La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1142 Culés

konto usunięte

5

Gastronomia zniszczona,turystyka za chwilę też. Gospodarka upada na pysk,a oni jeszcze ją dobijają.Co nasz rząd niby chroni takim działaniem? Zdrowie? No napewno nie,wiecej ludzi cierpi przez restrykcje niż wirusa

3

@Barca1992 Dopiero teraz się obudziłeś? Tutaj ludzie od marca o tym mówią.

konto usunięte

1

@Zoker nie obudziłem,mnie tylko ciekawi zdanie obrońców tego lockdownu jaką logikę widzą w tym działaniu

konto usunięte

2

@Barca1992 obrońcy tego lockdownu to obrońcy systemu i polityków, którzy nim kierują na swoje potrzeby. Ci ludzie zostali tak wytresowani i zaprogramowani, że będą jeszcze z Tobą walczyć o zniewolenie. Powiedzą, że szczepionki są dobre, a ministrowie wiedzą co robią. To nic, że więcej osób się wiesza z powodu upadłości, niż "zabójczego" wirusa. To nic, że więcej osób umiera z powodu braku pomocy lekarza, niż przez bezobjawową chorobę. To nie ma znaczenia, dla nich to Ty jesteś spiskowcem i będzie ktoś taki z Tobą walczyć. Tak podzielono ludzi, bo to najlepsza zasada od starożytnego Rzymu - dziel i rządź.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?