21

@msmsms W czasie olbrzymiego wzrostu zachorowań, który spowodowany jest przede wszystkim ogromnym wzrostem liczby wykonywanych testów. Za chwilę będą robili mniej testów to i też nowych przypadków będzie mniej. Nie daj się omamić tymi zmanipulowanymi liczbami.

81

@msmsms Ale jakim czasie? Za 10 dni parta rządząca zrobi sobie imprezkę pod pomnikiem i będą mieli wywalone na obostrzenia, tak jak było to rok temu, gdzie wirus był nowością, a oni nawet nie zachowali wymaganej odległości.

6

6

@tbas Ten typek to jest debil. Biegał po oddziale onkologicznym, pokazywał twarze pacjentów, pielęgniarek oraz lekarzy i darł ryja, że ten szpital jest jego własnością i się pytał gdzie są Ci wszyscy chorzy. Były drzwi do oddziału covidowego to tylko je pokazał i nie odważył się tam wejść. Wcześniej ten typek biegał po galerii handlowej i też darł ryja na cały głos. Nie wiem czy można tego gościa nazwać wolnościowcem. To jest po prostu kretyn, który myśli, że nakręci pielęgniarkę bez maseczki i zrobi furorę w sieci, bo tymi działaniami udowodni, że nie ma covida.

13

Wziąć Depaya i liczyć na to, że nikt w tym roku nie skusi się na Haalanda (literówka Ci się wkradła) ze względu na kosmiczne oczekiwania Borusii i spróbować wyciągnąć go za rok z klauzulą.

16

@BarcaInfo Myślałem, że temat Martineza w Barcelonie upadł już dawno, a tutaj jednak niespodzianka. Niestety niespodzianka negatywna, bo nie przekonuje mnie ten zawodnik.

0

@AlexDark00 To nie jest bait ;)

1

@Mat_Cat Ale Robert Lewandowski nie gra w Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Vebrol Z Węgrami jeden z lepszych na boisku.

4

@LeoMessi1994 Żul to osoba, która żuli, więc żebrze, sępi, a alkoholik to osoba, która jest uzależniona od alkoholu. Żul nie musi być alkoholikiem, ale zdecydowana większość niestety nadużywa tej używki.

0

@Pilka_jest_okragla A co jeśli Haaland będzie chciał grać w Barcelonie, ale klub nie będzie miał środków na transfer i na pensję? Za darmo raczej nie będzie grał. Czynnikiem decydującym nie są pieniądze, które z resztą w tej chwili posiada tylko Manchester City.

0

@lukaszmatusiewicz Wolę karny z meczu TVP vs TVN


0

@Rust_Cohle Nie. Raz na jakiś czas lubię sobie zjeść takie niezdrowie, tłuściutkie, smażone mięso, ale z parowaru korzystam zdecydowanie częściej. Wystarczy obrać warzywa (lub kupić mrożone), ładnie mięso przygotować i wszystko Ci się robi w pół godziny.

1

@Rust_Cohle tefal vc1401, mam i polecam.

1

@wroclawianin89 Barcelony nie stać na przedłużenie umowy z Messim i Dembele, a co dopiero na zakup Haalanda. Tutaj trzeba sprzedać piłkarzy żeby zmieścić się w widełkach płacowych określonych przez władze ligi.

11

@BarcaInfo No to ciekawe kto w tych czasach zaoferuje Borusii 150 mln? Jak dla mnie to tylko City i PSG mogą sobie pozwolić na taki ruch

15

@GeneralXavi Ciekawe jak długo jeszcze zamierzają klękać z powodu bandyty, który przedawkował i nie zastosował się do poleceń policjanta

0

@PawkoFCB A San Marino klękało?

2

@ksobi u mnie pada, trochę szkoda

0

Cucu też sobie świetnie radzi w Getafe. Klub skrojony pod jego umiejętności indywidualne i fajnie, że sobie gra w pierwszym zespole.

1

Anglia - Polska jaki wynik obstawiacie?

0

@Rust_Cohle @JimMorrisonFCB też dobre typy, ale ja jednak pozostaję przy Mullerze.

0

@rafik300010 "Powoływany jest zawodnik nie grający od 6 miesięcy w klubie a najlepszym zawodnikiem jest gracz dziewiętnastej drużyny Championship. To gdzie nam do drużyn pokroju Anglii, Włoch, Niemiec czy nawet Ukrainy." - zgadzam się, ale co to ma wspólnego ze stwierdzeniem "Powiem tak. Czy zagramy z Lewym czy bez niego to o Mistrzostwach w Katarze możemy sobie pomarzyć."?
Wystarczy, że pokonamy Węgrów i będziemy mieli drugie miejsce, które daje nam udział w barażach. Szanse na awans na MŚ są powiedziałbym duże.

4

@macio_944 Bardziej szwabskiej twarzy nie znam

2

@Vebrol A najlepiej to wygrać bez Lewandowskiego.

3

@Amigo_Blanco Stanowski to się kompromituje cały czas od tej akcji z Najmanem. Już wcześniej bardzo mnie irytował, bo widziałem w nim egocentryka, ale potem to już mu zupełnie palma odbiła. Widać, że gość lubi rozgłos wokół swojej osoby i bardziej interesuje go hejt niż zbieranie rzetelnych informacji.

2

@MarcelNJ11 Najlepsi napastnicy jak Kane (przeciwko San Marino) czy Braithwaite odpoczywali. Lewy tylko musiał się męczyć z Andorą

1

Boniek w RMF: Paulo Sousa jest bardzo dobrym, fajnym trenerem, zresztą jak każdy, którego wybrałem.

1

@katalonczyk987 W sumie nie jest to zabawne, a całkiem dobrze świadczy o zespole, że mają tylu potencjalnych strzelców. Zabawnie to jest u nas gdzie Ansu Fati jest nadal w czołówce jeśli chodzi o ilość goli w lidze.

0

@szoch6 No właśnie szukałem jakiś archiwalnych transmisji i nie udało mi się znaleźć. Screenów też niestety żadnych nie znalazłem, więc nie byłem w stanie potwierdzić Twojej tezy, że robią już tak od dłuższego czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?