1

@LucaBrasi @MesQueUnClub_87 Dodałeś zdjęcie 16 października i nie odpowiedziałem, bo nie wchodziłem na LR od tamtego czasu. Dopiero teraz zalogowałem się zobaczyłem zarówno zdjęcie jak i Twoje oświadczenie. Fajnie, że przyznałeś, że miałem rację, ale nie masz za co przepraszać, bo zarówno ja i Ty mieliśmy swoje argumenty i byliśmy przekonani, że racja jest po naszej stronie.

3

@insp1re Klasycznie Endomondo

0

@Progressive Kto to? XD Nie słyszałem nigdy o gościu

3

@NaFazieHitman Znasz kogoś kto był w więzieniu? Tak się składa, że ja znam dwie osoby (moi kumple z dzieciństwa), które odsiedziały wyrok. Dodatkowo mój najlepszy przyjaciel pracuje jako wychowawca w więzieniu także wiem jak to wygląda i obraz w filmie Symetria (zajebisty film, moje ulubione polskie dzieło, wyłączając komedie gangsterskie) nie przedstawia rzeczywistego stanu polskiego więziennictwa. Oczywiście, że pewne rzeczy przedstawione w filmie są prawdziwe, ale ogólnie tak nie wygląda polskie więzienie.
Chodziło mi o to, że w Polsce częstym zabiegiem jest gloryfikowanie i robienie celebrytów z osób, które na to nie zasłużyły. Ani Linkiewicz, ani Komenda nie zasłużyli na rozgłos jaki się wokół nich utworzył. Mamy mnóstwo utalentowanych ludzi, którzy odnoszą wielkie sukcesy czy to w nauce, czy to w sporcie, ale o takich osobach jest cisza w mediach, bo kogo interesuje polak, który jako pierwszy człowiek przepłynął Bałtyk na desce czy kobieta, która opracowała innowacyjną technologię pozyskiwania energii ze światła słonecznego. Komendzie należy się wysokie odszkodowanie za to co go spotkało, ale tylko tyle.

1

@DaPi Ale gdzie ja napisałem, że to jego wina? Zgadzam się z Tobą, że on chce normalnie żyć i korzystać z życia. Mógł iść do pismaków, różnych wywiadów udzielić, pewnie jakiś program w TV też by dostał, a jednak gość zdecydował się na pracę w myjni samochodowej. Bardzo ładny gest Góralskiego, więc poczytaj ze zrozumieniem co inni piszą.

0

@Przemek2323 Moi kumple z biura mają odpowiednio 44 i 46 lat. Obaj nie przejmują się wirusem, a są to wykształceni ludzie, którzy są ogarnięci życiowo.

2

@derlysy1979 Nie mówię tutaj tylko o tym geście, ale ogólnie o osobie Tomasza Komendy. Pismaki kreują go na celebrytę, tak samo zwyczajni ludzie, którzy jadą na myjnię samochodową żeby go zobaczyć na własne oczy.

7

@Katalończyk 99 Należy się bycie celebrytą? Należą mu się pieniądze w ramach odszkodowania.

43

@derlysy1979 Niby fajna akcja, ale denerwuje mnie robienie w Polsce celebrytów z byle kogo. Jakieś linkiewicz, komenda czy jutuberzy, których nie znam niedługo będą występowali w Tańcu z Gwiazdami.

0

@Rust_Cohle Ja się tylko zapytałem czy są zadowoleni

7

Czy użytkownicy LR, którzy się tak boją tego wirusa i mają go za śmiertelne niebezpieczeństwo są zadowoleni z obostrzeń, które wprowadził nasz rząd?

0

@Batys Przepięknie

3

@rust Dokładnie. W okresie luty-maj temat był mocno rozdmuchany przez media i ludzie wykupowali cały asortyment ze sklepów. Czerwiec-wrzesień to był czas spokoju, bo inne tematy (wybory, LGBT) były ważniejsze i ludzie mieli wirusa w dupie. W październiku znowu tematem w mediach jest koronka i ludziom znowu odbija.

0

@msmsms Kurde faja! To wszystko wina Cory'ego i Trevor'a.
A tak naprawdę to do matury możesz na spokojnie się sam przygotowywać.

0

@NeroTFP Więcej nowych wątków pozakładaj zamiast skomentować post kogoś innego na ten sam temat. Pogoń za zielonymi trwa.

1

@Fawrf No wiadomo, że nie jest to wina piłkarza, ale tak to działa. Dodatkowo Griezmann jest gwiazdą reprezentacji Francji i przez lata był najważniejszym piłkarzem Atletico, które jest topowym klubem. Nic dziwnego, że tyle się od niego wymaga.

7

@Fawrf Chyba dużo. Po gościu, który kosztował 120 mln oczekuje się dużo więcej niż od piłkarza, który kosztował 12 mln.

1

@LucaBrasi Oczywiście. Wszyscy to mitomani i tylko LucaBrasi ma rację. Czytałem Twoje komentarze i w prawie żadnym aspekcie się z Tobą nie zgadzam, ale szanuję Twoje zdanie i nie piszę, że gadasz bzdury. Chcesz to się zamknij w domu, kup sobie kombinezon chroniący przed covidkiem i nic Ci się nie stanie.

5

@NeroTFP Bartomeu jest słabym prezydentem?

4

@MesQueUnClub_87 No i dobrze, akurat z Tobą się w wielu kwestiach zgadzam i zauważyłem, że jesteś ogarniętym człowiekiem. Ja nie neguję istnienia wirusa i wiem, że jest on zagrożeniem dla pewnej grupy osób i jakieś kroki (maseczki) muszą zostać podjęte, ale bez przesady. Rozdmuchany ten wirus przez propagandę mediów, które wprowadziły panikę nieadekwatną do poziomu zagrożenia. W sumie piszę same oczywistości, więc już skończę.

5

Historie, które usłyszałem od rodziny/znajomych:
1. 17-letnia córka sąsiadki mojej mamy próbowała popełnić samobójstwo, ponieważ ma depresję. Zabrali ją do szpitala, a tam kazali jej skierować się do innego obiektu w Toruniu. Po przyjeździe okazało się, że warunkiem koniecznym do przyjęcia pacjenta jest podpisanie deklaracji, że przechodziło się covida. Jeśli nie podpiszesz to Cię nie przyjmą.
2. Analogiczna sytuacja z moim znajomym. Pojechał do szpitala (w innym mieście) ze skierowaniem na badania krwi. Pielęgniarka wypełniając kartę zaznaczyła, że przechodził on covida i kazała mu podpisać. Sprzeciwił się i dostał informację, że bez tego nie zrobią mu badania.
3. Mama mojego znajomego pracuje w szpitalu i powiedziała, że dostali odgórny nakaz wykazywania wolnych łóżek. Niestety w szpitalu wolnego łóżka nie zobaczymy, bo wszystko jest oblegane, ale w raportach już tak.

Wnioski wyciągnijcie sobie sami.

5

@mroofkoi4t A podwyższają 33-letni Messi i Pique, 32-letni Pusi oraz 31-letni Alba i Neto

62

Da się - Messi jest lepszy

5

Nawet nie wiedziałem ilu moich znajomych pasjonuje się tenisem. Nagle każdy wielki ekspert się zrobił.

0

@cybo Dlatego, że nie wypada żeby zawodnik, który kosztował 120 mln euro i ma drugi najwyższy kontrakt w klubie grzał ławę i pełnił rolę zmiennika, no niestety.

6

Eric Garcia na testach w Barcelonie:
https://zapodaj.net/7ddfafce12d73.jpg.html

0

@Sysia11 Tak, oczywiście. Boli mnie wielki żużel - nasz sport narodowy i najpopularniejsza dyscyplina świata

0

@Don Lucas A czy ja napisałem gdzieś, że Lewandowski wszystko wygrał sam? Nie. Napisałem, że osiągnięcia Zmarzlika i Świątek są słabe, bo dużo ludzi ma gdzieś co wygrał koleś, który skręca tylko w lewo albo gdzie doszła jakaś tenisistka w turnieju na cześć jakiegoś Garosa.
Sportowiec Roku przyznawany jest za ogólne osiągnięcia sportowe - nieważne czy drużynowe, czy indywidualne.

3

@AdiKingu96 Po prostu nie widzisz wszystkiego. Ktoś jest na miejscu pasażera, ale mocno pochylony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

@Tomo1989 Połączone sukcesy Zmarzlika i Świątek są słabe w porównaniu do tego, co osiągnął i wygrał w tym roku Robert.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?