- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1083 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
pt9
2
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1083 Culés
6
Kupić Neymara, Depay przyjdzie za darmo i mamy atak gotowy. Depay grał u Koemana na 9 w reprezentacji i radził sobie świetnie. Neymar rozrusza lewe skrzydło i będzie skupiał na sobie uwagę obrońców, dzięki czemu Messi będzie miał więcej miejsca.
3
@Pawlak1992 Zgadzam się w zupełności. Do tego Garcia za free, Balde z Barcy B i jedziemy z tym :)
2
@Pawlak1992 Brzmi sensownie i Ansu do rotacji między nimi
5
@Pawlak1992 Warto zwrócić uwagę na wady sprowadzenia Neymara:
- na pewno nie będzie to łatwa i tania operacja,
- wysoka pensja, która może zaszkodzić planowi Laporty, który chce ciąć wynagrodzenie piłkarzy,
- częste kontuzje,
- opuszczanie spotkań z błahych powodów, np. urodziny siostry,
- wielkie ego, które może zniechęcić młodych na treningach, np. akcja z Semedo,
- często zachowuje się jak rozkapryszone dziecko,
- sposób w jaki opuścił Barcelonę nie był najlepszym rozwiązaniem,
- według mnie swoje najlepsze lata ma już za sobą,
- może zablokować rozwój Ansu Fatiego.
0
@Pawlak1992 tylko pytanie czy zostaniemy przy formacji 352, jeśli tak to gdzie Neymar - ŚPO? Jeśli Brazylijczyk przyjdzie to pewnie powrót do 433 i wtedy atak Neymar - Griezmann/Depay - Messi.
@LuisSalvano Balde nie jest jeszcze gotowy na awans, zresztą i tak by nie pograł dużo przez Albę, więc myślę, że powinien jeszcze zostać w rezerwach.
0
@Pawlak1992 Według mnie w obecnej sytuacji lepiej sprowadzić 9 z prawdziwego zdarzenia i Barca powinna się starać o Lukaku. Grając systemem 3-5-2 Belg zawsze miałby za sobą Messiego czy Griezmanna. Lukaku jest silny fizycznie, ma świetne warunki, potrafi dobrze grać głową i jest w idealnym dla piłkarza wieku. Priorytetem miało być kupno właśnie środkowego napastnika a ani Neymar ani Depay (mimo że trochę grał jako napastnik) takim piłkarzem nie jest. Brakuje nam typowego strzelca a nie kreatora. Chciałbym Neymara w zespole bo to jest piłkarz z topu, który praktycznie od razu podniesie poziom ale jego zakup wyklucza kupno 9.