Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ciekawe czy są tutaj osoby, które nie zdały matury? Nie wiem jak można do tego dopuścić, przykładowo matematyka - masz kartę ze wszystkimi wzorami i jak potrafisz dodawać, odejmować, mnożyć i dzielić to 30% z palcem w dupce uzyskasz.
1
@kaamil1910 W momencie podania
1
@kamar24 Będzie remis i Barcelona odpadnie w karnych - lose/lose
3
@MichalZZZ przecież nic za te herby się nie dostaje, chyba że o czymś nie wiem
2
@MichalZZZ po prostu zrób tak, że wypisz każdą kandydatkę w oddzielnym komentarzu w dyskusji i niech ilość herbów decyduje
62
Żółta kartka dla Luki Modricia. Nie zagra w ćwierćfinale. Pozostali zawodnicy Realu Madryt - też nie. XDD
23
Grajcie na Varana on jest cienki!
6
Piękny to był wieczór, nie zapomnę go nigdy
1
@LuisSalvano Cieszę się Twoim szczęściem :) Zrobiłeś mi dzień tą świetną nowiną
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@MichalZZZ Zoey Deutch
https://r1.ilikewallpaper.net/iphone-11-pro-max-wallpapers/download/91625/zoey-deutch-2020-iphone-11-pro-max-wallpaper-ilikewallpaper_com_1242x2688.jpg
https://pyxis.nymag.com/v1/imgs/3eb/ebf/8a32f4f1023cf8da49045d5f122f41b05d-GettyImages-1191821325.rvertical.w600.jpg
https://www.wmagazine.com/wp-content/uploads/2016/12/15/585317016666b2eb4762bbcf_0216-WM-ITGR-16-copy.jpg?crop=0px,203px,2247px,1685px&w=1536px
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kidd Van Dijka
0
Reguilón wczoraj bardzo ładny gol, wszedł w obronę jak w masło.
4
@MichalZZZ Yaya DaCosta
https://cont1.naekranie.pl/wp-content/uploads/2016/06/yaya-dacosta.png
https://celebmafia.com/wp-content/uploads/2020/03/yaya-dacosta-national-women-s-history-museum-women-making-history-awards-2020-5.jpg
https://i.redd.it/btjoh908py2z.jpg
0
@SHIBA https://www.fcbarca.com/user/kamill
EDIT: To chyba jedna nie on :(
0
@Loganoss Moja ulubiona zaraz po "odpowiedzialności"
4
Chodzi o to, że jestem mądry, ale jestem taki samo-mądry. Samoukiem jestem. Uczyłem się obserwując życie, paląc jointy i tak dalej. Sam się uczyłem. I na tym polega cała różnica. Nie potrzebuję książek, ani szkoły. Do wszystkiego doszedłem sam i dzięki temu żyję. Gdybym więcej czytał albo poszedł na studia, to bym zmądrzał, ale też bym umarł. Tak mogło być. Ale mój mózg nie potrzebuje tyle tlenu, bo nie jest cały zapchany. Tylko częściowo go używam i dzięki temu żyję. Klawisze dają nam książki żebyśmy zmądrzeli. Biorę i udaję, że czytam, ale nie czytam, bo jeszcze mi się zapełni mózg i przy następnym zawale umrę.
0
@joloskyy A wiesz, że człowiek dotyka swojej twarzy średnio 23 razy na na godzinę? Nawet tego nie kontrolujesz, więc przestań się już wymądrzać.
3
@Chwytliwy Może tak, w przeciwieństwie do Ciebie, bo Ty nigdy się nie nauczysz, że nie można być ekspertem w każdej dziedzinie, a na forum Ciebie pełno i wygłaszasz te swoje "teorie".
0
@joloskyy Drogą kropelkową od innej osoby albo naszymi brudnymi rękoma :) W takich warunkach szybko się namnażają.
1
@joloskyy No jak to skąd?
A skąd są bakterie na ręczniku skoro jak się nim wycieram to jestem czysty?
Skąd są bakterię na ściereczce kuchennej, na których jest więcej bakterii niż na desce od klopa?
Bakterie lubią wilgoć i ciepło, więc tam bytują.
0
@cat_r37 Bartomeu czy to Ty?
0
@cat_r37 No zanosi się na to, że znowu go wypożyczą albo sprzedadzą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@DanielOOL Może dlatego, że na początku nikt nie wiedział czego spodziewać się po wirusie? Ludzie nauczyli się, że jak dba się o higienę osobistą to nic złego się nie może stać, a nawet jak się nie dba to 99% ludzi wirus nie dotyka (nie chorują albo przechodzą go bezobjawowo).
0
@Pilka_jest_okragla "Oczywiście ironizuje, ale ta sytuacja tylko dobitnie pokazuje, jak źle ten klub jest zarządzany i prowadzony."
Masz rację, ale takich sytuacji to jest mnóstwo - m.in. transfery Dembele, Coutinho, Braitwaita czy wieczne wypożyczenia Todibo i Cucu. Z takim budżetem i najlepszym piłkarzem w historii można było w ciągu ostatnich lat osiągnąć o wiele więcej.
6
@MichalZZZ Tylko Emma Watson! Nie wyobrażam sobie, że ktoś inny może wygrać.
https://s3.viva.pl/newsy/emma-watson-551758-GALLERY_BIG.jpg
https://global-uploads.webflow.com/5e33a765cf951f99dc204f8b/5e4e52652616d3642aa493ab_emma-watson.jpeg
https://digistatement.com/wp-content/uploads/2020/01/images-7-2-640x375.jpeg
17
@Colon Więcej bakterii będzie na tej maseczce, które pewnie są tak samo groźne jak koronawirus.
24
@NGTRX "Holenderski rząd poinformował, że nie będzie zalecał obywatelom noszenia maseczek w przestrzeni publicznej, by spowolnić rozprzestrzenianie się koronawirusa, gdyż uważa, że ich skuteczność nie została udowodniona".
Trzymam się tej wersji, bo w przeciwieństwie do naszego rządu na pewno nie kupowali maseczek od firmy brata Ministra Zdrowia. Ja maseczkę jedynie zakładam żeby uniknąć mandatu.