La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1084 Culés

konto usunięte

1

Boże, to United jest tak bezjajeczne jak to tylko jest możliwe. 7 kolejek wstecz prowadzili w lidze a aktualnie mają 14 pkt straty do City. Najlepsze jest to, że z taką formą to oni mogą skończyć poza top 6. Jak chcecie obejrzeć totalnie przeciętny zespół, prowadzony przez przeciętnego trenera z przeciętnymi zawodnikami, przeciętną taktyką, podlaną szczyptą przeciętności to polecam mecze United.

0

@koziar Ich największa gwiazda, czyli Bruno Fernandes zupełnie znika w meczach z lepszymi przeciwnikami. Przed meczem z Chelsea w 7 meczach przeciwko zespołom z "big six" zdobył tylko jednego gola i nie zaliczył żadnej asysty. W meczu z Chelsea też zupełnie nic nie pokazał. Najlepszą formacją Utd jest aktualnie obrona.

konto usunięte

0

@Zoker Bruno czy Rashford to w ogóle wyglądają jakby im jeść nie dawali. Nie wiem czy zajechani fizycznie czy co. Każdy w lidze powinien być zajechany fizycznie a najwięcej widać właśnie po zawodnikach United.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?