- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1046 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1046 Culés
16
PSG wczoraj zagrało naprawdę słaby mecz. Ogólnie w tym sezonie nie zachwycają i porażka z nimi w dwumeczu boli, bo to było na spokojnie do ogarnięcia gdyby nie wylewy w obronie na Camp Nou.
Szkoda zmarnowanych okazji Dembele oraz karnego Messiego, który swoją drogą zgodnie z przepisami gry w piłkę nożną powinien być powtórzony. Gdyby skuteczność, o której tak wiele razy mówił Koeman, była na wyższym poziomie to straty powinny być odrobione w pierwszej połowie, gdzie Barcelona zagrała naprawdę genialne zawody. Ile w tym zasługi Barcelony, a ile bierności w pressingu i defensywnego stylu PSG? Nie wiem, ale i tak napawa to optymizmem.
Wczoraj najbardziej irytował mnie Pedri i nie mówię tutaj o stratach, bo na połowie przeciwnika takie straty są dopuszczalne, ale chodzi mi o pchanie piłki do Messiego. Było wiele okazji gdzie młody Hiszpan mógł zagrać do lepiej ustawionego niż Leo kolegi, a i tak próbował szukać Messiego (Leo zrup coś). Niby mamy w kadrze młodych i perspektywicznych zawodników, na których chcemy opierać w przyszłości swoją grę, a i tak po raz kolejny z tymi lepszymi ekipami w zespole brylują starzy wyjadacze - Messi, Busquets i Alba.
Liczę też na więcej meczów z trójką z tyłu, bo naprawdę w tym systemie Barcelona Koemana wygląda najlepiej.
0
@Zoker Tu trzeba dlatego napadziora jakiegoś żeby ta skuteczność była lepsza.
1
@Zoker Panie, ty mi tu pan pedriego nie ruszaj
0
@Zoker pokusiłbym się o stwierdzenie że gdybyśmy mieli Suareza byśmy ich wczoraj pykneli z 4 do przerwy
2
@Dani13 Suarez ma na sobie dalej klątwę strzelania goli na wyjezdzie więc pewnie by nie było tak jak mówisz.