- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 576 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 576 Culés
6
Brak powrotu maturzystów do szkół to skandal. Już w zeszłym roku prawie co 3 maturzysta nie zdał egzaminu, teraz idziemy na co drugiego.
5
@barcelonaLM Ja to się zastanawiam nad studentami, wśród których sam z resztą jestem. Tu dopiero jest parodia. Zajęcia terenowe polegające na przeglądaniu zdjęć przed kompem, sprawozdania z ćwiczeń na maszynach, których nikt na oczy nie widział itp...
10
@barcelonaLM Jak ktoś chce dobrze maturę napisać to sam śmiało się nauczy, bo zawsze w szkole było za mało informacji. A jak ktoś matury nie zdaje to jest po prostu tępy, bo 30% to strzelając bym uzbierał.
3
@Zoker Sami potrafią się nauczyć tylko najlepsi, a oni stanowią co najwyżej 10% wszystkich maturzystów. W ogóle po co w takim razie liceum skoro można się nauczyć samemu?
0
@barcelonaLM Ja nadal obstawiam, że w marcu maturzyści i pewnie cała podstawówka wrócą.
1
@Zoker To akurat fakt. Kiedyś odpaliłem sobie maturę z włoskiego, znając może 3 słowa w tym języku i zaliczyłem na ponad 50% :D
4
@barcelonaLM Liceum OGÓLNOKSZTAŁCĄCE jest po to żeby naprowadzić Cię na dany kierunek, pomóc Ci wybrać, co będziesz w życiu robił, a także pomóc Ci przygotować się do matury, która jest potrzebna by dostać się na studia. I co to za bzdura, że tylko najlepsi się potrafią sami uczyć? Tylko 10% uczniów potrafi wyjąć książkę, poszukać informacji w internecie, spróbować rozwiązywać samodzielnie zadania czy ćwiczyć dane umiejętności? Ci, co nie zdają to przez całe LO się opierdzielają. Od razu uprzedzam, że LO nie spełniają swojej roli należycie.
0
@barcelonaLM żeby nie zdać matury trzeba się mocno postarać, wybacz ale to egzamin mocno śmieszny.
0
@Mat_Cat Zgadzam się, ale jak widzisz dla wielu jednak jest to trudne. Dlatego dalszy brak szkoły tylko zwiększa ich szanse na niezdanie