0

@ksobi Manchaster City?

0

@ksobi Wydaje mi się, że zawrotne ceny rynkowe za piłkarzy były tak wysokie głównie ze względu na petrodolary.
Pałam większą sympatią do klubów, które nie wykupują zawodników za horrendalne sumy (Barca niestety powoli staje się takim zespołem), a bardziej szanuję zespoły, które rozważnie działają na rynku i zaangażowaniem mniej popularnych piłkarzy zachodzą wysoko w rozgrywkach.

4

Pomimo mojej wielkiej niechęci do Bayernu, a sympatii do Mbappe to w finale będę sympatyzował z Bawarczykami. Jak można wspierać te petrodolary? Czy to w P$G czy w Manchasterze City?

2

@abram3k Ciekaw jestem czy Twoja opinia oparta jest tylko na meczach Bayern - Barca i Bayern - Lyon, czy może jednak oglądałeś w tym sezonie więcej spotkań, w których występował Neuer.

0

Oficjalnie Lewandowski ma asystę przy drugim golu czy nie?

0

@Grubson06 Obecnie Barcelona może skusić zawodników jedynie pensją, bo projektem sportowym to na pewno nie. No od biedy można jeszcze powiedzieć, że gra z Messim może być kogoś marzeniem. Bartek gadał, że trzeba płace obniżać, a mi się wydaje, że potencjalni nowi zawodnicy otrzymają dwukrotnie wyższą pensję niż w ich obecnych klubach.

0

@Coutinho007 Bo przez 3 lata święte krowy nie biegały ani nie miał dobrych okresów. Dużo zależy od trenera.

1

@Coutinho007 Ja już widzę jak użytkownicy LR będą oceniać zawodników po, a nie przed meczem.

0

@pele1282 W czym stoją piłkarze na ulicy?


W korkach!
BADUM TSSS

1

@Gaucho No, a Bartomeu im kazał nie biegać i pokazywać brak zaangażowania? Bartek jest winny, bo przez tyle lat źle zarządzał klubem pod względem finansowym, ale jednak takim piłkarzom porażka 8:2 w ćwierćfinale LM nie powinna się nigdy zdarzyć.

4

@Hiacynk Za 50 mln można by mu dać szanse, tu się zgadzam, ale każda kwota powyżej 60 mln to jest nieśmieszny żart.

0

@MESSIah16 Clickbait

3

@RosjaninBut To nie są plotki tylko wypowiedzi z konferencji XD nawet artykuł o tym jest na głównej

9

Odwrotna familiada. Są odpowiedzi, jakie będzie pytanie.
1. Busquets
2. Suarez
3. ........................
4. Roberto
5. ........................

3

@NeroTFP Kurła, kiedyś to było

1

Myślałem, że Koman to gra w Bayernie

0

@Tom0VeB Może poczekaj z sezon albo nawet te pół roku zanim zaczniesz oceniać nowego trenera i jego asystenta. Może okazać się, że będzie to dobra zmiana.

0

W jakiej kolejności ułożylibyście tych piłkarzy biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie formę z ich prime?

Lewandowski, Suarez, Ibrahimović, Ronaldo

1

@kakusus Niech da Ci rabat - za 8 wysłanych paczek, 2 wysyła gratis.

0

A to już jest ta oficjalka z Koemanem? Nie widzę nigdzie

3

@kodi77 Pewno coś po hiszpańsku powie, bo innego języka nie zna i nie pozna, więc będzie siedział w Barcelonie do końca kariery

17

@FilipeX Moim zdaniem Koeman mógłby do nas nie przychodzić.

0

@masa11 Też racja, miał swój prime.

7

@Ratamahatta Nienawidzę z takimi grać na orliku, co myślą tylko o ataku, a do obrony nie chce im się wracać. Lepiej niech Messi nie przychodzi na orlika w Toruniu.

0

Odkąd kibicuję Barcelonie (2007 rok) to jedynie Guardiola podobał mi się jako trener. Reszta, zachowując dla nich szacunek, to nieporozumienie. Nawet Lucho, który miał swoje sukcesy to zawdzięcza je MSN, a nie własnym umiejętnościom trenerskim i taktycznym.

0

@Firestone O to, to!

1

Ciewostka: Pimienta to z hiszpańskiego pieprz.

4

@Ghotti Bierzmy dalej emerytowanych piłkarzy, którzy kiedyś zagrali kilka meczów w Barcelonie albo innych starców, którzy podobno mają DNA Barcy, a nic w karierze nie osiągnęli.
Boli Was wielki Pochettino, który bez transferów zrobił z Tottenhamu czołowy klub PL? Nic nie wygrał, bo tam jest duża konkurencja, ale pokazał, że ma jaja i jest bardzo dobrym trenerem.

1

@Rust_Cohle Zidane > Iniesta > Kaka

7

@barcafan9512 "Najbardziej śmieszne", czyli najśmieszniejsze. Dla mnie to raczej smutne, że klub z tak piękną historią i tradycjami jest tragicznie zarządzany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?