3

@arasz1819 Przepraszam bardzo. Messi jest najlepszy na świecie (to akurat prawda), a Lenglet jest najpotężniejszym obrońcą na świecie (to akurat nie prawda). Czy teraz jestem kibicem Barcelony?
Nie wiem o co Ci chodzi, ale wyjmij kijeczek z tyłeczka i nabierz trochę dystansu, bo dopierdzelasz się teraz do mojej opinii, a potem jeszcze mówisz, że nie jestem kibicem Barcy. Messi jest dla mnie najlepszym zawodnikiem w historii futbolu, co nie zmienia faktu, że w meczu z Realem zagrał słabo, nie biegał i grał pasywnie - to jest moje zdanie. Lenglet jest dla mnie przeciętnym zawodnikiem, kilka meczów miał udanych, ale bardziej w pamięci zapadły mi jego wpadki. To jest moje zdanie i jeśli się z nim nie zgadasz to zachęcam do wzięcia udziału w dyskusji, a nie pisanie bzdur typu "szkaluj Messiego i Lengleta, nazwij się kibicem Barcelony". Jeśli według Ciebie bycie kibicem polega na chwaleniu piłkarzy klubu, któremu kibicujesz, a szkalowaniu tylko piłkarzy rywali to gratulację.
To już nie pierwszy raz kiedy piszesz taką głupotę, bo Twój durny avatar i nick mi zapadły w pamięć i właśnie głównie mi się kojarzysz z takimi głupimi odpowiedziami.

3

0

@bari_94 Przecież napisałem od razu, że Messi nie biegał, więc ... ? XD

0

@bari_94 Grałem podczas takich ulew :) Poza tym czemu nikt inny się nie trząsł?

0

@Rust_Cohle w śniegu też się grało :D

0

@Kubsoleon Nie raz, nie dwa grałem w deszczu w piłkę i dopóki biegałem to było mi zawsze ciepło.

0

Widziałem filmik jak Messi trząsł się z zimna i nie wiem jak to odebrała La Rambla, bo w weekend nie zaglądam, ale jak miało mu nie być zimno jak nie biegał?

40

Po wtorkowym meczu Manchester City - Borussia Dortmund (2:1) w ćwierćfinale Ligi Mistrzów fala krytyki spłynęła na sędziego liniowego Octaviana Sovre, który w tunelu prowadzącym do szatni poprosił o podpis Erlinga Haalanda. Okazuje się, że arbiter chciał autografy gwiazdy BVB, by wystawić je na aukcję charytatywną na rzecz osób z autyzmem.

Dzisiaj widziałem informację, że Rumuński Komitet Sędziowski zawiesił tego sędziego.
Kabaret

7

@Bobo25 Jeśli zdobędzie gola to się będę cieszył, bo przecież to jest zysk dla Barcelony. Tutaj mnóstwo ludzi nie trawi Alby, ale wątpię, że się nie cieszą gdy ładuje gola.

31

@damiano996 Serio chciałeś dowiedzieć się na La Ramblii czy obostrzenia będą trwały w Polsce jeszcze kilka lat skoro nikt tego nie wie, czy po prostu chciałeś podkreślić, że nie mieszkasz w Polsce?

2

@AV0CAD0 USA

15

@kakusus "dobrze, że mam normalniejszą kobietę" XD

6

@mati10333 Stacje i portale przekazują informacje ze świata, więc nic dziwnego, że informują o śmierci księcia. To jest ich praca. Rozumiem, że Ty chciałbyś sobie czytać co dzisiaj nosi Lewandowska albo gdzie na wakacje poleciała Herbuś?

8

@patry295 W 1999 gazety zarzuciły małżonkowi królowej obrażenie podczas koncertu pop w Walii niesłyszących dzieci, które stały obok karaibskich bębniarzy. Powiedział wówczas: „Głusi? Nic dziwnego, że jesteście głusi, skoro stoicie w tym miejscu”. W 1986, podczas wizyty w Chinach, w prywatnej rozmowie z brytyjskimi studentami Xian’s Northwest University Filip zażartował, że „jeśli się zadomowią, ich oczy zrobią się skośne”. Brytyjska prasa zwróciła wtedy uwagę na nietolerancję rasową księcia, jednak władze chińskie nie poświęciły incydentowi większej uwagi. Komentarz nie miał wpływu na chińsko-brytyjskie stosunki, ale nieco nadszarpnął wizerunek księcia.

Zdarzało mu się podchodzić krytycznie do swojego sposobu zarabiania pieniędzy, np. podczas otwarcia nowego stadionu Arsenal F.C.: „Well, you may not have my wife, but you’ve got the second-most experienced plaque unveiler in the world.” (Cóż, może i nie macie [tu] mojej żony, ale macie drugiego najbardziej doświadczonego odsłaniacza tablic na świecie) – królowa brytyjska z powodu urazu kręgosłupa nie brała tradycyjnego udziału w odsłanianiu nowych, szeroko komentowanych w prasie budowli.

W 1979, gdy królowa Elżbieta II i książę Filip byli gośćmi prezydenta Cartera w Białym Domu, Filip po skończonej kolacji udał się sam do sławnej Sali Czerwonej, gdzie dwóch lokajów podawało alkohol. Filip podszedł do jednego z nich, Lynwooda Westraya, który go zapytał: „Wasza Królewska Mość, czy zechcesz wziąć jednego [drinka]?”, na co Filip odpowiedział: „Wezmę jeden, jeśli pozwolisz mi Wam służyć”, na co Lynwood, poruszony, nie wiedział, co odpowiedzieć ani zrobić, gdyż miał zajęte obie dłonie, wtem książę dodał: „Wypiję, jeśli wy wypijecie ze mną”. „Więc nalał każdemu po drinku i porozmawialiśmy. Powiedział nam, że w razie jeśli bylibyśmy kiedykolwiek w Londynie, to zaprasza nas do Pałacu Buckingham, abyśmy mogli go zobaczyć. Wyobrażasz sobie taki zaszczyt? Nie mogliśmy pić w czasie służby, nie jesteśmy przecież gośćmi, ale byliśmy wtedy sami, więc nikt nie wiedział, co się dzieje. Więc piliśmy wszyscy i prowadziliśmy miłą rozmowę. To jest rzecz, której do końca życie nie zapomnę”, mówił po latach Westray.

Miał specyficzne poczucie humoru, które bardzo lubię, ale widać też, że był po prostu normalnym człowiekiem.

13

@Haha_Madrid monsz

44

Książę Filip bekowy człowiek widzę był

Zasłynął wieloma nietypowymi dla członków królewskiej rodziny wypowiedziami. Pytany o pierwsze lata panowania Elżbiety II stwierdził, że poziom schlebiania jej przez otaczające ją osoby był tak absurdalnie duży, że aż dla niej szkodliwy. W 2002 roku zapytał australijskich aborygenów, czy wciąż rzucają do siebie włóczniami. 13-latkowi, który oświadczył, że chce w przyszłości zostać astronautą, Filip poradził, by schudł. Chłopiec rozpłakał się.

Mając już 91 lat, podczas wizyty w laboratorium Medical Research Council Molecular Biology (LMB) książę Filip, zwracając się do polskiego studenta, który prowadził tam prace badawcze, zapytał z beztroską: "czy przyjechałeś tu na maliny?".

Kiedy biograf Filipa Gyles Brandreth zapytał go, jak jego zdaniem jest postrzegany, Filip odpowiedział: "Nie wiem. Mąż-uchodźca domniemam". Z okazji 90. urodzin, udzielając wywiadu BBC, pytany, co myśli o swoich osiągnięciach, jako mąż królowej Wielkiej Brytanii, Filip zdziwiony odpowiedział: "Kogo to obchodzi? To niedorzeczne".

0

@DanielVeB Felix Brych

0

@FCB24 Metacritic

1

@Widu bo 90% z nich jest kibicami Realu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Swoją drogą to mam beczkę z fryzury Lahoza. Pół głowy łyse, a pół owłosione. Czy to są tak wielkie zakola na pół czaszki?

2

@KrystianR na nocną jazdę polecam kawałek Kavinsky - Nightcall z filmu Drive. Klimatyczny utwór.

13

Tak wyglądał Phil Foden, gdy ostatni raz Manchester United kończył wyżej w tabeli niż Manchester City

5

@Katalonbar w tym SEZONIE? tak

0

@joloskyy A już oglądałeś te nowe odcinki TWD?

2

@Odcinkowy Ja rozumiem, a zamieściłem tylko informację, że z nieoficjalnych źródeł wynika, że został odwołany ze stanowiska Dyrektora Generalnego

3

Andrzej Konieczny został odwołany ze stanowiska Generalnego Dyrektora Lasów Państwowych - wynika z nieoficjalnych informacji. W ubiegłym tygodniu Onet poinformował o tym, że kupił dom od Lasów Państwowych. Za dom wart niemal 190 tys. zł zapłacił tylko 9,4 tys. zł, po czym przepisał go na syna.

10

@Ciule123 Czarnuchu? Bolec, Silnoręki mówi ...

1

@icon3520 Wniosek jeden - wstrzykują ludziom wirusa

6

@Joe_Pesci każdy mecz bez kibiców to nie to samo

2

@martin3131 Zbyt wiele gwiazd w jednym zespole nie sprawdza się. Real w erze Galacticos nie grał zbyt dobrej piłki, a byli naszpikowani gwiazdami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?