11

@Rust_Cohle kolor

6

@Comentateiro W ten weekend sędziowałem wojewódzką ligę juniorów starszych, czyli chłopaki w wieku około 17 lat. Pomijając fakt, że jeden był grubszy od drugiego, to niektórzy nie potrafili prosto piłki kopnąć, a to przecież liga wojewódzka. Trenerzy mówią, że teraz jest ogromny problem z młodzieżą, bo wolą siedzieć przed komputerem i tak naprawdę nie ma skąd brać zawodników, a jak już się znajdzie jakiś utalentowany to jest po prostu leniwy.

0

@saczers438 Już myślałem, że powie, że powinien przejść do Barcelony, bo ostatnio znana jest z nietrafionych transferów

0

@FIJI wątpię

0

@chavez Fati + Pedri = 35 mln euro
chyba tak to powinno wyglądać

2

@GeneralXavi A czemu ma być kibicom wstyd za błędy popełnione przez sędziów? Już mało kto wspomina (oczywiście wyłączając LR) o tym jak Real wygrał te rozgrywki, a bardziej się mówi o tym, że zrobili to 3 razy z rzędu.

1

@Katalonbar Łatwiej, bo przez bezsensowną zasadę goli na wyjeździe dany zespół wie ile musi dokładnie goli strzelić żeby awansować nawet w przypadku remisu w dwumeczu. Dodatkowo rewanż na wyjeździe daje teoretycznie 30 min więcej na strzelenie gola na wyjeździe (dogrywka).

7

@msmsms Niedziwne, po prostu nie wchodzę na gówno-strony i nie słucham słabej muzyki. Miłego dnia

5

@msmsms Teraz sobie wygooglowałem i pierwszy raz o niej słyszę

0

@TheHeisenberg Marcinowi chodziło o to, że nie życzy nikomu śmierci, a o "spotkanie" to chodziło, że nie chciałby spotkać się z taką sytuacją na La Rambli.

1

9

@Comentateiro Ja myślałem, że Mourinho odpadł już z tej rywalizacji po przygodzie z Chelsea

0

@Bykunn Nie

2

@Gwyn Ludzie boją się iść do szpitala/lekarza z innymi problemami, bo w telewizji nasłuchali się o tym wirusie i boją się zarazić.

3

@lukasbarca86 Pomijając fakt, że pewnie będzie lekka różnica temperatur i czasu (1 godzina) to jaki widzicie problem? Piłkarze będą podróżować w luksusowych warunkach i pewnie nawet nie odczują trudów podróży.

4

Ciekawe czy kiedykolwiek na La Rambli zawita funkcja "ignoruj", która spełniłaby swoje zadanie. Pomijając fakt, że pokazuje się informacja, że delikwent dodał post, to w gorących dyskusjach i tak widać co napisał.

5

@etobzyk a takie pisanie pokazuje Twoją, bo nie potrafisz przeczytać wypowiedzi kolegi ze zrozumieniem. Pytał się o 5 najważniejszych Polaków WASZYM ZDANIEM.

0

@clyde jak pan donald tusk jest najlepszy na świecie i gdyby teraz rządził to nie byłoby problemu rasizmu w usa

1

@lucca87 Bo przez pandemię nikt nie spadał w poprzednim sezonie

4

@Janiama Musi nabrać pewności siebie. Pewnie obawia się, że jeśli zacznie dryblować za wcześnie to przeciwnik go przeczyta lub wyprzedzi go i tyle będzie z jego akcji, dlatego stara się podejść jak najbliżej żeby przeciwnik miał jak najmniej czasu na reakcję, ale rzeczywiście też zauważyłem to, że ma zły timing.

4

Popularność piłki nożnej w USA była swego czasu tak mała, że w październiku 1997 roku Michael Jordan nie wiedział nawet kim jest brazylijski napastnik Ronaldo.
- To największa gwiazda futbolu! - próbował pomóc mu jeden z dziennikarzy.
- Przepraszam, kojarzę tylko pele - odparł niewzruszony Jordan.

0

@Gaz Nie. Zdziwieniem jest to, że Atletico zaprzepaściło taką przewagę, a dzięki temu Barcelona po beznadziejnej jesieni ma szansę na mistrza.

4

@JohnnyBarca Rooney

0

@JohnnyBarca poprawione

5

Równo 118 lat temu, grupa baskijskich studentów postanowiła założyć w Madrycie filialny zespół Athleticu Bilbao. Swój twór nazwali "Club Athletic de Madrid". 4 lata później kierownictwo Bilbao uznało pełną niezależność klubu z Madrytu zmieniając jego nazwę na "Club Atletico de Madrid", która obowiązuje do dziś. Reszta to już piękna historia
10 x Mistrzostwo Hiszpanii
10 x Copa del Rey
5 x Superpuchar Hiszpanii
3 x Liga Europy
3 x Superpuchar Europy
3 x Finał najważniejszych rozgrywek europejskich
1 x Puchar Zdobywców Pucharów
1 x Mistrzostwo Segunda Division

Już wiadomo skąd podobna nazwa oraz stroje do tych z klubu z Bilbao.

0

@kamilop Do czego Ty teraz pijesz?

4

@jeyx77x A Orellana czy Gonzalez to zadebiutowali w pierwszym zespole? Może i są młodzi i perspektywiczni, ale nie wiem czy prawidłowym stwierdzeniem jest mówienie, że mamy przesyt w linii pomocy, bo w rezerwach gra ta dwójka.

3

@ShawnC @Striker zawsze myślałem, że to idzie tak: kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata

7

8

Szkoda, że de Jong nie wykorzystał tej pierwszej sytuacji, bo akcja marzenie. Pokaz szybkości Desta, który potem bardzo ładnie utrzymał się przy piłce, Messi przełożył przeciwnika jak lalkę, Griezmann eleganckie podanie do Alby, który dał Frenkiemu piłkę na pustaka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?