1

@Mario96w Świetne pewniaczki po świetnych kursach XD

1

@koziar A ja uważam, że nawet jakby jakimś cudem Barcelona wygrała LM to i tak Bartomeu i zarząd nie będą już za rok w klubie. Zbyt dużo błędów popełnili, których nie da się ukryć jedną wygraną w LM.

0

@Lola120 Nie ma większych problemów niż Real, Legia, Juve i Liverpool mistrzem.

2

@Lola120 Ty to masz ciężko w życiu jak te wszystkie kluby zostają mistrzami :( Dobrze, że jeszcze Benfica nie została mistrzem, bo ja wtedy też bym miał depresję i musiałbym dzwonić na niebieską linię

1

@Sysia11 Piłkarze nie starają się, bo zarząd jest zły?

0

@Sysia11 Najbardziej prawdopodobne jest to, że zostanie w Barcelonie. Leo to rodzinny mężczyzna, który ceni sobie życie w Barcelonie. Nie zna nawet angielskiego, więc jedyny możliwy kierunek to Argentyna, ale na to pewnie poczekamy jeszcze z kilka lat (o ile nie zakończy tutaj kariery)

1

@AlexDark00 Po odejściu Neymara co roku taka gadka jest. Nowe transfery, nowi trenerzy, nauczeni poprzednimi porażkami mamy znowu wygrywać tryplet, a tu niestety z roku na rok gra coraz mniej atrakcyjna, a wyniki coraz gorsze.

0

Trofea:
Barcelona - 91
Real Madryt - 92
szkoda

4

Odnoszę wrażenie, że niektórzy piłkarze przychodząc do Barcelony byli pewni tego, że trofea będą wygrywały się same, bo to przecież Barcelona. Mam nadzieję, że sezon bez żadnego tytułu da im do zrozumienia, że to teraz oni tworzą ten klub i to oni muszą się postarać jeśli chcą coś wygrać, bo już nie ma Xaviego czy Iniesty, którym wystarczyło piłkę oddać.

0

@justfootball Wolę Jessicę

0

@TheNekro94 No właśnie mi jak pierwszy raz zmienili na nowy wygląd to mogłem sobie w taki sposób powrócić do starszej wersji, ale po drugiej zmianie już niestety taka opcja nie istnieje.

0

@TheNekro94 Jak? Bo ja w rozwinięciu strzałeczki nie mam opcji powrotu do starego wyglądu

0

@MarioVeB! No zobaczymy czy będą.

18

@Comentateiro Bardzo przepraszam. Od dziś będę celebrował tylko polskie święta, w których użalamy się nad sobą i naszą historią. Oglądać będę tylko polskie seriale na TVP Kultura, a na obiad rosół i schabowy. Muzyka to tylko Chopin, ale w sumie on też tak trochę zachodem wieje, więc nie ... Na gwiazdkę żadnej choinki w domu nie postawię, bo to zwyczaj z Niemiec.

0

@MarioVeB! Dlatego jest aż 5 zmian. Na razie nie słyszałem o większej ilości kontuzji.

6

@BarcaInfo A gdziekolwiek indziej panuje inna opinia? Chyba każdy powie to samo, że duże transfery nieudane są.

9

Komentarz usunięty

2

Van Dijk wczoraj przepiękna asysta

0

@tobiasson92 Nie wiem co masz napisać XD Zapytałem się kiedy coś napisałeś, bo jestem po prostu ciekawy

4

@tobiasson92 Tak z ciekawości, kiedy ostatni raz napisałeś o piłce nożnej?

2

@Transu96 Hołownia też by nie wygrał. TVPiS znalazłoby już coś na niego i sianie propagandy byłoby na porządku dziennym. Niestety nikt w tych wyborach nie miał szans z Dudą, ponieważ ma zbyt zmobilizowany elektorat. Trzaskowski i tak ładny wynik wykręcił.

32

@A_Gomesinho_21 Słaba prowokacja

1

@MesQueUnClub_87 Polecam, daj znać jak obejrzysz i podziel się opinią

0

@MesQueUnClub_87 Ong-Bak oglądałeś? Jedyneczka to naprawdę bardzo dobry film, który pokazuje moc Muay Thai.

1

@BARCA_FOR_EVER Załóżmy, że Barcelona ma prawo pierwokupu jakiegoś zawodnika. Arsenal złożył ofertę 30M za tego piłkarza, która została zaakceptowana. Barcelona korzystając z prawa pierwokupu również składa ofertę 30M i ta oferta musi zostać zaakceptowana, więc automatycznie oferta Arsenalu schodzi na drugi plan i musi czekać na to czy zawodnik dogada się z Barceloną. Arsenal nie może już tej oferty podnieść.

5

@BARCA_FOR_EVER To znaczy, że jeśli wpłynie oferta za zawodnika od innego klubu, a klub posiadający prawo pierwokupu wyrówna ofertę to ma pierwszeństwo w negocjacjach z zawodnikiem, a jego klub będzie musiał najpierw zaakceptować ofertę klubu posiadającego prawo pierwokupu.

0

@DejMian111 Chirurg

3

@Encore Oby Manchaster wyleciał

10

@Joe_Pesci Nie Twoja, bo to krąży po necie od wczoraj. Dałbyś cudzysłów przynajmniej.

0

@masq Nie dasz rady usunąć konta na fcbarca.com

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?