1

@GadulkiGembulki Subiektywnie - Messi, Maradona, C. Ronaldo, Zidane, Ronaldo

7

@betonito Oczywiście, że nie, bo Leo miał wszystko podane na tacy. Bez niego Barcelona i tak by wygrała to co wygrała, a może nawet i więcej, bo "człapający introwertyk" nie stresowałby kolegów z drużyny i zespół byłby bardziej zgrany.

Już skończcie umniejszać zasługi Leo dla Barcelony i ogólnie futbolu. Messi jest najlepszym piłkarzem w historii, a Diego jest (był) jednym z najlepszych w historii. Musimy serio porównywać tych piłkarzy? Jest to niemożliwe, bo grali w zupełnie innej erze futbolu.

2

@Yosemite Zgadzam się z Tobą :) Nie twierdziłem, że nie był liderem zespołu i że nie jest to najlepszy indywidualny występ na dużej imprezie w historii, ale często można spotkać się z opinią, że on MŚ wygrał w pojedynkę, jakby brał piłkę i wchodził z nią do bramki w każdym spotkaniu.
Asyst nie brałem pod uwagę, ponieważ we wcześniejszym komentarzu nawiązałem do marnowanych setek przez Higuaina, na co dostałem odpowiedź, że Diego nie potrzebował kolegów, którzy by strzelali. 5 asyst dobitnie pokazuje, że jednak tych kolegów potrzebował, bo potrafili oni jednak zamienić jego podania na bramki.

1

@MensculinVeB Jest dobrze ;)

1

@kaamil1910 No Adi się wkurzy, że w Sparcie Łubiance nie będzie mógł sobie z 10 pobiegać

3

@Encore To co on grał 1 vs 11? Miał piękne rajdy, akcje indywidualne, ale sam MŚ nie wygrał.
Faza grupowa:
1) Argentyna 3:1 Korea Płd. - bez gola
2) Włochy 1:1 Argentyna - gol
3) Argentyna 2:0 Bułgaria - bez gola
1/8 finalu:
4) Argentyna 1:0 Urugwaj - bez gola
1/4 finału:
5) Argentyna 2:0 Anglia - 2 gole
1/2 finału:
6) Argentyna 2:0 Belgia - 2 gole
Finał:
7) Argentyna 3:2 RFN - bez gola

Jak widać sam nie grał.

1

@Homeopata8989 Fakt, wygranie MŚ świadczy o klasie Diego, ale jestem ciekaw kto byłby bardziej wielbiony gdyby Higuain wykorzystał wtedy te setki - Maradona czy Messi?

0

@Janiama po-pu-li-sta

0

@sebasek99 Jaka gra?

3

@ElTomas W obronie lepiej od Lengleta, był pewny siebie i kilka razy ładnie czyścił. Na uwagę zasługuje bardzo ładna asysta, chciał przedłużyć dośrodkowanie i to mu się udało. Do poprawy wyprowadzanie piłki i długie podania. Jest potencjał, ale musi się jeszcze sporo nauczyć. Ogólnie występ na plus.

0

Dest ładnie punktów mi naklepał w UCL Fantasy

7

@AlexDark00
AlexDark00 0 herbów, @FC1899Barca 1 herb, FC1899Barca > AlexDark00, fakt nie opinia

1

@MaTt_BarcaFan No to postaw 100 zł handi na Dynamo i łatwa kaska

3

@baczmus Śmieszne, bo nawiązanie do tego, że w nazwie Kijów jest słowo "kij", a jak wiadomo każdy kij ma dwa końce, co odnosi się do obrony i ataku. A potem jest, że wszystko na Messiego, a on przecież nie został powołany XDD beka
Zabrakło tekstu, że jak Kijów to grają kijowo hehe

0

@buddy Tracking często aktualizowany jest z opóźnieniem.

2

@Jacu327 Que to ten z 2014-2015 roku. Taco teraz zjada Kubę jak chce.

1

@ShinobiQWE Ja już rzygam tym tematem. Od prawie roku tylko ciągle o tym g**nie nawijają i człowiek nawet na chwilę nie może przestać o tym myśleć, bo nie ma jak. Włączysz internet - zawsze jakieś info zobaczysz, włączysz TV - to samo, spotkania ze znajomymi - ten temat też się przewinie, praca czy spotkania rodzinne - codziennie o tym słyszę. Ludzie tak się nakręcili, taką panikę powodują, że aż mnie to bardziej denerwuje niż grane piłki przez Roberto do tyłu do najbliższego.

0

@BarcaInfo No i elegancko.

3

@baczmus Maksymalnie 5 osób gdy nie są to domownicy, bo w przypadku gdy osoby mieszkają razem to nie ma limitu. A po drugie to kto to będzie kontrolował? Policja będzie chodzić po domach w wigilię i sprawdzać ilu ludzi siedzi przy stole i kto z nich jest domownikiem?

1

@kamilop Według wujka google to są transfery, za które odpowiada Bartomeu.

2

@kamilop Luis Suarez, Ter Stegen, Rakitić.

1

@NaFazieHitman Możliwe, że masz rację i ludzie nie chcą się badać i wcale im się nie dziwię. Ale bronisz tutaj rząd? Myślisz, że nie manipulują danymi?

2

@NaFazieHitman A niech robią mniej testów jeśli to pomoże szybciej odmrozić gospodarkę.

0

@nitey O widzę kolega nie potrafi normalnie podyskutować tylko patusiarskie odzywki od razu ;) Wypij moje zdrowie pod sklepem, smacznego harnasia.

13

@Bykunn No to się przeprowadź do Korei albo Japonii :)

0

@tobiasson92 Czyli co? Do końca życia mamy chodzić w tych szmatach?

3

Teraz widać kto jest kibicem na dobre i na złe. Wiele "znanych" osobistości usunęło swoje konta i zapewne zarejestrowało się na portalach związanych z innymi klubami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kuczek Śmieszny? XD Co Ty koleś tutaj się spinasz. Wyjmij kija z dupki i żyj dalej

6

Fantastyczna wiadomość. W Barcelonie już sobie nieźle zarobił leżakowaniem, więc może zgodzi się na obniżkę pensji w innym klubie i ktoś go w końcu kupi.

4

@DaPi Ej tedzik pedzik coś tu kra śmierdzi to ty i twój rap robiony dla dzieci, jak ja jestem pierwszym psem to ty jesteś ską

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?