Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chcę kupić narzeczonej ławeczkę do ćwiczeń (sztangę ma) w domu. Najlepiej gdyby nie była zbyt duża i się składała, bo niestety oddzielnego pokoju do ćwiczeń nie posiadamy. Ktoś może coś polecić?
2
@lucca87 Ofensywny gwóźdź z kruchym tyłem.
1
@Azi Ostatni raz 4 miejsce w sezonie 13/14. W kolejnych sezonach łapali się na podium, bo mieli kolejno trzecie i drugie miejsce, a potem poza TOP 4 niestety.
1
@Barca1992 Lenglet, Dembele, Umtiti, Griezmann
0
@chosenone Napisałem to w drugim zdaniu ;)
6
@nitey W takim razie co powiesz o PO i Lewicy?
1
@kuz Biorąc pod uwagę, że za stanowisko prezydenta Barcelony nie pobiera się żadnej pensji to miłość do klubu musi kierować kandydatami. Chyba, że po prostu lubią mieć władze albo pobierają pod stołem jakieś premie dziwne.
8
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1606660571Ug6e5r2hpcPxhnUaWL4Xic.jpg
O kogo chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Bykunn Dasz jakieś wypowiedzi innych polityków (nie Korwina), którzy otwarcie namawiają do nienawiści? Nie mówię tutaj o stwierdzeniach "LGBT to jest agresywna ideologia".
3
@DaPi dzięki, niestety jestem w pracy, więc filmiku nie dam rady obejrzeć, ale przeczytałem tekst. Poza pierwszym akapitem, gdzie Korwin gada jak debil i ameba w jednym, to się z nim zgadzam (w kwestii praw mężczyzn oraz płacy minimalnej). Masz rację, że można to uznać za podsycanie ludzi do nienawiści względem osób LGBT, co nie zmienia faktu, że stwierdzenie "jaka partia, taki elektorat" jest bez sensu.
Swoją drogą to Senyszyn ładnie chciała podpuścić Korwina pytając się czy takich ludzi należy "eksterminować", z tekstu wynika, że na te pytanie jej nie odpowiedział.
Też głupim jest zamykanie danej partii w poglądach i wypowiedziach jednego człowieka - Korwina. Jest paru polityków z Mentzenem na czele, którzy jednak potrafią się powstrzymać od głupich wypowiedzi (kojarzę jego jedną durną wypowiedź) i jakiś tam poziom trzymać. Tak szczerze to każda partia w Polsce jest ch**a warta, zaczynając na popisie, poprzez konfę i kończąc na lewicy. Taki Biedroń, który bił swoją mamę, a potem wspiera kobiety w ich walce o prawa XD
Żeby nie było to powtórzę - Nie jestem zwolennikiem Konfederacji.
@Bykunn nie jestem leniwy, szukałem na szybko czegoś w necie, ale nie udało mi się znaleźć odpowiednich artykułów
8
@MesQueUnClub96 Człowiek dba o ten sprzęt bardziej jak o żonę ...
12
@Bykunn A możesz mi podesłać jakieś wypowiedzi, w których Konfederacja podsyca swoich zwolenników do nienawiści różnych grup?
7
@Barca1992 5 milionów nowych przypadków :/ nieźle podskoczyło
22
@Bykunn Oczywiście, że tak, bo Bosak to jest drugi Hitler i całe szczęście, że nigdy nie dojdzie do władzy, bo Auschwitz przechodziłoby swoją drugą młodość. A tak serio, to nie zgadzam się ze światopoglądem Konfederacji, ale nie jestem tak ograniczony żeby pisać, że każdy wyborca danej partii jest taki sam i zgadza się w 100% z jej założeniami, ani żeby pisać, że partia bierze odpowiedzialność za działanie pojedynczych jednostek swoich zwolenników. Nie lubię Korwina i uważam, że powinien on już dawno odsunąć się w cień, bo swoimi działaniami i wypowiedziami szkodzi tylko Konfederacji, ale wątpię, że pochwaliłby udaną akcję terrorystyczna, gdzie ich zwolennik wysadza w powietrze kilkanaście innych osób. Analogicznie można powiedzieć, że "taki klub, jaki kibic". To znaczy, że można mówić, że Barcelona to złodzieje, bo jakiś ich kibic nie zapłacił za pizze albo uciekł z autobusu, bo kanary chciały go spisać?
@DaPi ale nie musisz mi pisać, co z tą partią jest nie tak, bo ja sobie doskonalę zdaję z tego sprawę. Mi chodzi o coś zupełnie innego.
36
@Chakalaka Ale co bardziej kreatywnego? Oceniasz daną partię bazując na pojedynczych jednostkach, które odwalają jakieś chore gówno. Sam uważam, że ten koleś jest chory psychicznie, ale określenie "jaka partia, taki elektorat" jest po prostu głupie.
12
Komentarz usunięty
0
@Yosemite Messi na MŚ w 2014 4 gole + 1 asysta na 8 goli zdobytych przez Argentynę ( w tym jeden samobój). Maradona oczywiście najlepszy indywidualny występ w historii turniejów międzynarodowych, ale nie wygrał turnieju sam, koledzy potrafili wykorzystać okazje, które im stwarzał, czego nie można powiedzieć o kolegach Messiego, zwłaszcza Higuianie, którzy marnowali jedną setkę za drugą.
0
Obejrzałem sobie dzisiaj na spokojnie skrót wczorajszego spotkania i przy pierwszym golu Messi, według mnie oczywiście, utrudniał interwencję obrońcy Osasuny. Wyskoczył i położył praktycznie całą rękę na twarzy obrońcy, który przez to nie miał możliwości wyskoczyć do piłki i próbować ratować sytuację. Czy macie takie same wrażenie?
1
@Kettger Czy ja coś przeoczyłem? Garay w Barcelonie?
30
@Pertezm No petarda niezła. Oglądałem w jakości HD i piłki nie widziałem.
1
@AdiKingu96 Ludzie to mają problemy ...
0
@joloskyy Nie dowiesz się czy jesteś aktualnie chory tylko czy jesteś teraz chory?
1
@dv7wisnia Może jak byłem w podstawówce to tak robiłem :) Teraz masz kilkanaście różnych platform, setki stron i milion promocji, więc naprawdę można dorwać grę tanio i tym samym wspomóc producenta. Jak mnie jakaś gra interesuję to dodaję ją na kilku platformach do listy życzeń i czekam na promocję, która mnie zadowoli.
2
@Ojciec5tkidzieci Najlepsza była scena gdy rekin połknął kobietę w ciąży, kolejny rekin połknął tego rekina, a potem jeszcze kolejny połknął tego rekina, który wcześniej połknął rekina, który połknął kobietę w ciąży i nasza bohaterka przepiłowała piłą mechaniczną, którą miała zamiast ręki, wszystkie rekiny i wyjęła dziecko, które urodziła we wnętrzu trzech rekinów XD
Obejrzałem z narzeczoną wszystkie części i gołym okiem widać, że te filmy, poza pierwszą częścią, robioną są dla beki.
10
@tommyVERceti Ja nawet nie wiem czemu ona taki sukces osiągnęła. Ani to utalentowane, ani piękne.
2
@Misiu1986 To nie różni się niczym od piractwa. Działa, dostajesz osobne konto steam z FM21, ale trzeba być czujnym bo za kilka lat łatwo takie konto okraść, więc nie radziłbym dokupować innych gier na to konto.
1
@dv7wisnia Za 15 zł z osobnym kontem steam. To jest to samo co piractwo.
0
@Pertezm ?
1
@Kusco15 Ja od siebie zamiast Bońka dałbym Kowalczyk