Ter Stegena:
"Jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza"
104
Rozumiem przekaz Hammana. Ja z tego powodu nawet nie zacząłem grać w piłkę. Gdybym zaczął, pewnie byłbym tam gdzie teraz Robert. Z szacunku do Gerda, jestem tu gdzie jestem, z Wami na La Rambli.
13
@Odcinkowy Jeśli nie przyjdzie nikt doświadczony z sukcesami na koncie to będę bardzo rozczarowany. Obym się mylił, ale kandydatury Pimienty czy Xaviego mnie nie przekonują.
3
@Jakchcesz Może wtedy warto byłoby wykupić dostęp
0
@Ratamahatta Podejrzewam, że miałyby problem z przejściem mnie, a mi nic nie płacą, bo gram amatorsko
7
@Yosemite Oni nie wygrali tego trofeum, to PSG je przegrało ~ żółw ninja
8
@jordus100 Po co zaczynać po raz kolejny gównoburzę na ten sam wrażliwy temat? Masz ten temat w gorących dyskusjach to zachęcam Cię żebyś się tam wypowiedział.
7
Dzidka po piłkarsku
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/05/normal/VregWnAbm4ioUxcP4CD9SJ4kn9K9GuIl.jpg
3
Ciekawe czy jest to przeróbka.
Osobiście znam też chłopaków co mają nogę jak moja ręka, ale kopyto dobre.
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/fr/cp0/e15/q65/186264959_535734131141753_1539532077630347641_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=8024bb&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=DDx_GF0w_gcAX943rCq&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&tp=14&oh=48331f624b0406ce50ca30b2b22bc752&oe=60C8FE13
9
Wszyscy tylko Grosicki i Grosicki, a ja się pytam gdzie powołanie dla Peszko? Świetne statystyki, atmosferę robi i chlania nikomu nie odmówi.
3
Xavi już 9 minut jest w Barcelonie. Kiedy będzie fisiado?
7
14:10
No i w pi**u, wylądował, i cały misterny plan też w pi**u.
5
@kielon93 Pewnie tak, bo wybór Xaviego na stanowisko trenera to już decyzja Laporty. Na La Rambli pewnie by go zwalniali.
8
@AlicjaFCB "mój kompas polityczny w 27 sekund poszedł w prawo" xD
0
@Gacek5 ale bym je tam pokręcił, a technikiem przeciętnym jestem