- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1142 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1142 Culés
5
Gastronomia zniszczona,turystyka za chwilę też. Gospodarka upada na pysk,a oni jeszcze ją dobijają.Co nasz rząd niby chroni takim działaniem? Zdrowie? No napewno nie,wiecej ludzi cierpi przez restrykcje niż wirusa
3
@Barca1992 Dopiero teraz się obudziłeś? Tutaj ludzie od marca o tym mówią.
1
@Zoker nie obudziłem,mnie tylko ciekawi zdanie obrońców tego lockdownu jaką logikę widzą w tym działaniu
2
@Barca1992 obrońcy tego lockdownu to obrońcy systemu i polityków, którzy nim kierują na swoje potrzeby. Ci ludzie zostali tak wytresowani i zaprogramowani, że będą jeszcze z Tobą walczyć o zniewolenie. Powiedzą, że szczepionki są dobre, a ministrowie wiedzą co robią. To nic, że więcej osób się wiesza z powodu upadłości, niż "zabójczego" wirusa. To nic, że więcej osób umiera z powodu braku pomocy lekarza, niż przez bezobjawową chorobę. To nie ma znaczenia, dla nich to Ty jesteś spiskowcem i będzie ktoś taki z Tobą walczyć. Tak podzielono ludzi, bo to najlepsza zasada od starożytnego Rzymu - dziel i rządź.