Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@katalonczyk987 W sumie nie jest to zabawne, a całkiem dobrze świadczy o zespole, że mają tylu potencjalnych strzelców. Zabawnie to jest u nas gdzie Ansu Fati jest nadal w czołówce jeśli chodzi o ilość goli w lidze.
0
@szoch6 No właśnie szukałem jakiś archiwalnych transmisji i nie udało mi się znaleźć. Screenów też niestety żadnych nie znalazłem, więc nie byłem w stanie potwierdzić Twojej tezy, że robią już tak od dłuższego czasu.
0
@szoch6 – Mamy w bazylice remont, folią przysłonięty jest ołtarz. A w kwestii ławek – poproszę osobę, która wrzuciła film do internetu o kontakt, wszystko jej wytłumaczę. Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie – usłyszeliśmy od proboszcza Jerzego Jurkiewicza.
A pokażesz jakieś wcześniejsze screeny z ich transmisji czy takowych nie posiadasz?
0
@Fenelon Na moje oko to zza ściany wyszli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@VamosRakieta Dobra robota. Prawie nie widać, że ławki wklejone
4
https://bi.im-g.pl/im/4c/ad/19/z26926924V,Screen-z-transmisji-mszy-sw--w-bazylice-sw--Malgor.jpg
Parafia w Nowym Sączu dokleiła puste ławki na filmie z mszy świętej? Co widać na filmie? Ołtarz, kapłanów sprawujących nabożeństwo, jeden rząd jasnych ławek po lewej stronie, potem fragment zupełnie innych ławek, w których siedzą blisko siebie wierni, a później kolejny rząd ławek. Ławki po prawej stronie "wcinają się" w osoby siedzące w oryginalnych, ciemniejszych ławkach; niektóre postacie są urwane, ponieważ przesłaniają je nowe, dołożone ławki. Oczywiście są puste, co sprawia wrażenie, że w kościele przebywa mało wiernych (poza tymi stłoczonymi na fragmencie oryginalnych ławek).
2
@Widu Nie dziwię mu się, ale z według mnie lepiej by to wyglądało gdyby po meczu nie podał sędziom ręki. Tak czy siak Portugalia została okradziona z punktów.
4
@Odcinkowy No mi też, bo tak naprawdę to wziął o 43 czekolady za dużo :D
4
@VamosRakieta Cory, Trevor, to nielegalne nie wolno kraść benzyny Cory i Trevor
Przesrane tak kraść benzynę jak Cory i Trevor, nie mam nic wspólnego z kradzieżami Cory'ego i Trevora…
3
30-latek z Lublina w jednym z dyskontów ukradł 43 czekolady. Na parkingu zatrzymali go pracownicy sklepu i wezwali policjantów. Teraz grozi mu nawet ponad siedem lat więzienia. A wszystko dlatego, że wziął jedną czekoladę za dużo i zamiast wykroczenia, jak sądził, popełnił przestępstwo.
30-letni mieszkaniec Lublina w organizmie miał prawie dwa promile alkoholu, a przy sobie 43 skradzione czekolady, wszystkie tej samej firmy. Po przeliczeniu wartości skradzionych słodyczy okazało się, że popełnił przestępstwo, a nie – jak sądził - wykroczenie. Wziął ze sklepowej półki o jedną czekoladę za dużo i to przeważyło o wysokości poniesionych strat, które wyniosły ponad 511 złotych.
Źródło: TVN24
Dobry gościu XD Błąd w obliczeniach
20
Akcja i gol Finlandii na wagę remisu 1:1 z Ukrainą. Obrona doznała takiego wylewu, że przy nich Lenglet wypada solidnie.
https://streamja.com/grBVJ
12
@mkord wypowiedź Kondogbii musi być prawdziwa skoro jeszcze wisi
26
Reporter: Są szanse na to, że zagrasz w Arsenalu w przyszłym sezonie u boku Martina Odegaarda?
Haaland: Tak, Odegaard mówił mi o zainteresowaniu ze strony Arsenalu, ale kocham mój aktualny dzwonek, gdy odbieram połączenia, nie mogę tego teraz zmienić.
Reporter: Jaki jest Twój dzwonek?
Haaland: Hymn Ligi Mistrzow
0
@monsterrize Dla Ciebie litanią jest 5 zdań? XD Czy ty kiedykolwiek jakąś książkę przeczytałeś?
1
Komentarz usunięty
2
@kuba1308VeB Filmy, gry, książka, spacer do lasu, rower, bieganie, nauka języka obcego, obejrzenie meczu, pielęgnacja roślinek, ćwiczenia w domu, posprzątaj, naucz się czegoś praktycznego, pomedytuj, pogadaj ze znajomymi przez skype, pośpij sobie, poczytaj wikipedię xD no stary, tutaj wszystko zależy od Ciebie, co lubisz robić
1
@Chakalaka To Ty jesteś w błędzie. Tusk zrobił tyle samo dobrego dla naszego kraju, co złego. W ogólnym rozrachunku wyszedł na zero. Oczywiście, że w porównaniu do aktualnych przedstawicieli władzy wypada znakomicie, ale to żaden wyczyn. Jesteś po prostu zaślepiony nienawiścią do pisu i myślisz, że taki Tusk czy PO będą zbawcami Polski. Daj w końcu jakieś konkrety poza wklejaniem wypowiedzi Tuska i zacznij normalnie dyskutować i nie chowaj głowy w piach nie odpisując gdy ktoś inny ma rację.
2
@Chakalaka Wielki Donald Tusk po raz kolejny świetna wypowiedź, która dosłownie niszczy pis. Dobrze mieć w Polsce takiego człowieka, który tak aktywnie działa na rzecz Polski i Polaków, a nie tylko bawi się w hejtowanie (słuszne z resztą) partii rządzącej na twitterze. Gdyby tylko takich Tusków było więcej to myślę, że teraz walka o hegemonię gospodarczą na świecie toczyłaby się pomiędzy Polską, a Chinami.
A tak serio to Tusk potrafi tylko fajnie gadać. Dobrze się go słucha, a jak przyjdzie co do czego to nic nie zrobi.
0
@barteq Ja nie powiedziałem ani razu, że Lewandowski zagrał dobry mecz. Napisałem tylko, że przez całe spotkanie był pod plastrem, a jak w końcu miał trochę miejsca to zrobił z tego użytek. Nigdzie w mojej wypowiedzi nie znajdziesz stwierdzenia, że Lewandowski zagrał dobry mecz.
1
Trzeba naprawdę pochwalić Węgrów za grę defensywną. Lewandowski był cały czas pod plastrem i gdy tylko mogli to Węgrzy podwajali krycie. Wiedzieli, że jest w mega formie i pozwolenie mu na swobodne działanie nie wchodziło w grę. Akcja bramkowa Roberta to był dosłownie jedyny moment w całym spotkaniu, kiedy miał trochę miejsca i od razu zrobił z tego użytek. Wielka szkoda, że reszta drużyny nie potrafi zrobić czegoś pożytecznego podczas gdy obrona przeciwnika skupia się na Lewandowskim. Grande Zieliński, który w Napoli rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze po raz kolejny znika w meczu reprezentacji. Jedna asysta (po ogromnym błędzie defensywy), jedna dziurka i 51/57 celnych podań to jego statystyki.
0
@ksobi 600k
4
@VeB 1899 Nie, Hiszpania popsuła kupon
5
@JohnnyBarca A według mnie odrobinę większe. Biorąc pod uwagę, że szanse na wygranie LM w tym sezonie wynoszą dokładnie 0,00% to transfer Haalanda wydaje się bardziej prawdopodobny. Szanse są małe, ale jest to możliwe. Po prostu Laporta musiałby sprzedać każdego niepotrzebnego piłkarza - Coutinho, Firpo, Braithwaite, Umtiti, Pjanić, Fernandes. W grę wchodzi jeszcze ewentualna sprzedaż Griezmanna i myślę, że takie działania pozwoliłyby Barcelonie na pokuszenie się o Norwega. Czy szanse na zrealizowanie tego planu wynoszą 0%? No jak dla mnie odrobinę więcej (nie będę rzucał tutaj prawdopodobieństwem, bo nie potrafię wyliczyć), więc myślę, że obaliłem Twoją tezę.
1
@monsterrize A ja widzę, że Ty pierwszy do wymądrzania, a nawet nie potrafisz dokładnie zrozumieć o co mi chodziło. Doskonalę zdaję sobie sprawę, że Neymar ma umowę do 30 cze 2022 roku i po tej dacie będzie mógł odejść za darmo gdzie tylko będzie chciał. Czy odejdzie wcześniej to wszystko zależy od szejka, który na 100% nie puści go za 25 mln do swojego największego rywala, bo to dla niego nie są żadne pieniądze. Jeśli Neymar będzie się sadził, protestował to on będzie wolał go posadzić na trybunach i opłacać mu pensję niż oddać go do Barcy za 25 mln. Zacznij czytać ze zrozumieniem, a potem zacznij się udzielać.
1
@Chakalaka Fascynujące.
0
@Stasiuburza skromne 0:1 dla Polski
1
@kamilop "dałem się nabrać" to polskie zdanie, a nie hiszpańskie. Mogę co prawda spróbować przetłumaczyć na hiszpański, ale nie wiem czy o to Ci chodziło :D
0
@TheNekro94 xD niedługo nowa dziewczyna będzie chciała żebyś pokazał jej swoje konto na LR i swój najbardziej lajkowany komentarz, a tutaj zonk :D
12
@Chakalaka O wiele bardziej niż wypowiedzi Tuska czy Twoje wpisy na temat snookera. Nawołujesz żeby ignorować posty, które się nie podobają, ale sam tego nie potrafisz.
@TheNekro94 ja szanuję snookera, nawet sam czasami obejrzę, ale wpisy kolegi są nudne i nie interesują mnie za bardzo, o to mi chodziło.
1
@Kondziubarca Jak nie wiesz to nie stawiaj :D