Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Chwytliwy Środa dzień loda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Mns21 @D_Myrdal Mentzen nawet nie może kandydować, bo nie ma 35 lat
0
@D_Myrdal Może gdyby to był inny kandydat z Konfederacji to tak.
2
Polska ruletka
https://imgur.com/a/OXdpHC1
0
@lukasbarca86 Według mnie Dembele zasługuje na takie miano. O ile Griezzman czy Coutinho coś pograli i pokazali, to Dembele nawet nie widzę jako piłkarza Barcelony (za mało grał). Jedyne co pamiętam to gol przeciwko Tottenhamowi i spartolenie setki z Liverpoolem.
3
@D_Myrdal Tata mojej dziewczyny pracuje na stanowisku jakiegoś tam koordynatora i zatrudnia ludzi. Wiesz ile osób się zwolniło, bo powiedzieli, że się nie opłaca pracować?
0
@maroon Nie chcesz to nie wierz. Mówię tylko to co usłyszałem od tego członka rodziny.
5
@D_Myrdal Zależy gdzie mieszkasz. Opisałem to co się dzieje na osiedlu, w którym się wychowałem. Teraz mieszkam w innym mieście na "normalnym" osiedlu i też patologii nie widzę, więc uwagi na takie rzeczy nie zwracam.
16
Nie miałem bogatych rodziców, za dzieciaka mieszkałem w biednej części miasta. Jak to bywa na takich osiedlach było/jest tam sporo patologii. Osobiście poznałem mnóstwo osób z takich rodzin i muszę przyznać, że 90% z nich zasługuje na to miano. Nie pracowali, stali pod sklepem cały dzień (no może nie cały, bo nie mieli tyle pieniędzy), utrzymywali się z zasiłków i darmowych obiadów z jadłodzielni.
Jeden członek mojej rodziny nadal mieszka na tym osiedlu i raz na jakiś czas go odwiedzam. Odkąd wprowadzili 500+ i inne chore świadczenia dla bezrobotnych to patusom żyje się jak w niebie. Kiedyś na osiedlu było kilka samochodów na krzyż, a teraz każdy oczywiście ma pojazd, którym porusza się bez prawa jazdy (rozbijanie się nimi jest tam na porządku dziennym). Jest tam wiele rodzin, gdzie nie pracuje ani matka, ani ojciec, ale co roku wstawiają zdjęcia z wakacji z jakiś Grecji czy innych Turcji. Czasami nocuję w tym mieszkaniu i wychodząc do pracy o 6 rano, patusy stały już pod sklepem i pili sobie piwka. Wracając po godzinie 17, te same osoby stały i dalej delektowały się swoim beztroskim życiem.
Sąsiadka, która ma dwójkę dzieci z dwoma innymi gachami żyje sobie jak pączek w maśle. Dostaje 500 + za dwójkę dzieci, 1000 pln macierzyńskiego, alimenty po 700 pln za dziecko, obiady z jadłodzielni i zapomogę z MOPRu. Za zrobienie dwójki dzieci z dwoma innymi typami dostaje ponad 3 tys. miesięcznie do ręki. Czy tak to powinno wyglądać?
Nie jestem fanem PiSu ani PO, ale mówiąc, że pieniądze, które nam zabierają, trafiają z powrotem do nas to jesteście w błędzie. My finansujemy życie takim przegrywom (może wygrywom jednak), a nie sami sobie.
Oczywiście dostałem informację, że już chodził tam człowiek, który oferował 10 zł lub czteropak piwa za oddanie głosu na PAD.
91
@masq A jedzonko w sklepie też podrożało :) Życie jest droższe, nie zauważyłeś?
2
A. Duda - słaby kandydat
R. Trzaskowski - słaby kandydat
K. Bosak - słaby kandydat
S. Hołownia - słaby kandydat
R. Biedroń - słaby kandydat
W. Kosiniak - Kamysz - słaby kandydat
Reszta kandydatów - nawet im się nie przyglądałem, bo nie mają najmniejszych szans
0
@IronSanHybrid No to nie schodź niżej :D
0
@IronSanHybrid Jak Barcelona może być sama sobie winna? Rozdawnictwo dla Realu to wina Barcelony? Wszystko co wygrali to dzięki sędziom! Wina sędziego! Barcelona najlepsza i na zawsze mistrzem będzie!!!
A tak na poważnie to masz rację.
22
@Pawlak1992 Sądzę, że sędziowanie w Hiszpanii jest tragiczne i sędziowie mylą się raz na korzyść Realu, a raz na korzyść przeciwnika. Tak samo wygląda sytuacja z Barceloną. Jasne, że sędzia jest kibicem piłki nożnej i na pewno któryś zespół lubi bardziej, ale wątpię, że został przekupiony albo specjalnie rozdaje punkty.
4
@arasz1819 Kraść? Jak można być tak zaślepionym? Gralibyśmy swoje i nie remisowali/przegrywali z ogórkami to mistrz byłby nasz. Sędziowanie w Hiszpanii jest na tragicznym poziomie i nie raz, nie dwa sędziowie mylili się na korzyść Barcelony. Zdejmij klapki z oczu i popatrz na grę Realu, która wygląda o niebo lepiej niż żałosny futbol Barcelony, który Blaugrana prezentuje od pewnego czasu. Klepanie przez cały mecz wszerz boiska i liczenie na geniusz Messiego? To nie powinno wystarczyć na majstra i zapewne nie starczy.
3
@arasz1819 Chusteczkę?
Obiektywnie to im się należy, bo wygrali klasyk, a Barcelona pogubiła frajersko punkty na wyjazdach.
0
Do końca zostało 8 kolejek, gdzie Real nie może stracić żadnego punktu żeby mieć pewnego majstra. Barcelona za to musi zdobyć w tych 8 spotkaniach 24 punkty i liczyć na potknięcie się białych.
Jeśli Real wygra wszystkie pozostałe spotkania to trudno, należał im się w takim razie mistrz.
Jeśli Real nie wygra wszystkich pozostałych spotkań, a Barcelona tak i zostanie mistrzem to bardzo fajnie, należało nam się.
Jeśli Real nie wygra wszystkich pozostałych spotkań, a Barcelona pójdzie w jego ślady to straszny lipton, bo mistrz przegrany we frajerski sposób.
Jeśli Real i Barcelona wygrają wszystkie pozostałe mecze i Real zostanie mistrzem to patrz wyżej, ale przynajmniej walczyli do końca i będę wiedział, że w końcówce sezonu dali z siebie wszystko.
0
Ten gol Valencii to słusznie anulowany?
0
Czysto teoretycznie, zamienilibyście Ter Stegena na Oblaka?
1
@AmigoBlancos Dobra wiadomość, nie chciałbym Cię martwić, ale znam osobiście osobę, która też miała torbiela w pobliżu węzłów chłonnych. Oczywiście operacja musiała się odbyć żeby go wyciąć. Lekarze byli tak niekompetentni i nie sprawdzili czy ta osoba miała chorego zęba i podczas operacji ropa z zęba musiała dostać się do rany po torbielu. Skutek? Nowotwór i rok intensywnego leczenia (chemioterapie) ... Także jeśli masz w pobliżu szyi to wylecz wszystkie zęby.
0
Szukam grafiki przedstawiającej posłów, którzy zmieniali strony (PO, PiS) jak rękawiczki.
5
@Adamski69 Logiczna, obiektywna opinia.
2
Edison Cavani się świetni bawi podczas przerwy. Ostatnio na twittera wrzucił filmik jak strzyże owcę oraz kosą trawę ścina. Kiedyś słyszałem historię, że do jego wioski w Urugwaju nie ma dojazdu innego poza jednym autokarem, który się prawie rozpada.
0
@Odcinkowy Tak, będę i się mnie słuchaj :)
1
@Odcinkowy Toć już skończ nakręcać wszystko od samego początku. Rozumiem, że na początku gdy brakowało piłki to takie tematy przewijały się codziennie, ale teraz?
0
@DaPi Ja byłem na 3 studniówkach i na każdej się dobrze bawiłem :) Alkoholu nie nadużywałem, a porządna zabawa z kolegami z klasy brzmi fajnie
0
@jeyx77x Zabierają Ci kaucję, a jak ona nie wystarcza na naprawę to musisz wyłożyć hajs.
2
@macio_944 Zacząłeś kierunek malarstwo?
6
@Jaca27 Golem z karnego? Piątek miał udany epizod w Genoi i kilka meczy w Milanie, a potem wyszło na jaw, że koleś nie ma techniki użytkowej czy zastawki. Zaraz Herta go opchnie do słabszego klubu i zobaczymy czy tam sobie poradzi.
0
@ksobi Brzmi sensownie, bo właśnie przy hamowaniu i nagłych zwrotach bolało najbardziej.