42

@Chakalaka A ja widzę tutaj prowokację. Nigdy u siebie nie widzisz prowokacji, ale u innych już tak.

136

@Chakalaka "Apeluję do wszystkich, aby się zaszczepić i nie ulegać propagandzie foliarzy" i po co to jest? Po co po raz kolejny zaczynasz prowokować?
Dałeś normalne info o otwarciu centrum masowych szczepień, a potem próbujesz kolejną gównoburzę rozpętać.

5

@macio_944 "Tutaj od piłkarzy trzeba zacząć, a nie od trenera. " i dlatego są już głosy, że Laporta szykuje duże zmiany w szatni Barcelony.
Już pisałem wcześniej, że jeśli nie przyjdzie nikt z dużym nazwiskiem i sukcesami jako trener to kandydatura Xaviego czy Pimienty jest bezsensowna i lepiej na kolejny rok zostawić Koemana. Xavi wygrał ligę katarską i przy tym nie przegrał ani jednego meczu, ale on ma tam najsilniejszy skład, który mocno odstaje siłą od reszty ekip. Podobno dostał propozycję z BvB, która wydaje się dla niego idealnym klubem na zapoznanie się z trenerskimi realiami w europejskiej piłce to odrzucił propozycję, a szkoda.

3

@SamuraJack WEDŁUG MNIE
Plusy:
- wymieniamy starszego gracza na młodszego,
- Felix oczekuje o wiele mniejszej pensji (czytałem, że 7-8 mln, a Antek zarabia 20 mln),
- jeśli się sprawdzi to gracz na długie lata, czego nie możemy powiedzieć o Antku, bo jemu zostało jakieś 4 może 5 lat gry na najwyższym poziomie,
Minusy:
- teoretycznie kot w worku, bo w Atletico pomimo pierwszych kilku udanych meczach teraz ma zniżkę formy i nikt nie wie na co go stać,
- Griezmann pomimo całej krytyki w jego stronę to robi jednak bardzo przyzwoite liczby, czego nie możemy powiedzieć o Felixie,
- Antek jest bardziej medialnym zawodnikiem, który zapewnia większy zysk ze sprzedaży koszulek czy innych pierdół,

18

Dokładnie 12 lat temu powstał RB Lipsk.

0

@msmsms Xavi nie jest gotowy na trenera Barcelodźmin.

7

@DonMatteo901 Przecież Hajto to jest trzymany w telewizji jak jakaś małpa w zoo. Ludzie mają się z niego śmiać i nabijać dzięki temu wyświetlenia, bo chyba nikt nie bierze na poważnie jego słów.

4

Po wczorajszym golu Jorginho stał się najlepszym strzelcem Chelsea w tym sezonie w Premier League z 7 golami na koncie. Ciekawostką jest, że wszystkie bramki zdobył po rzutach karnych (Werner i Mount - 6 goli)

We wczorajszym meczu przeciwko Ponferradina, Espanyol potrzebował 11 sekund żeby zdobyć gola. Przeciwnicy nawet nie dotknęli piłki
https://streamja.com/Jo31X

Walka piłkarzy Chelsea i Leicester
https://streamable.com/0h5c9d

Hazard na temat sytuacji Lille (były piłkarz tego klubu):
„Oczywiście (nadal oglądam Lille)! Teraz dzielę się tym z moimi dziećmi. Kiedy słyszą, jak mówi się o Lille w telewizji, wiedzą, że to tam grał tata. Tylko mój najstarszy urodził się, kiedy grałem w Lille, ale wszyscy wiedzą, że to się tutaj zaczęło. Poza tym nie oglądam wszystkich meczów tak, jak dwa, trzy lata po moim odejściu. Po pierwsze, mam 30 lat, dzieci i mnóstwo rzeczy do zrobienia. Ale także dlatego, że nie znam już nikogo w zespole. Ale kiedy mogę, oglądam mecze. Szczerze mówiąc, gdyby zostali mistrzami w tym sezonie to byłoby to o wiele bardziej spektakularne niż nasze mistrzostwo z 2011 roku, ponieważ teraz jest katarska wersja PSG, co utrudnia zwycięstwo w lidze. Kibice na to zasługują. Kiedy wygraliśmy dublet, musieli czekać ponad 50 lat, aby zobaczyć, jak ich klub zdobędzie tytuł. A w tym trudnym okresie dobrze by to zrobiło dla wszystkich. Mieszkańcy Północy zasługują na to, a przede wszystkim gracze ”.

Ciekawostka na koniec:
Romelu Lukaku strzelił gola w każdym meczu, w którym grał przeciwko West Hamowi w latach 2013-2016 (9 meczów z rzędu)

0

@Rust_Cohle Eric Garcia jest to piłkarz o sporym potencjale, ale według mnie do topki świata nigdy się nie doczłapie. Jest wolny, wolniejszy od Pique i naprawdę kiepsko ustawia się w obronie przez co przeciwnicy objeżdżają go na raz jak juniora. Natomiast z piłką przy nodze wygląda o wiele lepiej, jak na wychowanka Barcelony przystało. Technika na odpowiednim poziomie, dobrze wprowadza piłkę, a i od czasu do czasu potrafi wykonać celny przerzut. Na pewno nie będzie on zbawieniem naszej defensywy, ale nie ma dużego ryzyka w tym transferze. Jest to nasz wychowanek, który jest wychwalany przez samego Guardiolę, a dodatkowo nic nas ten transfer nie kosztuje, dlatego jestem jak najbardziej za tym żeby go sprowadzić, ale przydałby się jednak jeszcze inny transfer obrońcy z topki np. Marquinhos, ale to niemożliwe.
Ostatnio też jest hype na Kounde, ale ten piłkarz też mnie nie przekonuje, a dodatkowo Sevilla chciałaby bardzo dużą sumę pieniędzy za niego. Moim "marzeniem" jest sprowadzenie w ciągu dwóch następnych lat de Ligta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JimMorrisonFCB No takich rodzin w Polsce wcale nie jest mało. Dla mnie też niech żyją sobie jak chcą, ale nie za nasze pieniądze, które musimy im oddawać.

0

@JimMorrisonFCB Może nie miliony, ale siedzisz sobie w mieszkaniu socjalnym i nie musisz się o nic martwić, bo dostajesz 500+, alimenty (sprytni są Ci ludzi i specjalnie żyją w konkubinacie), zasiłek z MOPR/MOPS, jedzenie z Caritasu, ciuchy z pomocy dla powodzian i kilka tysięcy na spokojnie wyciągniesz.

1

@tomek8756 Proszę o tolerancję dla tego pięknego związku. Nikogo nie krzywdzą, ale się kochają.

55

@FC1899Barca Jeszcze tak 2-3 lata temu kiedy środowisko LGBT siedziało cicho to naprawdę miałem ich gdzieś i nie obchodziło mnie co robią. Odkąd zaczęli wpychać swoje poglądy tam gdzie nie powinni to zaczynam czuć do nich niechęć.

0

@pax Taki pomocnik box-to-box

21

Do wszystkich hejterów Ter Stegena:
"Jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza"

104

Rozumiem przekaz Hammana. Ja z tego powodu nawet nie zacząłem grać w piłkę. Gdybym zaczął, pewnie byłbym tam gdzie teraz Robert. Z szacunku do Gerda, jestem tu gdzie jestem, z Wami na La Rambli.

13

@Odcinkowy Jeśli nie przyjdzie nikt doświadczony z sukcesami na koncie to będę bardzo rozczarowany. Obym się mylił, ale kandydatury Pimienty czy Xaviego mnie nie przekonują.

3

@Jakchcesz Może wtedy warto byłoby wykupić dostęp

0

@Ratamahatta Podejrzewam, że miałyby problem z przejściem mnie, a mi nic nie płacą, bo gram amatorsko

7

@Yosemite Oni nie wygrali tego trofeum, to PSG je przegrało ~ żółw ninja

8

@jordus100 Po co zaczynać po raz kolejny gównoburzę na ten sam wrażliwy temat? Masz ten temat w gorących dyskusjach to zachęcam Cię żebyś się tam wypowiedział.

9

Wszyscy tylko Grosicki i Grosicki, a ja się pytam gdzie powołanie dla Peszko? Świetne statystyki, atmosferę robi i chlania nikomu nie odmówi.

3

Xavi już 9 minut jest w Barcelonie. Kiedy będzie fisiado?

7

14:10
No i w pi**u, wylądował, i cały misterny plan też w pi**u.

5

@kielon93 Pewnie tak, bo wybór Xaviego na stanowisko trenera to już decyzja Laporty. Na La Rambli pewnie by go zwalniali.

8

@AlicjaFCB "mój kompas polityczny w 27 sekund poszedł w prawo" xD

0

@Gacek5 ale bym je tam pokręcił, a technikiem przeciętnym jestem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?