10

@mrboom To słowa tego Stanowskiego? On wcale nie lepszy od Najmana jest. Obydwaj robią z siebie debili i jeden chce wybić się na drugim.

0

@AlicjaFCB No co nie zmienia faktu, że jednak wcześniej kosztowała 4,59 PLN :)

1

U mnie na ośce w biedrze pepsi kosztuje 6,35 PLN, a promka jest na 3,49 PLN także na razie jest tańsza :D

0

@TheNekro94 i w co tam Panie wleciałeś? Pochwalisz się?

0

@TheNekro94 iks te be?

4

@TheNekro94 Gothic/Skyrim

2

@Naturopata Co Ty mnie tu do kupowania gruzu i makaronu namawiasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Naturopata Giełda?

0

@klopx baba w stroju faceta

0

Co robicie z pieniędzmi jak Wam się na koncie już większa suma uzbiera? Inwestujecie je? Kupujecie coś? Czy po prostu trzymacie je?

2

Ale co w związku z tym?

1

0

@DonAndresFCB A Polaka mieszkającego w Niemczech na ile stać?

4

@masa11 A ja nie głosowałem na nich to mogę narzekać czy też nie?

0

@kryhaa Bejtłajt też dochodzi do setek i co z tego?

0

@kingorbit Popieram @messi564
a dodatkowo obejrzyj sobie skrót z meczu Atletico to zobaczysz ile setek zmarnował Suarez

1

22

"Nie żyje Marek "Krzykacz" Pawłowski! Gwiazdor znanego programu "Złomowisko PL", emitowanego od pięciu lat na kanale Discovery Channel, odszedł niespodziewanie 31 grudnia wieczorem. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną jego zgonu. W mediach społecznościowych mnożą się wzruszające słowa przyjaciół Marka Pawłowskiego."

2

Świętego spokoju, tego Wam życzę.

4

Jeśli ktoś z Was nie ogląda ligi angielskiej i nie zna postaci Skhodrana Mustafiego to polecam ten krótki, ale jakże bardzo rzeczowy film. Poświęćcie niecałe dwie minuty swojego życia i przenieście się do świata, gdzie Niemiec pokazuje przepiękną i dojrzałą grę obronną.


0

@Pawlak1992 Nie. Poza tym popatrz sobie czego dotyczyło pytanie. Teoretycznie Griezmann > Neymar, bo Antoś był gwiazdą repry gdy wygrywali MŚ

5

Dlaczego Alba tak mało strzela? Przecież on co mecz ma ze 2-3 okazje jak jest sam na sam z bramkarzem, co prawda kąt ostry, ale niech spróbuje. On za to woli pchać piłkę na siłę do Messiego, który jest kryty przez kilku zawodników.

5

@Survier Ty tak serio? Dla mnie Martin jest za słaby na Barcelonę. Pomimo mojej dużej sympatii do jego osoby, bo zaangażowania i pracowitości mu odmówić nie można, to gość jednak w najważniejszych momentach nie potrafi wykorzystać 100% sytuacji. W czasach kryzysu może być jako uzupełnienie składu, ale nie jest to piłkarz na klub, który chce wrócić do topki.

0

@Pawlak1992 No toć nie można porównywać takich piłkarzy i poruszać się tylko po jednej płaszczyźnie myślenia. Zobacz sobie ile zagrał Cou w Bayernie, a ile Pinto w Barcelonie.

0

@neeed Wygrał? Wygrał. Jak sądzisz, że Neymar osiągnął więcej w futbolu niż Griezmann i Coutinho razem wzięci to nie ma chyba sensu tej dyskusji prowadzić.

1

@neeed Aż chciałoby się powiedzieć coś brzydkiego, więc powiem JAJCO XD
Z tych najważniejszych trofeów
Neymar - 1 x LM
Griezmann - 1 x MŚ
Coutinho - 1 X LM, 1 x Copa America

O innych triumfach nie będę mówił, bo Cou i Griezmann wygrali więcej. A jak kolega @destiny pisał to piłkarsko Neymar o wiele, wiele lepszy niż tamta dwójka razem wzięta.

1

@neeed Kariery

3

@sopelinho Ja co roku biorę udział w szlachetnej paczce, dość często w miarę swoich możliwości dorzucam się na siepomaga.pl, pomagam starszej Pani z naprzeciwka, bo wynoszę jej śmieci co jakiś czas, a nie chcę się szczepić, bo po prostu uważam, że szczepionka powstała za szybko. I co teraz? Jestem empatyczny czy jestem jak to nazwałeś pustakiem?

0

@pazio23 Jeśli jesteś fanem Gothica to Elex

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?