Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Niektórzy piszą, że trzeba dać czas Messiemu na podjęcie najważniejszej decyzji w życiu, ale jeśli ten cały faks od Leo na temat jego chęci odejścia jest prawdziwy to on już podjął decyzję o przenosinach, więc mógłby się wypowiedzieć, bo czas nagli. Jeśli ten faks byłby bzdurą (w co wątpię) to Messi pewnie by już o tym powiedział, bo zrobiło się zbyt głośno. Na moje i tak Leo zostanie na następny sezon w Barcelonie.
3
@MSN30 Ból niedługo przejdzie, ale pamiętam, ze jak byłem mniejszy to babcia mi smarowała cebulą przekrojoną na pół.
0
@Uukasz_93 W punkt! Dokładnie to samo mówił Ćwiąkała w swoim filmiku na temat Messiego, który wrzucił 3 dni temu.
2
@Azi Ciekawe to wygląda, ale liga lidze nierówna, a poza tym Barcelona ma takich zawodników, że nawet bez trenera będzie miała TOP4.
4
@Miszcz Textu FCB Mój znajomy z pracy pojechał w delegację do Kolumbii, poznał tam jakąś dziewczynę i już tam został. W Polsce miał narzeczoną.
5
@lukas10 Tak jak w niektórych firmach jest "Licznik dni bez wypadku", tak w Barcelonie powinien być licznik dni bez kontuzji Dembele.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@laikike1 Ale kto kogo doceni? My Messiego czy City Jesusa?
0
@SuperPatsonFCB To ja właśnie zrozumiałem, że Messi podjął decyzję o odejściu tuż przed meczem z Bayernem, bo się ich przestraszył i nie widział szans na zwycięstwo. W meczu z Napoli biegał i pressował przeciwników, czego efektem był rzut karny, ale jak zobaczył skład Bayernu to zrezygnował z gry dla Barcelony?
5
@AlwaysBlaugrana Jest 7:14, ale Twój wpis jest mocnym kandydatem do najgłupszego postu dzisiejszego dnia. Gratulacje!
0
@szkutnik91 To już mógłby sobie kontuzję wymyślić i cały rok na trybunach siedzieć
6
@PatrickoBarca Niestety nikogo nie będzie, bo Barcelona zaczyna od 3 kolejki
1
@Arnold1234 Motywacja i prawidłowe ustawienie zespołu to nie jest rewolucja. Rewolucją można nazwać wymianę pokoleniową piłkarzy, która wiąże się ze zmianą stylu gry pod wodzą nowego trenera i innych osób decyzyjnych, co rzeczywiście trwa kilka lat.
1
@Dani13 Pani Redaktor Naczelny fcbarca.com
0
@VenoM Sam pisał, że nie wkleja wszystkiego, a stara się sprawdzać prawdziwość newsa. Mówił, że jest mnóstwo stron, które dają fake newsy i stara się ich unikać.
7
W takich chwilach człowiek docenia pracę @BarcaInfo. Koleś nie wkleja wszystkich informacji, a dokonuje selekcji i wybiera te, które wydają mu się najważniejsze. A ta tiki taka ... info o kolacji albo innych bzdetach, które są fejkami.
34
Co oni tam podsłuch założyli? Jak ja czytam informacje od dziennikarzy o tym co kto powiedział na spotkaniu, które odbyło się za zamkniętymi drzwiami to ... szkoda słów
0
Leo zostanie, nie róbcie screenów, bo nie warto sobie pamięci zajmować czymś takim, po prostu w przyszłości się przypomnę :)
1
@BarcaInfo KdB i Bernardo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@TR3YWAY Ty wariacie
0
@_Specjalista "100 tys. € bonusu" za co?
6
@gryfiT. Głowa w dół XD
2
@GadulkiGembulki Nie lubię tego zwłaszcza latem kiedy w tej szacie jest mi za gorąco i zaczynam się pocić, a poza tym muszę na swój parszywy ryj patrzeć.
EDIT: Też chodzę tylko do facetów, bo kobity słabe są
2
Messi odejdzie jako wolny zawodnik, deklarując, że to już koniec rozdziału w Barcelonie, a kolejnego dnia powróci (zaloguje się) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
80
Tchórz
5
@Kusco15 No teraz to do****łeś XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MaziFCB Pique?
19
Jestem wielkim fanem Messiego i jego talentu oraz uważam, że jeszcze długo (o ile w ogóle) nie zobaczymy takiego piłkarza, więc oczywistym jest, że chciałbym żeby Leo został w Barcelonie do końca swojej kariery, ale tylko wtedy gdy wydorośleje. Wcześniej gdy były u nas inne gwiazdy typu Iniesta, Xavi czy Puyol to Messi wydawał się takim cichym chłopaczkiem, który to się w szatni nie odezwie, a jak zawiązuje buta na chodniku to potem musi biec żeby dogonić kolegów. Odkąd odeszła stara brygada, która miała tradycjonalistyczne podejście do piłki i życia, a przyszli amigos typu Suarez to Messi stał się bardziej śmiały. Nikt chyba nie jest w stanie go spacyfikować i Leo pomyślał, że jest nietykalny i może wszystko, bo odwracanie się do asystenta trenera plecami czy coroczne fochy po przegranej w LM nie można nazwać normalnym zachowaniem. Leo to duże dziecko, które wie, że jest najlepszy i dlatego wszystko mu się należy. Nie jest to człowiek skrojony pod opaskę kapitańską ani pod bycie w światłach reflektorów, bo nic z tego nie wynika, a czuje tylko dodatkową presję, której nie jest w stanie sprostać. Największą robotę wykonywał wtedy gdy inni dyskutowali z sędziami albo piłkarzami, a Leo stał z boku, przyglądał się i skupiał się na grze.
0
Ktoś kupował na allegro produkt z "raty zero"? Czy trzeba składać wniosek, czy automatycznie możemy z takiej opcji skorzystać? Jesli trzeba złożyć wniosek, to ile czeka się na decyzję?