Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato Różnica jest taka, że Messi jest o klasę, a nawet kilka klas lepszy od tych zawodników i nikt nie robił takiej różnicy na boisku jak Leo. Wiem, że kiedyś Messi będzie musiał odejść, ale nie w takim stylu ... Chciałbym żeby spróbował wziąć udział w nowym projekcie, który odniesie sukces i wtedy mógłby opuścić Camp Nou z podniesioną głową, a nie jak teraz - sfochowana gwiazdeczka.
7
@umtiti Ty już Umtiti się uspokój, bo nawet Pusi dał więcej w tamtym sezonie niż Ty i te Twoje szamańskie metody lecznicze.
7
@maroon Eksjuzmi what are you pier***ing about?
0
@Kyman Ja też nie rozumiem, ale uważam, że lepiej dla Barcelony będzie jak da mu jeszcze jedną szansę, a nie będzie próbowała go wypychać na siłę z klubu po miernym sezonie. Kto go teraz weźmie?
3
@itmustbejoke Wystartuje, ludzie już się tym nie przejmują, bo zobaczyli, że w 99,9% przypadków wirus ten jest niegroźny.
4
@Granto Z tego co czytałem to Koeman ma pomysł na Griezmanna i chce go ustawiać na jego nominalnej pozycji. Dajmy mu czas i zobaczymy jak się będzie prezentował, bo koleś grając jako cofnięty napastnik był największą gwiazdą Atletico i reprezentacji Francji.
0
@inoks 50/50
7
@MichVeB Za rok wygramy jeśli zostanie Luis Nietrafić Suarez
0
@masq 1) Griezmann
2) Debiutujący Ansu Fati, w którym pokładane były duże nadzieje (na razie się sprawdzają)
3) Transfer De Jonga
4) Pozbycie się niektórych szrotów
5) Nauczka po Romie i Liverpoolu
6) Stawianie na innych wychowanków jak Carles Perez czy Puig
Ogólnie doniesień było mnóstwo. Począwszy od kupna znakomitych piłkarzy poprzez stawianie na wychowanków i atrakcyjniejszą grę, do tego, że Messi i spółka są głodni LM i zrobią wszystko żeby wygrać ten puchar.
I ja nie mówię, że doniesienia medialne są prawdziwe i się sprawdzają, tylko chodzi mi o to, że najczęściej są to pozytywne informację i nawet jeśli nie są prawdziwe to i tak potrafią w człowieku zaszczepić nadzieję na lepszy sezon.
6
Co roku przed sezonem jest tyle pozytywnych doniesień na temat Barcelony i człowiek się łudzi, że w końcu coś się zmieni i czeka z utęsknieniem na nowy sezon, a tu dupa. Oby tym razem było inaczej, bo naprawdę media potrafią zaszczepić nadzieję na sukces w nadchodzącym roku.
0
@leomessi1710 Według Transfermarkt pierwsza 11 kosztowała dokładnie 116,75 mln także minimalnie więcej niż połowa tego co Neymar
1
@TheGoldenEleven Pusi zamiast Kevina.
1
@MaFCB Jak Bartomeu zrobi rewolucję to nie ma wsi we wsi.
2
Ronald Koeman proszący Bartomeu o pieniądze na transfer Donny'ego van de Beek'a
1
@icccc Jeszcze ciekawszy jest fakt, że po tym jak Barca odpadała z LM to Messi już nie strzelał ani nie asystował.
4
@abram3k Aż taki gruby zakup, że nie możesz tego zrobić na ostatnią chwilę?
1
@Nano22 Masz rację, nie zwróciłem uwagi gdy pisałem :)
Wzajemnie
7
Redakcjo przestań mi posty od @BarcaInfo kopiować!
0
@Tomo1989 Trzeba dać im szanse i się przekonać. A który klub posiada tylu młodych piłkarzy, którzy gwarantują grę na wysokim poziomie przez długie lata? Żaden
0
@icccc "Nowa generacja FCB: Ansu, Pedri, Trincao, Emerson, Monchu, Puig, Araujo, Fernades (?) i oby Garcia :) "
Następców nie widać?
0
Do jakich ciekawych zawodników Barcelona posiada prawo pierwokupu?
21
Marcelo z Lyonu dołączył do Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków, by pomóc w kryzysie.
1
@LuisSalvano Neymar najlepszy aktor, te turlanie < 3
3
@PatrykBarcelona Na ostatniej części Władcy Pierścieni
5
@LuisSalvano Już wiem dlaczego Cię tutaj nie lubią. To nie Ty jesteś tym kolesiem, który spieprzał przed kanarami i wyzywał ich od dziadów, obrażał ludzi na forum, a nawet wysyłał im fakery, a mi wypominasz, że cieszę się z tego, że jakiś piłkarz przegrał finał LM? Nie obraziłem nikogo, po prostu chciałbym żeby przegrał (najprawdopodobniej) najważniejszy mecz swojego życia za to jak potraktował Barcelonę, ale w przeciwieństwie do Ciebie mam szacunek do innych ludzi czy to na forum, czy w realnym świecie.
0
@robsesh No są drużyny, które bez katarskich pieniędzy potrafią coś osiągnąć
3
@LuisSalvano A byłem dla Ciebie taki miły jak poinformowałeś forum, że nie przełożyłeś terminu ślubu. Niestety muszę dołączyć w tej chwili do 99% użytkowników forum i zacznę Cię nie lubić.
0
@AlwaysBlaugrana Dlaczego?
0
@FCB24 No wiem ile wydajemy i nie popieram tego, bardzo nie podoba mi się działanie Barcelony na rynku transferowym.
17
Płacz Neymara po przegranej w finale LM to będzie miód na moje serce