Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GadulkiGembulki Wczoraj leciał Harry Potter? Kurde, a ja żużel oglądałem
3
@MESSIah16 I bardzo dobrze, bo jak powszechnie wiadomo wirus śpi w godzinach 6:00-23:00.
Mam nadzieję, że nie wprowadzą czegoś takiego w PL.
33
@Hushovt O to gdzie był Gondor jak upadała Zachodnia Bruzda
0
@speedweed Zabłysnąłeś jak chrząstka w salcesonie
0
@SkN Przepraszam, a o co się tutaj rozchodzi?
39
@LucaBrasi Ten wirus już zmutował. Są różne odmiany tego wirusa - jedna w Azji, druga w Europie, a trzecia w USA.
Ja nie neguję istnienia wirusa, bo znam osoby, które były chore, ale ich objawy ograniczały się do tego, że miały gorączkę przez jeden dzień. Według mnie te przypadki śmiertelne są z dupy wzięte, tak samo jak liczba nowych przypadków.
122
@JimMorrisonFCB Zgadza się. Straszne jest też to, że wciąż są ludzie, którzy są święcie przekonani, że covid to śmiertelne zagrożenie dla populacji ludzkiej. Jedni i drudzy to, że tak to łagodnie ujmę, idioci.
7
@BarcaInfo No i bardzo dobrze. 20 melonów za piłkarza, który za 9 miesięcy będzie wolnym zawodnikiem to byłaby porażka.
4
@Stelios23 No tak. Powinni kupić 3-4 zawodników, którzy są aktualnie w swoim prime. Pomyśl trochę
3
@PatrykBarca Ja Alfreton Town zacząłem od Vanarama Noth League i co sezon awansowałem ligę wyżej jadąc na wypożyczeniach i wolnych transferach. Dwa lata przesiedziałem w Championship, a po awansie do PL było już mnóstwo kasy w klubie. Po 12 sezonach gry wygrałem w jednym sezonie wszystko co możliwe i zakończyłem przygodę z tym klubem.
0
@Janiama A po co nam wrzutki jak w polu karnym przeciwników nikogo nie ma? Wczoraj nawet o tym mówił Ćwiąkała. Brakuje klasycznej 9, która stałaby w polu karnym i czekała na okazje. Wczoraj Roberto miał kilka szans dośrodkować to w polu karnym stał tylko FDJ.
13
Może jestem głupi, ale wolę żeby Dembele został niż jakby miał przyjść Depay. Niby szklanka, niby mentalne dziecko, a jednak dalej wiążę w nim duże nadzieje.
97
[Meesi] - Witamy! Przez pierwszy miesiąc jako nieamigos będziesz na odstawce. Każdą piłkę grasz do mnie i zobaczymy czy nikt Cię nie będzie objeżdżał na raz. Ta szafka jest Twoja
[Dest] - Si, si thank you
0
Ale dzisiaj Stojanov był
2
Aż prychnąłem jak zobaczyłem z jaką prędkością Busquets wracał po swojej stracie, jakby w zwolnionym tempie
17
@Kuubs21 Hejtują pewnie osoby, które same nigdy w piłkę nie grały
8
Barcelona wygranko
Arsenal wygranko i wyeliminowanko Liverpool
Fajnie, fajnie
0
@Goural A według mnie jest w pyte. Barcelona nie zasłużyła sobie ostatnio na koszyk 1.
0
Off-topic
Czy waszym zdaniem warto zaczynać przygodę z giełdą? Nie mówię tutaj o rzucaniu się od razu na głęboką wodę, ale o przeczytaniu kilku książek, zrozumieniu skąd się co bierze i wtedy spróbowaniu swoich sił? Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z giełda?
14
@Pawlak1992 Najpierw testy medyczne, a po nich nastąpi oficjalne ogłoszenie. Poczytaj trochę zanim zaczniesz ... albo dobra, nic.
0
@otylla12
A: Porto, Barcelona, Olympiacos, Lokomotiv
B: PSG, Chelsea, Lazio, Monchengladbach
C: Bayern, United, Dynamo, Slavia
D: Juventus, Atletico, Salzburg, Ferencváros
E: Zenit, Ajax, Lipsk, Başakşehir
F: Sevilla, Dortmund, Krasnodar, Marsylia
G: Liverpool, Szachtar, Inter, Club Brugge
H: Real, City, Atlanta, Rennes
8
@bari_94 No chyba, że Trincao pomimo pokazywania się i wychodzenia na pozycję nie będzie otrzymywał podań, tak samo jak Griezmann.
0
Macie do polecenia jakiś manager piłkarski online? Może być na telefon lub przeglądarkę
0
@TheNekro94 Nawet nie wiedziałem, że jest aż tylu znanych polski stand-uperów. Mnie osobiście nie śmieszy stand-up, ale i tak jest to o wiele lepsze niż polskie kabarety i facet przebrany za babę.
36
@damianex10 Aż się zalogowałem żeby dać herb - znakomita robota
7
@Janiama W tamtym roku Bayern odbył tournee do USA, a przez cały sezon zapieprzali aż miło się oglądało.
7
@MESSIah16 Według mnie tylko Mane to się uda w tym sezonie
2
@bari_94 A to Ci dopiero historia
2
Bayern przegrał
Juventus zremisował
Barcelona wygrała
Do pełni szczęścia brakło mi tylko urwania punktów United i Realowi przez Brighton i Betis
1
@Demazo Mała liczba kontaktów wynika z tego, że nie może sobie znaleźć żadnego miejsca na boisku. Czasami wbiega na pozycje innych graczy i ich dubluje.